בתשובה לגדי אלכסנדרוביץ', 12/08/10 14:15
ניסיתי לכתוב תגובה 548544
ואולי קצת היסטוריה - בשיטוט קצר נתקלתי עכשיו (במקרה!) בהודעה הזו:

תגובה 287808

האם אני חושד נכון וכאן הכל התחיל?
סודות מאחרי הקלעים 548609
כן, עד כמה שאני זוכר.

כשהגיעה ההודעה על סגירת האייל החלטתי לכתוב בזריזות את המאמר המתבקש ולבקש מהמערכת לפרסם אותו בתור המאמר האחרון בתור אקורד הסיום של האייל. אחרי תחייתו המופלאה החלטנו שהוא מתאים גם כמאמר הפותח של האייל החדש, במקביל למאמר ההכרחי על הפתיחה המחודשת. הדיון שמתפתח כאן ממלא אותי שמחה על כך שטרחתי, במקביל לכך שהוא ממלא אותי תמיהה על שהעזתי לכתוב מאמר בתחום לגביו אני הדיוט לגמרי (כמעט כל מה שאני יודע על הנושא למדתי תוך כדי כתיבה). הקו המנחה אותי הוא שרוב הקוראים הדיוטות כמוני, וגם אם המעטים שיודעים יותר יבינו שאני שרלטן שטחי‏1, רוב הקוראים יפיקו תועלת, או לפחות הנאה, מקריאתו. בעצם זה נכון לכל המאמרים שפרסמתי, אולי חוץ מזה על הכדורגל בו אני כנראה באמת מומחה (דהיינו, אני מבין בו יותר ממאמנים לאומיים לשעבר).
______________
1- הקורא י. אורן מתבקש לא להנהן בקול חזק כל-כך. השכנים מתלוננים.
סודות מאחרי הקלעים 548612
1 כבודו טועה. הקורא הנזכר קרא את המאמר בעניין רב. הקורא הנ"ל גם לא מכיר את הנחות היסוד שמנחות את הפילוסופיה הניסויית (ולא קרא במקור את רוב הפילוסופים שהוזכרו בתגובות), ומרשה לעצמו לתקוף על סמך בורות ואלמנטים תוקפניים ונויירוטים באישיותו.
סודות מאחרי הקלעים 548613
אה, אתה מומחה בכדורגל כי אתה מבין בו יותר ממאמנים לאומיים לשעבר? באמת, כל הכבוד. עוד מעט תספר לנו שאתה גם מומחה למדינאות כי אתה מבין בזה יותר מראשי ממשלה לשעבר. כשתבין בשני התחומים האלה יותר מנהגי מוניות בהווה אז תספר לנו.
סודות מאחרי הקלעים 548638
נראה לי שעלית על ההגיון שמנחה אותי בכתיבה בבלוג.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים