בתשובה למוס גולמי, 15/06/10 13:22
למוס גולמי, שטויות אתה בעצמך 545822
למי שמתעצל לקרוא את הקישור הנ"ל:

הוא מאשר את טענת המוס שלאייבי היה קשר עם צעירה שעבדה בתחנה, ושמהקשר הזה נולדה יסמין פיינגולד.

הוא גם מאשר את היותו של אייבי נתן המנהל והבעלים של תחנת קול בשלום.

לגבי שאר הפרטים: כלום.
למוס גולמי, שטויות אתה בעצמך 545823
וזה בדיוק אותו קישור אליו קישרה הצמחונית למעלה.
למוס גולמי, שטויות אתה בעצמך 545824
עד כמה שזכרוני מגיע, גם בפרשות השחיתות של אהוד אולמרט טען אמנון דנקנר, לשעבר עורך מעריב (וגם הלשעבר לשעבר, דן מרגלית, עד שהתפכח מחברותו עם הבוס הפוליטי), כי מדובר בעלילת דם. ואף אחד מהם או דומיהם לא טרח לשאול עצמו הכיצד נבחר ציבור עם משכורת ידועה מצליח לגייס מיליוני דולר לעסקות נדל''ן.

כך העוורון מדעת בהקשר אייבי נתן. השפחות ההודיות המתחלפות בביתו. האוצרות שצבר בכיסוי גמילות חסדים לאחרים. בעצם, מה איכפת לי, האיש בר מינן מזמן. אולי עיצבנה אותי האמירה של ארז ''איש דגול''.
למוס גולמי, שטויות אתה בעצמך 545826
בתור מי שגדל ולמד כילד ואחר כך בגיל העשרה בתל אביב ברחוב פרישמן, לא רחוק מקפה קליפורניה של אייבי, המוס לא מגלה שום דבר חדש. זה שאייבי אהב את הרעבים באפריקה והיה אדם קשה לאלה שעבדו איתו, זה לא חדש, וגם היחס שלו לנשים היה ידוע. הבחורה פיינגולד היתה ישראלית-אמריקאית וזכורה לי בתור מישהי קצת יותר מבוגרת. אחרי שנים, אולי כשכבר היה אינטרנט, אמרו פתאום "קטינה בת 18". לך תדע מה מכל זה נכון. היחס של אייבי לנשים היה מחפיר אבל גם היא היתה רחוקה מלהישמע תמימה. היה לו גם איזה משרת הודי שעבד אצלו שנים ארוכות וכל פעם היה מחליט שהוא לא יכול יותר לסבול את השגעונות שלו, והיה נוסע להודו ואייבי היה מצליח לפתות אותו לחזור, היה ביניהם בכל זאת קשר חזק כמו שני אחים.

זה הסיפור בערך. אין ספק שהוא היה רודף פרסומת והיה לו ששגעון גדלות, אבל הוא בכל זאת אירגן מבצעי צדקה ענקיים ואנשים רבים, בייחוד קבוצות יתומי ביאפרה מורעבים שהוא העביר אותם להולנד, חייבים לו את חייהם. אני זוכר שכשהייתי כבר מבוגר שמעתי את הרופא דוקטור יעקב אדלר שעבד איתו, מדבר עליו ברדיו בהערכה גדולה - והוא ידע עליו גם את הפרטים האישיים והלא יפים.
למוס גולמי, שטויות אתה בעצמך 545832
חברים מספרים על אייבי. גם סיפורו של המשרת נזכר שם.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים