בתשובה ליורגן, 19/12/01 5:04
ההתחממות הגלובלית מעניינת לי ת' 48771
אותך אולי לא , אבל יש אנשים שכן יש להם ילדים ורוצים שיהיו להם ילדים ואותם הנושא הזה צריך לעניין גם בין שלל הבעיות היום יומיות של הקיום , מאחר שבסופו של דבר הנושא הזה יותר מכל אחד אחר הוא בנפשם.
ההתחממות הגלובלית מעניינת לי ת' 48772
בנפשם של מי?

כמו מי שחיפש לפני 300 שנה תרופה לסרטן, כך הרלוונטיות של חיפוש פתרונות לבעיית ההתחממות כיום היא אפסית. הפתרון העיקרי, אם לא היחיד, הוא בהקטנת האוכלוסיה האנושית או במציאת אותו מקור אנרגיה חלופי אגדי שפליישמן ופונס זכו בזכותו כמעט לתהילת עולם.
נראה שאינך מודע כלל לחומרה 48783
האמיתית של הבעיה. אבל בכך אינך שונה מרוב האוכלוסיה ומרוב המנהיגים שאו שאינם מתעניינים שכן נראה להם שיש בעיות דחופות יותר ( לא , אין ) או שפשוט המומים כל כך מהשלכותיה שמעדיפים לעצום עיניים בתקווה ש"אחרינו ההתיבשות " .
ובכן יורגן , אין המדובר כלל בבעיה שעימה ילדיהם של אנשים אחרים יאלצו להתמודד רק בעוד 100 שנה ( ואז מדוע זה צריך להיות איכפת לך באמת ? נקודת ההשקפה שלך של חוסר אחריות כלפי הדורות הבאים משותפת לרבים מדי לצערי ) אלא בבעיה שאתה עצמך ביחד עם שאר האוכלוסיה יצתרכו להתמודד עימה כבר בשנים הקרובות .
סתם לקנטר 113868
זה לא חכמה לתקוף בלי מטרה והמטרה צריכה להיות משותפת.
מה שזה אומר שאתה מר אלי צריך להתחיל במלחמה נגד העולם שיפסיק להשתמש בדברים הפוגעים בשכבת האוזון כמו תנורי נפט, רכבים, חשמל וכו'....

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים