יאללה חלאס נגמר 45241
המרצים התקפלו כמו נמושות והלכו עם תוספת שכר של 4.3%. יובל רכלבסקי אומר שלפני שנה וחצי הם היו יכולים לקבל יותר, אני מסיק שגם היום הם היו מקבלים יותר אם לא היו רועדות להם הביצים מהחשש ללמד בימי שישי (לא שאני בעד, אבל זו המשכורת העלובה שלהם, לא שלי).

בכל אופן, הלימודים באוני' חיפה ובטכניון יתחדשו רק ביום ראשון.
יאללה חלאס נגמר 45252
זו גם המשכורת שלי. אני עובד בימי שישי. אם ילמדו בימי שישי, אני אאלץ לצמצם את שעות העבודה שלי, או לפספס שיעורים. בוז.
יאללה חלאס נגמר 45253
נראה שהסיבה האמיתית להפסקת השביתה היא שועד ראשי האוניברסיטאות הודיע שהחל משבוע הבא השובתים לא יקבלו משכורות.
יאללה חלאס נגמר 45258
באמת? חמוד. בYנט מצוטט פרופסור מהוג'י שאומר שאחת הסיבות להפסקת השביתה היא "מכתב תמיכה שקיבלנו מראשי האוניברסיטאות". טוב לדעת שהוא חושב שהפסקת תשלום המשכורות זה תמיכה. (:
יאללה חלאס נגמר 45331
מה זאת אומרת, "החשש ללמד בימי שישי?"
ממה שהבנתי, זה ממילא יקרה. איפה עוד תוכל לדחוף את ההרצאות והתרגולים האבודים? בלילות? ומתי אנשים יעשו ש"ב בדיוק?

מה היה שווה כל בזבוז הזמן הזה? גם המרצים לא קיבלו את מה שרצו, וגם הלכו ארבעה שבועות של לימודים. באמת, תודה רבה. רק שידעו, שאישית אני חושב שאמחה מחאה שקטה, בכך שכאשר יבוא הזמן לתואר שני\שלישי, אעשה אותו בחו"ל. שיחפשו את המסטרנטים\דוקטורנטים שלהם במקום אחר.
יאללה חלאס נגמר 45466
לא יודע לגבי מקומות אחרים, אבל בפקולטה שלי, אני לא רואה איך הארבע-שש שעות שהם יכולים להוסיף בימי שישי יועילו למישהו - איך יתאמו את כל הקורסים השונים?
אין אפשרות כזו. הם פשוט ימחקו לנו את חופשת הסמסטר.
יאללה חלאס נגמר 45517
אז מה אתם עושים בנידון? תן לי לנחש... כלום?
יאללה חלאס נגמר 45537
לי זה לא מפריע. אני עובד בכל מקרה כל השנה בירושלים, אז למחוק את חופשת הסמסטר לא מפריע לי. אני חושב שהמרצים הבכירים עשו טעות כשהם לא תיאמו איתנו ועם הצוות הזוטר את השביתה מראש, וכך יכולנו לנצל את החודש הזה.

מה אתה רוצה שנעשה? נשבות? למישהו אכפת מאיתנו? לא. נמאס לי כבר מהתלונות שהסטודנטים בישראל אפאטים. הם לא אפאטים - הם פשוט לא ציבור. למה לעזאזל שהסטודנטים יעשו מהפכות כשהם לא מסכימים זה עם זה? אני חושב שזה שבמקומות מסויימים כל הסטודנטים הם שמאלנים מארקסיסטיים זה בעיה של המקומות ההם. זה שבישראל הסטודנטים באים מכל רחבי הקשת הפוליטית, זה רק לזכותנו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים