בתשובה לוילסון המוזר, 01/01/11 3:11
מצב משפטי מוזר, נאשם על עבירה שלא היתה ונימנע מלהתגונן 560413
היה שם יותר ממצב של "מלה נגד מלה", כמתברר לפי דברי עו"ד דני סרור וכן הניצב שחקר את קצב, היתה שם התנהלות מאד ברורה של קצב: הכנת האליבי מראש, כולל הקפת עצמו בסייענים שיצרו מניפולציות שהובילו לכתיבת המכתב שדב כה מחזיק ממנו וכן הקלטה ואח"כ עריכה של קמצוץ מעשרות הקלטות של הקורבן (כמעט כתבתי הנאשמת, זו היתה רוח הדברים),
כשאדם מתנהל כעבריין בצורה כה עמוקה, אלו מעשים ולא רק "מלה מול מלה".
(ולהתנגד ולהדוף בכח שוב ושוב כשהגבר ממשיך בשלו, זהו אונס לכל דבר ולא בעילה אסורה).
מצב משפטי מוזר, נאשם על עבירה שלא היתה ונימנע מלהתגונן 560417
כשאני אומר מילה מול מילה אני מתכוון לאונס עצמו (וזה המצב בכל אונס כמעט, אני מניח) שבו נוכחים רק האשה והגבר, אין הקלטות ואין עדים.

אני בהחלט מסכים שההתנהלות של קצב כפי שהיא עולה מפסק הדין היא התנהלות של נוכל ועבריין. ואני בהחלט מסכים שזו ראיה חזקה לכך שהיה לקצב משהו להסתיר מעבר ל''יחסי מין בהסכמה''.
מצב משפטי מוזר, נאשם על עבירה שלא היתה ונימנע מלהתגונן 560420
איני יודע אם קראת את המכתב עצמו. אפשר להתרשם מתוכנו שלא מדובר במכתב שנכתב לפי בקשה או דרישה, אלא מכתב שנכתב ביוזמת הכותב כדי להשיג מטרה מסוימת. וכל נסיונות השכנוע כמו זה שבתגובתך זו, שכוללים מילים מאד יפות כמו "מניפולציות" וכדומה שאינן מלוות בשום עובדה אחת לא יזיזוני מדעתי.
האם את יכולה להביא דוגמה קונקרטית ל"מניפולציה" כזאת שאת יודעת עליה בברור שהביאה לכתיבת המכתב ? אני מסוגל לשנות את דעתי וכבר עשיתי זאת מספר פעמים. אבל צריך שיהיה משהו קונקרטי שיגרום לכך.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים