בתשובה לליאור גולגר, 12/11/01 0:29
לכתב-עת דרוש אנרכיסט במשרה חלקית 43006
צר לי אבל לא הבנתי.
בחברה שהאישה שווה בה כל בעל שנמאס לו להיות נחמד ילך לשכנה? מה הקשר? האם קיום יחסי מין אם אישתך הוא חוק בל יעבור, האם אתה מחויב לשכב איתה בכל אשר תחפוץ ? האם במידה ויעבור החור לא תוכל האישה ללכת למאהב או זונה ממן זכר?

והרי כל הדוגמאות הללו שהבאת קורות היום גם מבלי שהמצב יהיה חוקי רק שהיום האישה לא יכולה לעושות את זה באופן גלוי ועליה להסתתר ממשטרה. כאשר המצב יהיה חוקי הוא לא ישתנה מלבד זה שהיא תוכל להתלונן על סרסור מבלי לפחד להעצר (מי יודע אולי תופעת הסרסרות תעלם) היא לא תצטרך לפחד שהשוטר יעשה את שיעשה בה על מנת שלו לעצור אותה או במילים אחרות היא תקבל את הזכויות המלאות שיש לכל עובד מדינה וכמובן גם את החובות מה שאומר שהיא תשלם מס למדינה. (כמובן שרוב העבודה בטח תהיה בשחור אבל זה כבר לא קשור).
מה עיניינך או עניין הכנסת/חברה בזכות האדם להיות מחוייב לאישה אחת במשך חייב. ואם אני לא רוצה להיות מחויב? האם החברה תכריח אותי? והלו היום עם רוצה גבר צעיר למצוא מין הוא הולך לפאב הקרוב ומוצא את שחיפש כל עוד הוא ניראה טוב ויש לו לשון חלקלקה, ואילו זה שאין לא את המראה ואו הלשון מבחינתך או שימצא חברה או שילך לשרותיים להוציא את זממו? ואם הוא רוצה משהו קצת יותר אמיתי הרי שמותב שימתין ליד שיח כיוון שבצורה חוקית אסור לו. ומה עם מבוגר נמאס לו מאישתו האם יש זכות לחברה לקבוע אם מי הוא יעשה את שיעשה במשך הלילה?

בכל מקרה זה לא יהיה תחת כל עץ רענן וכמו שיש מדינות שבהן הזנות חוקית וגם שם זה לאתחת כל עץ רענן אין סיבה שגם פה זה יהיה כך.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים