בתשובה לחן שפירא, 26/12/01 17:22
אני עם חן. לא נעים לי באייל. 50771
אנא, עורך יקר, עשה משהו.
אני חסר חן. נעים לי באייל. 50823
הנה התחיל דיון על הגדרת הגיזענות. כשושנה בין החוחים תמיד יעלה דיון אינטליגנטי בין הגסויות (אפשר לחשוב) השונות. קבל ביטול, עורך יקר. היד הנעלמה עושה את שלה – במקום בו יש ביקוש לדיון אינטליגנטי – שם יהיה. במקום בו יש ביקוש לזיון אינטליגנטי – גם זה יהיה.
אני חסר חן. נעים לי באייל. 50842
זה בדיוק הענין, מר גוד! עלי לבוסס בהבל הוולגארי שלעיל כדי למצוא, למשל, דיון בהגדרת 'גזענות'. לא רוצה.
אני חסר חן. נעים לי באייל. 50850
נו, 'הבל וולגארי', באמת, תן לבחורים פינה לשחרר מעט קיטור. אין טעם להיות כה קמוץ-שפתיים, זרום עם החיים! (כמו שנערה אחת אמרה לי פעם).
50870
מה לא מוצא חן בעיניך בביטוי 'הבל וולגארי'?

קיטור אפשר לשחרר בהמון מקומות באינטרנט העברי. ע"ע ynet. האייל הקורא הוא אתר כמעט ייחודי בנוף האינטרנט העברי, ואשמח אם יישאר כזה.

הרשה לי להבטיחך שאני זורם עם החיים נהדר. אבל כשאני בא לאייל הקורא, אני רוצה דיון אינטליגנטי ומתורבת.
50873
אז למה אתה ממשיך את הדיון השטותי ביננו? בחייך, לא נרשמה פגיעה בדיונים האינטליגנטיים, אתה מוזמן לדיון על חוק הסתירה. שחרר מעט את הלסת.
מה לגזענות ולשנקין 50863
המאמר המקורי עוסק בספר על חייהם הריקניים של רב שגל אחד ומאונן כפיתי אחר, די הגיוני שתחת כותרת כזו יצוצו חוטי שיחות מהסוג שצצו. אמנם חלקם עברו במידה מועטה את גבול גבול הטעם הטוב אבל דוקא הדיון בנושא מהי גזענות (שנשחק עד דק בעשרות הזדמנויות קודמות), הוא זה שנראה מוזר ולא שייך תחת הכותרת הזו.
מה לגזענות ולשנקין 50865
נכון שסביר שאלו יהיו התגובות, ואני לא רואה בכך 'איום על אופיו של האייל' ושאר פאניקות. אבל, באופן טיבעי, תיווצרנה אסוציאציות שונות אצל אנשים שונים, דבר מוליד דבר, וכך, אבולוציונית, יהיו גם דיונים אינטליגנטיים. זה קורה ואין מה להתבייש בכך.
מה לגזענות ולשנקין 50869
אתה מתכוון שהדיון בסופו של דבר יקרוס לאחד מ 5 הנושאים הרגילים?
מה לגזענות ולשנקין 50872
לא בהכרח. אולי יתגלה אפילו נושא שישי!
אבל זה הקונספט התיאורתי.
לא נעים, לא נורא 50832
מה יכול העורך לעשות?
לא נעים, לא נורא 50840
הוא יכול להסיר תגובות משתמשים. עיין פעם בקישורית ל"תנאי שימוש" בתחתית הדף. פסקה ראשונה. הוא יכול להזכיר להם מהי "רוח כתב-העת" [שם].
לא נעים, לא נורא 50994
המממ... מראה לך כמה עמדות משתנות עם הזמן. אני ממש לא חושב שצריך להסיר תגובות שאיתן תואמות את "רוח האתר". בכלל - רוח האתר נובעת מהתגובות, הרי, במידה לא מועטה, הלא כן?
אני, כמובן, לא אעז למנוע ממני את הפריבילגיה להסיר איזו תגובה שיבוא לי, בלי קשר לחמשת הסעיפים המצויינים (שלטעמי השרשרת המדוברת לא עברה על אף אחד מהם), אבל אני מאמין שדעתי בעניין כבר ידועה ברבים - אני (וגם טל) חושבים שצריך להוריד כמה שפחות תגובות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים