גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472197
'
כדי לעורר את הקהל הקדוש הזה בדיון בדמותו של עימאד ידידנו המת, כדאי גם לשפוך אור על תחביביו בשוק הבשר של המזה"ת החדש יחסית. מסתבר כי מורנייה זצ"ל נהג להתענג על עכוזי ילדוד'ס מכל ז'אנר שאפשר. כמובן שהכל בהכשר בד"צ של השיעים וטהראן. לא יעלה על הדעת שלוחם חירות כמוהו, ונציג מובהק של ההתנגדות, יקרע להם/ן ת'תחת ללא פסק הפרדת פלחי ישבן. ואכן, אחמניג'ידאד הנכבד בכבודו ובעצם ידו, ידע לשבח את המנוח כצדיק וחסיד אומות העולם. מה שמוכיח.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472198
Could you provide some support for this claim? Wikipedia contains none.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472207
'
תגיד בחור, כמה הוכחות אתה נדרש לרוע מוחלט?
אתה ממשיך להפתיע. 472235
מורנייה = הרוע המוחלט.
הרוע המוחלט = X + פדופיליה.
מכאן נובע -
מורנייה = פדופיל.

תפסיק עם זה, בבקשה. זה לא לכבודך ולא לכבודה של אכסניה.
472365
1. הוא צחק.
2. אותי יותר מטרידה המתמטיקה שלך.
זו לא מתמטיקה, זו לוגיקה. 472398
ובהחלט יתכן שפספסתי את הבדיחה.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472203
אינני חושב שיש לך כאן ויכוח עם מישהו על מעלותיו של הטרוריסט. הויכוח הוא על חכמת מעשה החיסול-אם ישראל ביצעה אותו.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472206
'
איציק יקירי - לעיתים אין צורך להצדיק מעשה במחשבה תחילה. מספיק, למשל, לחשוב על דג'וק מגעיל באמצע המטבח. לא תמחוץ אותו ברכות?
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472211
מוס יקירי,
הוא שאמרתי: כל טענותיך מבוססות על מיצי הקיבה ועל דה- הומניזציה של האויב. גם רבים מהאויבים הם בעלי תפיסת עולם כמו שלך ורואים בנו שטנים, ג'וקים וכד'. למה שלא תיזמו מיפגש ג'וקים משני הצדדים?
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472232
בתחילה היה עושה רושם שאתה כותב דברי טעם, גם כשאני לא מסכים עימך. מה קרה?
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472233
חוק מאן: כשכותב ותיק מאמץ לעצמו דמות וירטואלית חדשה, האישיות הוירטואלית החדשה מתהווה באופן הדרגתי מתגובה לתגובה.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472208
מה זה העניין הביזארי הזה שלך בישבנים?
(אל תענה לי. אני לא רוצה לשמוע אותך מתייחס לאיברים שמתחת לחגורה מעל דפי האייל)
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472366
אם אתה לא רוצה לדעת את התשובה, לשם מה שאלת?
(אל תענה לי. גם אני יודע מה הן שאלות רטוריות.)
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472369
ת'אמת, זו לא היתה שאלה רטורית אלא יותר בכיוון דיסוננס. אני רוצה לדעת את התשובה, אבל לא רוצה לקרוא כאן יותר על אנטומיה אחורית.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472446
'
כולי קינה ונהי על הדיסוננס שפקד את צמתי הנוירונים בתודעתך.

מכיוון ומידת החסד והרחמים שורה עליי - לא אתייחס לאיברים ספציפיים מעל ומתחת לחגורה, אלא למכלול. לעובדה ששרצי-אנוש כדוגמת המחוסל מדמשק מייצגים.

שנים הרבה לפני הולדת האינטרנט, פורסמו בצרפת (שתמיד ראתה עצמה פטרון של לבנון, ובעיקר הנוצרים בה) מעשי הזוועה של הפלשתינאים, אש"ף, ובעיקר כוח 17, כלפי האוכלוסייה האזרחית בארץ הארזים. הימים ימי 'המדינה בתוך המדינה' לפני מלחמת לבנון הראשונה. רצח, אונס, סחיטות, גידול וסחר סמים. כבר אז הוזכר שם אחד במיוחד - עימאד מורנייה. הבחור רק החל את דרכו הטרוריסטית כמתנקש בבודדת בשירות אבו-עמאר. במקביל, כחבר בכנופיית אותו כוח 17, הצטיין במיוחד במישור האישי. באחד המקרים היותר מצמררים הוא אנס ילדה נוצריה בת 12. אביה בא אליו ובפיו בקשה מיוחדת: היות ונכנסה להריון מתוקף התקיפה המינית - היא מוכנה להתאסלם ובלבד שאבי הילד/ה יאות להינשא לה. ואפילו בכאילו. עימאד ירה לו בראש, טבח את כל הזכרים במשפחה הספציפית, ואנס את כל יתר האחיות.

אלו הם גיבורי 'ההתנגדות' ו'המאבק' הפאן-ערבי. כולל עודאי וקוסאי וסדאם חוסיין. וערפאת, כמובן. רוצה סימוכין? ספרו של ראש המודיעין הרומני מזמן צ'אושסקו - משהו שנשמע כמו 'לילות אדומים' (תורגם לעברית).
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472447
Is this story taken from that book?
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472452
'
בספר הזה מתוארים ביקוריו של מר ערפאת במתחם הנשיאותי של צ'אושסקו זצ''ל.

ראש המודיעין הרומני דאז מספר בספר זכרונותיו כיצד עמד מנהיג אש''פ על עקרונותיו לאכלס במיטתו ילד בלונדי אחד למצער. הכל הוקלט וצולם, אגב. כולל הקטע של אריק ולילי שרון (בנפרד).
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472593
So where is the story of Imad Mughniyah taken from?
And what is the thing with Arik and Lili?
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472596
'
יש להפריד בין המקרים. סיפורי הזוועה על המפלצתיות של עימאד מורנייה, כוח 17, אש"פ, בלבנון של שנות השמונים, פורסמו במדיה הצרפתית באותה התקופה.

בנפרד, בספר של ראש המודיעין הרומני, תועדו כל מיני סטיות של אושיות ידועות. ביניהן, ובמיוחד, ראש אש"פ וחיבתו הפדופילית לילדים בלונדניים במעון האירוח ע"ש צ'אושסקו.

לילי ואריק הזדמנו למקום בביקורם ברומניה כשר בישראל ורעייתו. מתוקף היותם מודעים מראש לסידורי ההקלטה והצילום בחדרים, בהנחיית הגורמים במוסד, השניים ביצעו זיון רב פעלולים ומהלכים. וביקשו אח"כ את הקלטת... "לטובת הנכדים", הם אמרו. "שידעו מה סבא וסבתא ידעו לעשות" בטרם בלות. אריק גם אהב לגלות כי באותו ליל הוא המחיש למארחים המציצים מה משמעות השם אריאל בקונטקסט המיני. היו הרבה צחוקים בנושא.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472609
Nice story about Lili and Ariel.
But where can I find support for the one about Imad Moughnia?
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472611
'
מכיוון שאפילו דוד ג. לא מסוגל ללכת אחורה לעבר העבר של טרם היות הרשת ונגזריה, קשה לי לספק מובאות צרפתיות לעובדות. מה שכן, אם באמת תתטרח/י, אולי יימצא מקור חדש למנוולות עימאד מורנייה ותפלוצתיו בלבנון של אז.

לי אישית כבר לא ממש איכפת להדגיש כמה מתועב היה הפדופיל/הטרוריסט המחוסל. ברוך שפטרנו מעונשו וד"ל.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472691
I understand. Since you have no support for this story, why can't you simply say that? I understand that it has nothing to do with your view of the guy as a monster, but you did not need to present him as a pedophile to claim that, right?

At the moment, this claim is nothing but gossip that has nothing to do with the discussion at hand
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472693
'
אני לא אחראי על מהימנות ידיעות שפורסמו במדיה הצרפתית לפני שנות דור. בהקשר מורנייה בפרט, מעללי כוח 17 בכלל, ואש"פ כולל ערפאת בכלל ובפרט. כאמור, הפרענקים לקחו צד לטובת הנוצרים בלבנון במהלך מלחמת האזרחים (לפניה ואחריה). מאוד ייתכן ששררה מגמת אנטי מובהקת. רק שכתוצאת המלחמה הראשונה התגלו זוועות רבות שביצעו הפלשתינאים מול הלבנונים.

ולא ממש דחוף לי לשכנע אותך, או אחרים, בתקפות עכש"י. תרצה, תאכל. לא תרצה, שיהיה לך לבריאות. בסה"כ ניסיתי להוסיף עוד פן לאישיותו המלבבת ממילא של עימאד. מצידי תכריז עליו כעל חסיד אומות העולם, צדיק תמים ואיש יקר. כמנהג אחמדניג'דאד.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472702
אני זוכר אז בעיתונות תיאור שהגיע ממלבנון של מקרים בהם לשם עירויי דם תפסו האירגונים הפלשתינים נוצרים ו''התרימו'' אותם עד מוות.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472703
'
בהחלט, אבל לא רק.
בדיווחים מאז גם הודגשה מעורבתם של מורנייה, כוח 17, ואש"פ בהנהגת ערפאת, במעשי טבח וביזה ופדופיליה. סחיטה ועושק, רמיה וגועל. כל הרוע שאפשר לתאר.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 473189
ובאותה הזדמנות הם גם גומרים לנו את כל הדם למצות.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472643
מה משמעות השם אריאל בקונטקסט המיני?‏1

1 סליחה על הבורות.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472667
'
ארי האל. כלומר לא סתם אריה עם תיאבון וביצועים עם הלביאות, כידוע לכל זאולוג, אלא אריה אלפא. אריה פרימיום.

(קטע - ברגיל השם אריאל דווקא מגיע בקונוטציה של מלאך. שרון אימץ את שם החיבה 'אריק' המשמש לרוב כנגזרת לשם 'אריה'. כל סביבתו הקרובה, כולל לילי, קראה לו אריק. היחיד שהתעקש לפנות אליו בשם המלא אריאל היה אורי דן הי''ד. לא פלא. הוא הרי התייחס כלפיו כסוג של אלוהות)

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים