בתשובה למתנחלת, 01/04/08 11:02
אשמח, לפחות אדע מי הוא שכני 474903
'
"אני לא מופתעת שתוקפים את המתנחלים גם בהזדמנות בלתי חגיגית זו" >>> המתנחלים לא *הותקפו* כלל בתגובתי. למעשה אף ציינתי כמה נפלאה בעיניי הגישה ההומניטרית של חוגי המתיישבים באיו"ש כלפי אסירים משוחררים.

"רשע נופל בפח יקוש" >>> כאן א נ י מופתע לגמרי. מאימתי אמירות חז"ל מקבלות תוקף של טיעון מלומד ומבוסס לוגית? זה האייל, בייבי, לא האולפנה ב(הוד) קדומים. [ואם כבר, הייתי מחיל על עצמי כשמאלן-רשע דווקא את ההתרסה "כיצד דרך רשעים צלחה?!". ומוסיף כקינוח "אוי לרשע ואוי לשכנו" (בהנחה שמדובר באותו שכן - העבריין לשעבר)]

"לדעתך מוס גולמי הם באים מאותו מקום חולני של פדופילים ורוצחים פסיכופטים?" >>> לא יודע מאיזה מקום מגיעים רוצחים ופדופילים. כשעבדתי בשב"ס הכלואים בכלל טענו כי הם חפים מפשע. לבטח קשה לדעת בוודאות מה מניעי הפעולה ומה משקלם הסגולי והיחסי בקרב הפלשתינאים. בכל מקרה, נראה לי לא סביר לייחס חולי נפשי לציבור שלם. <<< "באמת תמימות מצידי...הם חולי נפש"

אבל לידיעתך, לשימוש בדיונים עתידיים - ערביי ישראל המוסלמים (ללא תושבי מזרח י-ם) מהווים כ-‏40% מכלל האסירים הפליליים בישראל. פי 3 לערך מחלקם היחסי באוכלוסייה. תורשה? סביבה? תרבות? חברה? עוני? לאומנות? ערסיות כרונית ואפידמית?
אשמח, לפחות אדע מי הוא שכני 474955
לגמרי לא הבנת את מה שניסיתי לומר, לא נורא, אסביר שוב: אתה הכללת אסירים בטחוניים בין האסירים שלגביהם נשאלה השאלה והצעת בתגובה למה שכתבתי שהמתנחלים יטפלו בהם. כל מה שרציתי להראות לך הוא, עד כמה אסירים בטחוניים אינם שיכים לקבוצה של עברינים חברתיים משום שמדובר באנשים (כך לפחות אני חושבת) שיש להם אג'נדה פוליטית. וההצעה שלך היתה במטרה לנצל את ההזדמנות לתקוף את המתנחלים בלי שום קשר לענין בכלל, וזה לדעתי לא ראוי. לא הבנתי את הקשר בין "דרך רשעים צלחה" לעניננו, "אוי לרשע ואוי לשכנו" נקודה למחשבה...

די עצוב לשמוע שאיש שב"ס (כפי שאתה טוען שאתה) מחוסר כל השגה בעלמם של עוברי עברות, אז מה לדעתך צריך לעשות בבני אדם אלו ? אם ל"אנשי המקצוע" אין תשובות, אז למי יש ?

אני לא מופתעת מאחוז הפושעים המוסלמים, לעניות דעתי האיסלם כפי שהוא היום הוא דת בעיתית, לא רק לנו היהודים בישראל, אלא לעולם כולו.
הנה לינק של סדרה ב Utube שמסביר את זה
זה 10 קליפים שווה לראות !
אשמח, לפחות אדע מי הוא שכני 474960
'
היה הרבה יותר פשוט מבחינתך לכתוב: "אופס...ברח לי" וללכת הלאה.

עבודתי (החסויה) בשב"ס נגעה יותר לסדרי מנהל. פחות לצד הקרימינלי-סוציאלי-פסיכופטי של החוסים במתקן הכליאה.

דעתך לגבי דת האיסלם מפחידה בחדות האבחנה. לא שיערנו כי הסכנה קרובה ומיידית.
אשמח, לפחות אדע מי הוא שכני 475006
"היה הרבה יותר פשוט מבחינתך לכתוב: "אופס...ברח לי" וללכת הלאה."
אני מקוה שבכל-זאת הבנת, לא אסביר שוב.

"עבודתי (החסויה) בשב"ס נגעה יותר לסדרי מנהל. פחות לצד הקרימינלי-סוציאלי-פסיכופטי של החוסים במתקן הכליאה."
"ראש קטן" ? אולי חבל על הזמן שלי אם כך. (אגב אני שרתתי בצה"ל כולל קבע כך ש"השרות החסוי" לא מרשים אותי.)

"דעתך לגבי דת האיסלם מפחידה בחדות האבחנה. לא שיערנו כי הסכנה קרובה ומיידית."
גם אם אתה ערבי, כדאי שתדע שזו לא דעתי בלבד...
אשמח, לפחות אדע מי הוא שכני 475015
'
לא הבנתי ועדיין לא מבין מה בין תגובה 474888 מטעמך לתגובה 474818 מטעמי, שאליה התייחסת.

החסיון על העבודה בשב"ס נבע מאופיה - שינוע מוצרי מזון טריים אל מאחורי הסורגים. מידע רב-ערך לתושבי מתקן הכליאה וחבריהם (שעדיין) בחוץ. הברחות סמים, סלולאריים וכאלה. עכשיו כבר מותר לגלות: בשלב מסוים אפילו הועלתה הצעה לבצע אספקה בהיטס. כולל אווירון דוד למים זורמים.

לשמחתי, גם אם אני ערבי, יש מספיק יהודים טובים עם דעות נכוחות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים