בתשובה לקונשטוק, 14/09/10 21:29
שוב הצבועים 552986
אם תרצו יכולים לקרוא פוסט ציונים, אנטי ציונים או כל מה שמתחשק להם למי שרק מתחשק להם. אבל אם אני, ''בצלם'', ויקיפדיה או כל אחד אחר יכתוב שהם ימנים- לא פשיסטים, לא אויבי הציבור, פשוט ימנים- גם אם יביאו מדד אובייקטיבי שמסביר את הטענה הזו (נגיד, תמיכה בארץ ישראל השלמה מזוהה בארץ עם הימין) , הם ילכו לבית משפט.
אתה יכול לומר שההגדרה העצמית היא הדבר היחיד שקובע, או שאתה יכול לומר שיש מדדים אובייקטיביים, אבל אתה לא יכול להגיד דבר אחד על עצמך ודבר אחר על כל השאר. אם הם אומרים שהקרן החדשה לישראל היא אנטי ציונית בלי שהיא מגדירה זאת בעצמה, אני לא רואה למה לא לכתוב בויקיפדיה שאם תרצו היא תנועת ימין.
שוב הצבועים 553022
והבעיה שהשמאל, המרכז המתון ובעיקר הביורוקרטים המתונים, פוחדים להתעמת איתם בבית המשפט.
שוב הצבועים 553045
מה שמעניין זה שההוא מאם תרצו ישב השבוע בערוץ 1 ובכלל לא התרגש ולא תיקן במילה כשהמנחה, עודד שחר אזע"מ, פתח ב"תנועת הימין זו ארצנו...". הוא התרגש רק כשהנ"ל קרא לו "יושב ראש", וטרח לתקן פעמיים רצופות: "בכיר, יושב ראש בכיר". נראה שהוא והבחור השני החליטו בזמן האחרון ששניהם יהיו יושבי ראש. בסך הכל, למרות הרעש שהם מצליחים לייצר, הם יותר מצחיקים ממדאיגים - אם הולך שם מה שנראה לי שהולך שם, הם יספיקו לאכול אחד את השני עוד לפני שהם ייצאו מהאינקובטור והרבה לפני שהם יעבירו חוק בדיקת דם חובה לכל אזרח, לקבוע למי יש מספיק אריתרוציטים ציוניים.
מה זה? מי זה? 553046
אזע"מ ?
מה זה? מי זה? 553052
אופססס, טעות מבישה... זה עם אל"ף ולא עם עי"ן (הרבה זמן לא השתמשתי בר"ת האלה): אם זכרוני אינו מטעה (אלה ר"ת [ראשי תיבות] אייליים מקובלים, ונדמה לי שנפוץ יותר לכתוב אותם במ"ם סופית).

תגובה 493381 ותוספת קטנה בתגובה 493390.
שוב הצבועים 553126
עוד פעם אחת ודי

עורכי ויקיפדיה נוהגים בצביעות ובהטייה פוליטית

מצד אחד הם לא מכנים תנועת שמאל קיצונית במובהק כמו "בצלם" תנועת שמאל ומצד שני הם מתעקשים ש"אם תרצו" זו תנועת ימין

אם את לא מאמינה את מוזמנת לנסות לערוך את בצלם [ויקיפדיה] ולהוסיף שם את המילה "שמאל"

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים