ימות המשיח? 561327
יש כאן עוד אנשים ששמו לב לירידה משמעותית בכמות הספאם שמגיעה לג'ימייל בשבועיים האחרונים?
ימות המשיח? 561328
אכן, ימות משיח זמניים, נתפס בחור (סתם לשם תרגיל, נחש מאיזה מדינה לפני שאתה פותח את הקישור) שהיה אחראי לפי ההערכה ל-‏10 מיליארד מכתבי ספאם ביום, כשליש מכמות הספאם בעולם. מעניין אם אדם אחד מתוך ה-‏10 מיליארד ביום האלה באמת רכש פעם שעון חיקוי רולקס או אמצעי תגבור צמחי מהפכני.
ימות המשיח? 561330
רק שליש? אצלי זה ירד ל-‏4 ספאמים ליום! חבל שלא דאגתי מבעוד מועד לגוון את מקורות הספאם שלי גם לכאלו שאינם קשורים בספאמר הספציפי ההוא.
ימות המשיח? 561341
:-)נכון, פתחתי פעם תיבת דואר זמנית בוואלה ופרסמתי אותה באיזה אתר, ומאז שלח לי אולג ניקולאינקו אליה עשרה מיילים בכל יום, ואילו עתה היא עומדת בשממונה, כלי אין חפץ בו...
ימות המשיח? 561407
הנה דוגמה למישהו שדווקא נענה להצעה עסקית מפוקפקת:
(די ארוך, אבל מה שקשור למה שכתבתי כאן נמצא די בהתחלה)
ימות המשיח? 561331
אצלי אין שינוי. בעשור האחרון אני מקבל מספר חד ספרתי של הודעות זבל בשבוע, כמעט כולן כתובות בפורטוגזית ואין לי מושג על מה מדובר.
ימות המשיח? 561332
אצלי במשך שנים היה בערך 30 ליום, לפני כמה חודשים ירד לבערך 20 ליום, ובשבועיים האחרונים לפחות מעשרה ביום. לפי הידיעה הזו, שעכשיו גיליתי, אכן יש ירידה גלובלית בתעבורת הספאם בשבועיים האחרונים, בגלל כמה בוטים שמסיבה בלתי ידועה הפסיקו לפעול.
ימות המשיח? 562684
חזרנו ל-‏30 ביום <אנחה>.
ימות המשיח? 566731
רק לי אין ספאם באאוטלוק בכלל? 1-2 לחודש (או שזה נורמלי, וכולכם מדברים על דואר רשת?).
ימות המשיח? 561333
אתה בודק את תיקיית הספאם של ג'ימייל? או שאתה מתכוון לספאם שממש מגיע ל-Inbox? אני לא מסתכל בתיקיית הספאם כמעט אף-פעם, וכמות הספאם שעוברת את הפילטרים היא באמת זעומה (אחד בחודש, בערך).
ימות המשיח? 561334
התכוונתי לאימיילים שבתיקיית הספאם. גם אני כמעט ולא נכנס אליה, אבל אחרי ששמתי לב לירידה במספר האימיילים שנמצאים בה (אתה יודע, זה מספר שרואים גם בלי להיכנס לתיקייה), נכנסתי וגיליתי שהירידה התחילה בסביבות חג המולד האחרון, לפני כשבועיים. גם אצלי מגיע ספאם ל-inbox רק פעם בכמה שבועות, ופרט למקרה אחד בתחילת ימי ג'ימייל, לא זכורה לי "טעות מסוג I" (אימייל לא-ספאם שקוטלג כספאם).
ימות המשיח? 561343
אה. אני לא רואה, כי הגליתי את התיקייה הזו לאגף המוסתר (Hide תחת Labels ב-Settings), ומאז באמת שאין לי מושג.
ימות המשיח? 561565
לי דווקא יש איזה שלושה-ארבעה פילטרים שנועדו להציל דוא''ל מסוגים מסויימים מתיבת הספאם. משום מה, כמה פעמים דוא''ל מסטודנטים הגיע לשם, ועכשיו אני מדגיש בפניהם להוסיף את מספר הקורס בכותרת, כדי שהפילטר יתפוס את זה. גם הודעות מהוורדפרס שלי נזרקות לשם מדי פעם באופן רנדומלי.
רשימות ללא הרשמה 561342
רק רציתי לנצל את ההזדמנות הזו להודות לאנשים נפלאים שעדיין מספקים לכל מיני פרוייקטים רשימות תפוצה שלא מחייבות הרשמה.

http://vger.kernel.org - מאחסן את כל רשימות התפוצה שקשורות ללינוקס (ליבה) [ויקיפדיה].

http://lists.debian.org - רשימות התפוצה של פרוייקט דביאן [ויקיפדיה]. שכן בעבר על שרת בשם ליסט [ויקיפדיה], אולם זה הלך לעולמו לא מזמן.
http://lists.alioth.debian.org - אחיו הקטן. שייך לאותה מערכת.

אני מנוי על כמה רשימות תפוצה של דביאן. מדי פעם אני מקבל מהן קצת זבל (ולכן אני מעביר אותן דרך סינון זבל, שלא כמו רשימות תפוצה אחרות). אבל בסה"כ המצב טוב למדי.

התוצאה היא שאפשר להזמין כל אחד להצטרף לדיונים בכל שלב. זה מאוד נוח. מעצבן אותי שהזבלנים כפו על רוב רשימות התפוצה להמנע מהאפשרות הזו, מכיוון שאין באפשרותם של מנהלי השרתים להשקיע כ"כ הרבה בתחזוקה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים