בתשובה לליאור גולגר, 10/11/01 21:30
תשובה לי אילך 42861
פרה פרה , נדפוק את כל העדר.

או במילים אחרות אתה משווה זנות סמים ואתרי פורנו בכל כך קלות.

אז כך, נתחיל מהפורנו.

למה שאדם יאלץ ללכת לרחוב לקחת קלטת כאשר הוא יכול לראות זאת דרך הטלוויזיה באופן רגיל? הטענה אומרת כי עלולים ילדים לראות אתזה.
טוב אז לשם כך יש אופציה בחלק מהמכשירי טלוויזיה לדרוש קוד בעבור ערוץ מסוים.
אבל למה לעצור בערוצי פורנו, אני זוכר את הימים פעם כשעור הייתי צעיר בכמה וכמה שנים והייתיצופה בסרט בצרפתית ביום שישי או שבת בסיביות 4 . אחת הסיבות העיקריות הייתה כי היו רואים שם שדי נשים. כן הטלוויזיה שלנו נתנה לראות שדי נשים די מזמן בשעה שכל ילד יכול לראות, אולם הארץ לא רעשה וגעשה. אבל פה מדובר ביותר, פה מדובר באקט מיני מלא, נכון אז מה? הורה שיבחר שלא לתת לילדו את זה לא יתן והורה שיחליט לקחת סרט ולהראות לילדו מהרחוב שם למטה יעשה גם את זה.
מי שם את המחוקק לקבוע מה ישראה בני (טוב הדמוקרטיה -אני באמת זוכר כמה פעמים שרון אמר בזמן הבחירות שהוא הולך להוריד את סירטי הזימה) אבל למה המחוקק עוצר פה, אחת הסדרות שהיו עד לא מזמן בטלוויזיה הייתה oz או בעיברית אוז. סידרה שהחמצתי ממנה אולי פרק או שניים, קשה מאוד ולכן שודרה בשעות הקטנות של הלילה, מדוע את סידרה זו לא עצרו אנשי החוק, ואלי נעצור כל סידרה שרומזת על האקט? ואו על רצח.
השאלה הנשאלת היא מתי יתנו לי את הזכות להחליט מה טוב בשבילי, איזו מוסר אני בוחר לעצמי כל עוד אני לא פוגע באחר?

זנות.
אומרים ברוב המקומות כי נשים לא רוצות להיות זונות, יתכן. יתכן והחיים עשו להן רע יתכנו עוד המון דברים, אבל יתכן שלפני כמה שבועות הייתה תחרות בין זונות שבה הן התחרו מי מוצצת (סליחה על המילה הקשה) יותר טוב, והינה ניצחה שם אישה בת 50 אם אני זוכר נכון לא שזהמשנה, איש לא חייב אותה להשתתף בתחרות אולם היא בחרה בזה. אז נכון יש מצבים קשים פה ויש שעושות זאת לא מרצונן אבל באמת למה הפשע הוא שצריך להרוויח מזה, למה אישה שירדה בגלל כורח המציאות לזנות לא יכולה לפחות להרוויח את כספה בלי לשלם לסרסור ולחשוש שבעוד רגע המשטרה תגיע. אולי מפתיע אותך אבל רק ממבט בעיתון ניתן לראות כמה מודעות יש לטיפול בסגנון העתיק, אני לא יודע כמה מהן עושות את זה מתוך חוסר רצון וכמה עושות את זה כמו כל מקצוע אחר. ראוי לציין כי הכותב מעולם לא שילם ואו אינו מתכוון לשלם בעבור סיפוק מיני מהסוג הזה)

ואחרון חביב.
הסמים. מי שמך להחליט בשבילי ובשביל עוד מאה אלף אנשים בארץ. מי שמך להחליט שרק למי שיש לא מספיק כסף לכרטיס טיסה יוכל ללכת להשתמש במה שהוא רוצה, וגם אז פעם בשנה אולי פעמים (מעטים יכולים יותר). אם אתה רוצה סיגריה אתה יכול לקנות בכל מקום למרות שיש אוכלוסיה די גדולה שרואה בזה דבר שדומה מאוד לסמים הקלים. אני רואה בזה אפילו גרוע יותר אבל לא משנה.

הכי אהבתי את הסוף "חשש ממשי לערכיה המוסריים היסודיים של החברה." אחרי משפט מפוצץ שכזה מי יכול לומר מילה?
טוב אני. מה הם אותם ערכים מוסריים של החברה? האם לי ולך יש את אותם ערכים? האם לחרדי ולך יש את אותם ערכים?
מזכיר לי את השבוע שבו ביליתי בהרצאות של ארגון "ערכים" שניסה להראות לי את דרך האל (לא הצליח אבל לא נורא) הם שם טענו גם לערכים רבים. אז הערכים של מי צודקים?

מדובר פה בהחלט בפגיע באוכלוסיות שונות בכל פעם בנושא אחר. פה זה סרטים כחולים שם זה סמים והינה מופיע גם דת.
הדמוקרטיה שאמורה לתת תשובה גם למיעוט השונה בוחרת להתעלם ממנו ולומר לו מה לעשות, איך לחיות מה ללבוש איפה לנסוע ובאיזה יום, מה לשתות ובאיזה גיל, מה לאכול , מה לעשן, החברה הזאת לוקחת לכל אדם שאינו חרדי שלוש שנים מחייו בטענה כי זה חובה אולם אותה החברה מוותרת לאוכלוסיה עצומה אחרת, אותה חברה מחליטה כי בגלל שאימי יהודיה לי אסור לעבוד בשבת ואילו לשכן המוסלמי שלי מותר.
אותה חברה מחליטה שהערכים שלה יותר חשובים מהערכים שלי ושל רבים אחרים מבלי כלל להבין בנושא.

אז שמרן אני לא אקרא לך, אני אקרא לך הדיוט , לא אדיוט למי שחושש לשפה לא יפה באייל, אלא אחד שלא מבין בנושא אבל בטוח שהוא צודק כי ככה אמרו לו. אי אילו ואחרים. ואיפה פה האנרכיסט?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים