אז איך תפריכו גלגול נשמות? 5364
שאלה גון זו שבכותרת מקבילה לכל הנאמר במאמר. קטונתי מלחלוק על הפרטים הרבים והעובדות שכתבת, אך לעניות דעתי אין זה אחראי לטעון טענות ללא סימוכין.
אני יכול לבוא ולאמר שהוכח במחקרים שהנפש ממשיכה לחיות אחרי המוות, מה תגידו על כך?
הבא לטעון טענה, יגבה אותה בסימוכין!!! אין זו חוכמה להערים גבבה של עדויות מופרכות ולהסיק מהן מסקנות, סלחו לי אבל המאמר כולו חסר משמעות.
התנ''ך וגלגול הנשמות 5380
אינני בטוח שירדתי לסוף דעתך ,.אם הבנתי אותך נכון אתה מיתלונן על כך שכל העובדות שהבאתי במאמר כמו התגליות הארכיאולוגיות שהפריכו סיפורים שלמים המוצגים בתנ"ך . אינם בגדר סימוכין. האם יואיל כבודו להסביר מה כן הוא רואה בתור סימוכין?
התנ''ך וגלגול הנשמות 5399
כשאדם מפרסם או טוען טענה ומגבה אותה בעובדות, חובה עליו להזכיר סימוכין (references) לדבריו. כל מחקר מדעי אשר מפרסם את מסקנותיו מחוייב לציין את מקורותיו. מכיוון שאתה טענתה שיש בידך תוצאות מחקרים והוכחות ולא ציינת מהיכן בדיוק לקחת אותן, הן בטלות.
התנ''ך וגלגול הנשמות 5400
והייתי עושה זאת אם האייל היה פורום מדעי אבל הוא איננו, זוהי במה להשמעת דעות בנושאים אינטלקטואליים יותר ופחות . אתה היית צודק רק אם אכן היה מדובר בכתב עת מדעי . אבל מכייון שאתה כל כך מעוניין בסימוכין אז הנה כמה
PHILIP DAVIS . IN SEARCH OF ANCIENT ISRAEL .
ROBIN LANE FOX THE UNUTORIZED VERSION: TRUTH AND FICTION IN THE BIBLE
FROM NOMADISM TO MONARCHY :
ARCHEOLOGICAL AND HISTORICAL ASPECTS OF קARLY ISRAEL. ED. BY ISRFAEL FINKELSHTEIN AND NADAV NEEMAN
ויש רבים נוספים של חוקרים כמו תומס תומפסון ופטר למקה ועוד נוספים שפשוט אינם זמינים בידי כרגע , מה לעשות מה שכתבתי לא נועד להיות מאמר אקדמאי שנועד בישביל חוקרים אלא כתבה פופולארית .
אם גם הסימוכין האלה אינם מספקים אותך אשמח לשלוח לך עוד כמה עשרות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים