בתשובה לליאור גולגר, 12/11/01 21:53
מישו פה מבין עברית?פוניל עבריתי? 43257
החוק לא לגמרי לצידך עיסוק בזנות אינו עבירה פלילית. האיסור הוא על שידול לזנות ועשיית כסף על רווחי זונה.

זה מזכיר לי סיפור ששראיתי פעם על בטלויזיה (באחת מתוכניות הבוקר בערוץ 2) על בחור שקיבל אישור מבית משפט לעשן מריחואנה מטעמים בריאותיים (הקלת תופעות לוואי של טיפולים נגד סרטן) אבל אף אחד, כולל המשטרה לא היה מוכן לספק לו את הסם או לאשר לו לגדל בעצמו כך שהוא נאלץ, כדי לרכוש את מה שהוא רשאי שלהשתמש בו על פי חוק להתעסק עם סוחרי סמים שהם לא תמיד חברה סימפטיים.

בצורה דומה, על פי החוק מותר לי ללכת לזונה ומותר לזונה לתת לי שירותי מין רק שבשביל שהיא תרגיש בטוחה מפני (מי יודע אולי אני איזה מטורף שאוהב לחתוך לבחורות את הפנים) היא חייבת להחזיק איזה פושע שישמור עליה (הוא פושע בגלל שהעובדה שהוא מקבל כסף עבור השמירה עליה) ולשחד שוטרים כדי שלא יעצרו אותה במקום שבו היא מציעה את עצמה למכירה. כך שהחוק לא אוסר עלי להשתמש בשירותים של זונה הוא רק מכריח ואתי להיעזר בפושעים כדי לממש את זכותי החוקית (לא שאי פעם ניסיתי לממש אותה).
היה צ"ל: פונמייש עברית? 43260
אם מותר לעסוק בזנות, למה ששוטרים יעצרו זונות?
היה צ"ל: פונמייש עברית? 43275
באשמת שידול לזנות לא עיסוק בזנות.
את מי הן משדלות? 43276
ניתן לעצור סרסורים על הדחה לזנות, אבל למה לעצור זונה במילוי תפקידה?
את מי הן משדלות? 43281
שידול לקוחות הוא עברה. לזונה אסור לפנות ללקוח פוטנציאלי ולשאול אותו אם הוא מעוניין בשירותיה. במידה שהוא פונה אליה ומבקש והיא נענית להצעתו הם יכולים לסגור עיסקה בלי שום עבירה על החוק.

חוץ מזה זונות נעצרות גם בגלל סעיפים שאינם קשורים ישירות לזנות כמו הפרעה לסדר הציבורי, ניהול עסק בדירת מגורים, שהייה בלתי חוקית ועוד.
את מי הן משדלות? 43283
גם כמתנגד להתרת הזנות זה נשמע לי טפשי. מי פונה ללקוח פוטנציאלי? רק אותן זונות העובדות ברחוב. אם הן צועקות לחיים ומשה מן העבר השני של הרחוב, אזי זוהי הפרעה לסדר הציבורי. אחרת זה ממש לעג לרש.
את מי הן משדלות? 43288
המשטרה לא עוצרת בדרך כלל זונות שעובדות בצורה כזו שהן לא מפריעות לסביבה. במידה שמדובר בזונות רחוב הן חשופות למעצרים באשמת שידול לזנות, במיקרים שמכון פועל בבניין וזה מפריע לאחד השכנים (לפעמים מסיבות של מוסרניות והתיפיפות ולפעמים בגלל שזה יוצר תנועה של טיפוסיפ מפוקפקים באיזור) הוא יכול להתלונן והמשטרה תפשוט על המקום ותעצור את העובדות באשמת הפרעה לסדר הציבורי ובמקרים רבים שהיה בלתי חוקית בארץ. לרוב ההאשמות הללו לא תגענה למבחן בבית המשפט.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים