בתשובה לאייל אלמוני, 05/09/10 2:11
שוב, בעלי הון 550404
כרגע הערך מחוק

כמה זמן היה לוקח לברר סוגיות ועובדות בדרכים המקובלות?

ומה שיותר חשוב למה צריך לעבוד דווקא לפי השיטות שקבעה קהילת וויקיפדיה?
שוב, בעלי הון 550405
הערך מחוק בגלל האיום בתביעה משפטית. בגלל זה סיפקתי קישור לדף השיחה.

בירור בדרכים המקובלות? תלוי עד כמה הסוגיה מהותית ועד כמה מתעקשים. אם לא מצליחים להכריע עובדתית, לפעמים מתפשרים על נוסח שכולל את שתי הטענות ("יש הטוענים כי ... ואילו אחרים סבורים ש...").

למה לעבוד לפי הכללים של ויקיפדיה? ויקיפדיה מנסה לכתוב מנקודת מבט נייטרלית: ויקיפדיה:נקודת מבט נייטרלית [ויקיפדיה]. כמובן שלא תמיד זה אפשרי, אולם זוהי השאיפה.

אם אתה רוצה לכתוב אתר של "הימין" או של "אם תרצו", לא תיתקל בבעיה לעשות את זה. אם במקרה אתה גם מעדיף את הפלטפורמה שבה ויקיפדיה משתמשת, תוכל להתקין אותה בעצמך על מחשב (מדיה-ויקי [ויקיפדיה] או ליצור אחד בחינם בwikia.com. עם חשקה נפשך דווקא בנתונים הגולמיים מהערכים, תוכל למצוא אותם כאן. אנשי ויקיפדיה העברית לא לוקחים לעצמם מונופול על כלום.

נראה שהשיטה הזו בינתיים די מוכיחה את עצמה כדרך ליצירת מאגר ידע מקיף. אם יש לך דרך יותר טובה, אתה מוזמן לנסות אותה.
שוב, בעלי הון 550408
ראשית, העניין הוא לא כזה המצדיק לטעמי תביעה משפטית, לא האשימו את "אם תרצו" בסיוע לפדופילים בבלגיה, כתבו שהם "תנועה ימנית". האם "אם תרצו" תדרוש התנצלות ואיום בדיבה מכל עיתונאי שיכתוב "תנועת אם תרצו, המזוהה עם הימין, הפגינה אתמול ..."?

דיונים בוויקיפדיה אודות ערכים, לא מתמשכים במרבית המקרים מעבר לשבוע, במקרים קיצוניים הם יכולים להגיע לחודש (אם נניח דרושה הצבעה ו\או שמדובר בנושא מאוד "חם").

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים