537727
מצויין. הגיע הזמן שהנוער יוכל לצפות בפורנוגרפיה על מסך גדול. להשיג את הסיסמה של אבא או אמא לא תהייה בעיה. אולי כך צעירים יוכלו לפרוק מתחים ביתר קלות. איך לא חשבו על זה קודם.
מסך גדול 537729
אם אתה ממש מתקשה (pun inteded), אני יכול ללמד אותך איך מחברים את הלפטופ לטלוויזיה.
מסך גדול 537731
חיבור הלפטופ לטלויזיה לא יפתור לי שום בעייה. כבר על מסך הלפטופ הפורנוגרפיה מוצגת ברזולוציה מגוחכת, הגדלה למסך לפטופ מלא מביאה לטשטוש כבד, עכשיו דמיין מה יקרה על מסך 42 אינץ'. במועצת הכבלים והלוויין מבינים רזולוציה.
מסך גדול 537738
לאחרונה הומצאה רשת בינלאומית מיוחדת שמחברת בין רשתות מחשבים. מטרתה העיקרית‏1 היא שינוע פורנוגרפיה בכל רזולוציה המוכרת לאדם בין נקודות שונות על פני הגלובוס. האקדמיה ללשון העברית הציעה לקרוא לרשת המחשבים הזו "מרשתת"; חפש בגוגל ותמצא.

מסך גדול 537739
מסך גדול או קטן, זה לא העניין. יש פה עוד צעד קטן בדרך להפוך לסדום, שאנחנו לא ממש רחוקים ממנה. אם אנשים יקבלו פורנוגרפיה במחיר של חבילה רגילה, פירושו שעיוות והנמכת המין, האשה, המשפחה, היחסים, האהבה, המסורת והנפש של ילדים ונוער יתקדמו עוד קצת בגלל שיקולים מסחריים שוליים ממש, אינטרסים של מפיצי פורנוגרפיה.
מסך גדול 537740
תקראו את הידיעה למטה על 13 ילדים אנסים. כולם היו מחוברים לפורנוגרפיה באינטרנט, שם אונס וגילוי עריות הם עניין רגיל.
מסך גדול 537846
גם אם מקבלים את הטענה המוזרה שאונס הוא עניין רגיל בפורנו אינטרנטי (הכיצד? האם חלק מהמשתתפים נמצאים שם בכפייה?) בכלל לא ברור לי איך אתה מזהה את הקרבה המשפחתית בין המשתתפים בגילוי העריות, כדבריך.
מסך גדול 537742
אני כבר לא יכול לחכות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים