בתשובה לשוטה הכפר הגלובלי, 11/08/10 18:53
מזל טוב 548202
בכיינות ישנה:
* אם יש בתגובה לוכסן ( \ או Backslash), שהוא הדרך הטבעית לשים "סלש" בעברית, והקורא מחליט לערוך את המאמר בשנית אחרי "תצוגה מקדימה", באג ישן נושן בקוד מכפיל את הלוכסן. זה מציק לאנשים שמשתמשים בלוכסנים.
* מסיבה עלומה האייל מתמיר מירכאות כפולות לצמד של מירכאות יחידות באותן הנסיבות. הנזק לא רב, אבל זו סטייה מוזרה.

דיווחתי על שתי ה"בעיות" די מזמן, ונעניתי שאולי הדברים יתוקנו ביום מן הימים. אם כבר הצלחתם לגרור את טל לעשות שינויים, אולי הוא יכול גם לתקן את אלו?

פרט לכך, ברכות על החידושים. אני לא יודע עד כמה השיפורים משמעותיים (בוודאי נוח יותר כשאפשר להדגיש, הקישורים זה שיפור אמתי, וגם השימוש בויקינגליש חביב) אבל בניגוד לאחרים כאן איני מוצא כל חסרון. פעם בעשר שנים לשנות את הממשק זה לא דבר גרוע.

תודה!
מזל טוב 548204
מצד אחד זאת באמת היתה הזדמנות לטפל בבעיה עליה הצבעת לא פעם, מצד שני טל השקיע הרבה עבודה בפורמט החדש, ובמידה מסוימת הוא נגרר לזה בגלל הלחץ הציבורי ובגלל שהוא בחור טוב. לא חשבנו שנכון לנדנד לו בעוד עניינים.

נראה שהבעיה עם הלוכסן המשתכפל מציקה בעיקר לך, ועם כל הכבוד (אני לא ציני) אם היינו חברה מסחרית יש להניח שתלונות של משתמש בודד, ביחוד כאלה שאינן מונעות ממנו שימוש תקין במוצר, היו זוכות לקדימות נמוכה ביותר, ההיא שידועה כ''באמת צריך לעשות את זה מתישהו''. מן הסתם נעשה את זה מתישהו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים