השקר הגדול 424201
השקר הוא אכן הבל היופי והדברים אף פעם לא מה שהם נראים.
אנחנו משתמשים בעין כאבר לקליטת יופי ובזה הבהאיים טובים ,לגרום לנו לתעתוע כדי להסוות את מה שנמצא מתחת לפני השתח .
הסבר
אם ראשי הבאיים היו הם היו מגננים כאנשים ענווים ולא מתהדרים בחליפות ששוות הרבה דולרים אמריקאים במקום זה יש להם צי של מתנדבים גננים שסרים למרותם בתמורה לכלום כמעט.
מה אתם יודעים מה יש מתחת לגנים? מדוע לא ניתן לסייר בתוך בטן ההר ?מדוע יש להם אולמת פאר שוממים למה הם ביזבזו הון תועפות של דולרים בכדי להשאיר חללים ריקים?
יש מידע שמסתירים מאיתנוואני שואל .
מי יודע מה קורה במתחם הבהאיים ?
למי שיש תשובות מוזמן לכתוב .
השקר הגדול 424643
באולטימה 7 שיחקת?
השקר הגדול 513431
השקר הרבה יותר גדול ממה שאתה חושב, ולא בגלל שהם מסתירים משהו סודי במרתפיהם, אלא השלדים שהם מסתירים שם. ומה הכוונה- קרא את ספרו של משה שרון על הבהאים, זה ייתן לך תמונה חלקית של המריבות, ההרעלות והמאבקים בין פלגים שונים בכת הזו, זו הכת שמייחצנת עצמה בצורה הטובה ביותר בעולם, כת של שלום עולמי, אחווה אנושית וכדומה, אבל אם תיכנס לאתרים של ביקורת על הבהאים באנגלית, אלה שהם קוראים להם מכחישי הדת (covenant breakers), אז תראה באיזה שיטות מגעילות הם נוקטים נגד כל מי שהיה בהאי ומעיז למתוח ביקורת על הנהגתם ומנהגיהם. זו חבורה קטנה של נהנתנים שחיים להם בפאר בחיפה ומאמינים תמימים מכל העולם ממנים אותם, לא פלא שהם פוחדים מביקורת. והעיקר- כל דת שאומרת שראשיה כאשר הם מכונסים יחד, 9 חברי בית הצדק העולמי, הם בהשראה אלוהית ואינם יכולים לטעות- היזהר מהם.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים