בתשובה להאייל האלמוני, 25/12/06 10:49
426162
נתת את הלינק כדי שניווכח במו עינינו שמופיעה כתובית "תגובה זו הוסרה מהאתר על-פי שיקול-דעתם של חברי המערכת."? :)

תן/י איזשהו תקציר זהיר של תוכן הפתיל, שגם אנחנו ניזכר, או לפחות ניהנה מן השמועה. היה שם אקרוסטיכון של שכ"ג, במקרה?
הא תקציר 426181
האייל האלמוני (יום ששי, 20/12./2002, שעה 21:48): סיכום שיעור בתולדות ממלכת פרנקיה, כשהמרצה מרחיבה את הדיבור על הנצרות (הדרשה מן ההר) שכן תרבות הממלכה היתה בבסיסה נוצרית (וכל זה בתגובה לכתבה שהנושא שלה הוא בכלל החללית פיוניר 10, שבדיוק התקבל ממנה אות אחרי 29 שנים ויותר). אח"כ באה התחלתו של סיכום שיעור חדש בנושא "נדידות העמים" ("פלישת הברברים"), שנקטע.
ארז לנדוור: זה מעניין מאוד, אך מה זה שייך לנושא הידיעה?
כליל החורש נאורי שיער שזה מר גורביץ, ומישהו אמר לו שרק בתנאי שהוא חזיר יבלות, ונאורי שמח.
לאחר כשעתיים בישר לנו כותב "ההודעה" שהפוסט-מודרניזם בשיא עוצמתו, אם ההודעה חסרת ההקשר נמצאת כבר שעתיים ולא הוסרה, וגם היו עליה תגובות.
האלמוני והארסי הרגיע את המתלהב והסביר לו שביום ששי המערכת נחה מזעפה ואפשר לפרסם כל דבר, והמתלהב מרגיע את הארסי: "
זה שלנדוור מתייחס לזה ברצינות, וכליל חושב שזה גורביץ(כי הוא היסטוריון) מצחיק אותי, מה לעשות? ואם אפשר לצייר קו פשוט ולהגיד שזו יצירת אומנות, אז החלטתי שמה שעשיתי זה הפוסט-מודרניזם במיטבו,מה תעשה לי"?"
וכתגובה מצטט הא"א את דברי הגאוותן מהנסיך הקטן. כליל החורש עוד תוהה מדוע הוא נקרא בשמו הפרטי ואילו לנדוור בשם משפחתו.
החייזר הפוסט איילי מוסיף קטע משלו על ישו, בתוספת מה שנראה כביוגרפיה חייזרית-אישית, להעצמת הפוסט מודרניזם, אח"כ בא קטע בג'יבריש ותרגומו לעברית, שגם הוא משקף נוכחות חייזרית שהיתה אז באיל.
דורון הגלילי תובע מהעורך שיופיע מיד, ועדי, במוצ"ש, מרגיעה: "חבר'ה, תירגעו, כו-לה חללית!". ומוסיפה: "לא דובים ולא יער. במקום זה משוטטים חופשי אנשים שלא אוהבים את כליל נאורי." נאורי, כתגובה, מודיע שהוא "תומך בזכותם של אנשים לא לאהוב אותי ולשוטט חופשי, אבל הייתי שמח לו הם היו מטרידים אותי באופן אישי, במקום ללכלך את האייל." הוא גם שואל אם מוצש"ק = מוצאי שבת קודש? והיא עונה שכן, וכך מתחיל, אולי, דיאלוג חשוב שהמשכו נמצא מעבר לדיון זה.
העורך הראשי, באיחור של שבוע, עונה לכולם את התשובה שכבר ציטטתי תגובה 426158, ולנדוור בהערה מאוחרת מסביר לכותב ההודעה למה הוא אינו פוסט מודרניסט (" במקום להביא תגובה שלא קשורה אבל אומרת משהו, היית צריך לכתוב דברים חסרי פשר בצורה הגיונית לכאורה עם הרבה ממבו ג'מבו לועזי מתנשא. אז היית עושה את שליחותך נאמנה").
Cool Air באיחור של חודשיים, מוסיף עדכונים בעקבות אסון קולומביה, עם שימוש נרחב במילה "קונספירציה" להטיותיה, ושכ"ג שואל את האויר הקר אם הוא מכיר אחד, גיל וינשטיין, אבל לא. האלל האיימוני מביא קישור, ופרופ' יהושפט טוקלינדר עונה לאויר הקר ומפתח איתו דיון בשפה ההולכת ונעשית פחות מובנת לשאר הקוראים בנושא "הזמן הנוסף",..

מה לעשות, יש כאלה שדיונים רגילים משעממים אותם, וגם לכאלה צריך להיות מקום. Happy Christmas!.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים