בתשובה לרון בן-יעקב, 17/05/10 19:32
מחקר על סכנות קרינה 543201
סיגנל של תחנות הממסר? אם כך, ואם אין הן צמודות לטרמינל, אולי זה דווקא מפחית את הקרינה אותה סופגים משמעותית המדברים בטלפון, על חשבון כמות זניחה של תוספת הקרינה אותה סופגים כלל הנוסעים, לא כן?

אם יורשה לי לפרסם חבר ובעל הון לעתיד, הנה אפליקציה המדווחת על כמות הקרינה הנפלטת מן המכשיר בזמן אמת: http://www.tawkon.com/ ועצומה לאפל כדי שיאפשרו את השימוש גם במכשיריהם.
מחקר על סכנות קרינה 543204
במחשבה נוספת, כל זה מחזק את הסיכוי שהשפעתם של טלפונים סלולריים על התפתחות סרטן זניחה אם בכלל, לפחות בטווח הזמן מאז התפשטה התופעה הסלולרית. הנתונים נאספים כבר לפחות 15 שנה על פני אוכלוסיות נרחבות ועד עתה לא נמצאו סימוכין מובהקים לקיומה של השפעה מזיקה של משדר הטלפון הסלולרי, או שהחמצתי איזה מחקר?
מחקר על סכנות קרינה 543457
אתה לא מבין דבר מאוד פשוט, האדם ששומע באזניו את המילה ''קרינה'' שומע בראשו את ההד ''סרטן''.
לא משנה מה תגיד, לא משנה מה הוא יודע או לא, אם הוא לא מבין בתחום עקב לימודים או התעניינות אמיתית הוא לא יודע מה זאת קרינה מייננת ולא מייננת, הוא לא יודע שאור השמש הוא סוג של קרינה והוא לא יודע למה חברות הסלולאר צריכות בכלל להציב אנטנות ומה הקשר בין האנטנות למכשיר הסלולארי שהוא קנה במיטב כספו
מחקר על סכנות קרינה 546391
סן פרנסיסקו העבירה חוק המחייב חנויות להציג (בפונט 11 לפחות) את רמת הקרינה של כל טלפון הנמדדת ב SAR (כמות הקרינה הנספגת בגוף, כשהמקסימום המותר בארה"ב הוא 1.6 וואט לק"ג). ארגון התקשורת האלחוטית CTIA הודיע שהוא מעביר את התערוכה השנתית שלו בה משתתפים 68000 מציגים ומגלגלת $80 מליון, מסן פרנסיסקו לעיר אחרת.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים