צרפתי/שוויצרי? 48513
מה פתאום כללתם את המטבח הצרפתי העשיר עם השוויצרי? הרי קשה אפילו להגיד מטבח צרפתי בכלל, כשחושבים על המטבח הפרובנסלי, עם שמן הזית והזיתים (דומה מאוד לדרום איטליה), על המטבח של נורמנדי עם כל החמאה המעולה שלהם, ועל כל שאר המטבחים האיזוריים שלא דומים אחד לשני כלל. אף אחד כאן לא קרא את ספרו הנפלא של אהרוני "המטבח הצרפתי"?
מטבח שוויצרי? מה בכלל יש להם חוץ מפונדו ורושטי? אה, כן! גבינות. סליחה, אבל המטבח הצרפתי הוא האהוב עלי בעולם ונאלצתי לבחור באיטלקי, כמחאה על ההכללה צרפתי/שוויצרי.
האם המטבח של אמא מתפקד כאופצית זאב רווח?
צרפתי/שוויצרי? 48515
מאז החלו בדחנים מוצלחים יותר או פחות לכתוב את הגיגיהם באתר, נעלמה הבחירה ההומוריסטית. האם העורך הנכבד מנצל את כל רעיונותיו ההומוריסטיים בהתחזות למיכאל שרון ולא מותיר לסקר אף פיסת הומור זערורית ? או שמה הוא נבוך מהרעיון שישוו אותו אלי?
גו פופק! 48523
"האם העורך הנכבד מנצל את כל רעיונותיו ההומוריסטיים בהתחזות למיכאל שרון..."
(צחקתי בקול או אם להשתמש בשפת המדיום אז LOL)
זאב רווח זה במסעדת הדגים :) 48517
צרפתי/שוויצרי? 48526
יש בחיפה (או היתה כבר הרבה שנים לא ביקרתי שם) מסעדה ידועה שמגדירה את עצמה כצרפתית שויצרית (לא זוכר את השם שלה). אני מניח שמחבר הסקר מתגורר באיזור והיא ההשראה לסעיף הזה. אני צודק?
צרפתי/שוויצרי? 48599
וואלה. במדרחוב.
צרפתי/שוויצרי? 48688
צודק.
צרפתי/שוויצרי? 48841
נדמה לי שגם בנתניה המעטירה, בפינה הדרום מערבית של איזור המדרחוב, היתה איזו מסעדה צרפתית-שוויצרית, שסקרנה אותי לא פעם, אך טרם הספיקותי וגו'.
אלפינה. 49881
נדמה לי שהיא עוד משהו חוץ מצרפתית-שוויצרית (אוסטרית או משהו כזה), אבל עבר זמן מאז שביקרתי במדרחוב בנתניה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים