בתשובה לרון בן-יעקב, 23/07/09 22:15
אובמה הביא לשינוי חיובי ביחס לארה''ב 517700
כל עוד מדובר על דימוי אישי בלבד זה לא נכון - ואובמה עוד לא הצליח להביא לזה שארה''ב תהיה מזוהה עם התכונות החיוביות המיוחסות לו. חוץ מזה, שאל את הצפון-קוריאנים, את האיראנים או הפקיסטנים האם הם מתרשמים מהשינוי התודעתי הגדול.
אובמה הביא לשינוי חיובי ביחס לארה''ב 517704
שינויים עמוקים אבולוציונים-לא מהפכה אלימה- מתגלים בד''כ לאחר שקובעו . שיונויי כאלו צריכים להתמודד עם התנגדות חריפה ולכן אמנות השינוי כרוכה בהרדמת המתנגדים. הדרך האחרת היא הדרך האלימה- צ'ילה, ארגנטינה, ברזיל, בוליביה וגם רוסיה של ילצין. זהו כמובן מדגם בלבד.
אובמה הביא לשינוי חיובי ביחס לארה''ב 517708
לחלק הראשון של תגובתך - האם עיינת בלינק לסקר של פיו?
לשני - תטל"א.
אובמה הביא לשינוי חיובי ביחס לארה''ב 517711
עיינתי בסיכום המנהלים. ברור שההתיחסות החיובית לאובמה מתורגמת ליחס חיובי כלפי ארה"ב; אבל כוונתי היתה שכל עוד ההתיחסות החיובית היא לא למדיניות ארה"ב אלא להתרשמות מהאיש, היא פגיעה מאד לשינויים בהתרשמות ואינה מבטאת יחסי-עומק כלפי ארה"ב. כרגע אובמה עוד לא מצליח להראות שהוא מסוגל לקדם משהו במדיניות החוץ, ונתקל בקשיים לא קטנים בקידום הדברים שהוא מעונין בהם בתחום מדיניות הפנים למרות פופולריות אישית גבוהה ומערכת פוליטית בשליטה כמעט מלאה של מפלגתו. מצב כזה עלול להפוך את ההתלהבות לאכזבה די מהר - ואכזבה כזו תגרום לשינוי היחס החיובי לשלילי באותה מהירות.
אובמה הביא לשינוי חיובי ביחס לארה''ב 517893
עזוב שתויות ברור שרק הישראלים מבינים מה קורה פה האירופאים מתעסקים בסקס של ברלוסקוני ויוצאים להשתלק בשמש ביוון אבל בישראל יש סכנת חיים ורואים כמה אמיקה שווה בדיוק. רק שלא יפסקו את הסיוע

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים