יוזמת גירושין 583201
מסתבר שבארה"ב (לפי הסטטיסטיקה שהובאה בתגובות), כשני שלישים מהגירושין (עם ילדים) הם ביוזמת האישה.

מאחר וגירושין הם צעד דרסטי, ניתן וסביר להניח שבן/בת זוג ייזמו גירושין רק אם בת/בן הזוג נמצא על הסקאלה שבין דפוק לחלוטין ומטומטם ועד מטורף מנוול.

לפיכך ברור שגברים הם יותר חלאות מאשר נשים.

בונוס: מאחר וידוע שבאופן גורף גברים נוטים להיות יותר מטורפים א-סוציאלים (ע"ע מלחמות, אחוז הגברים באוכלוסיות של רוצחים סדרתיים וכד'), ניתן להסיק שבממוצע גברים מטורפים מנשים בכ33%

-- ובנימה רצינית יותר, יחד עם נקודות המחשבה החשובות שהמאמר מעלה - הדוגמאות שלו קטנות וזנוחות. הערך של שני בני הזוג ירד משמעותית במשך שנות הנשואין ולו רק בגלל הסיבה הפרוזאית ששניהם הזדקנו בתשע שנים בממוצע. ניהול משק בית קטן יותר עולה יותר לנפש, ובדידות היא מנוולת כמעט תמיד ועדיפה רק על מערכות יחסים נצלניות. אני חושב שניתן היה לכתוב את אותו דבר בלי להזקק למטאפורת החלפת הנורה.

כן, בכל מערכת יחסים כל אחד מביא תרומה שאצל המועמדים לגירושין מוערכת בשונה מאוד מחלקה האמיתי. יחד עם זה, אני תמה אם זו באמת העילה. סליחה על הקלישאתיות, אבל כשיש אהבה קל הרבה יותר לראות ולהעריך את תרומתו של האחר. חשוב לדעת לקראת מה הולכים, אבל מכאן ועד הצהרות חסרות בסיס שגברים לרוב מתכננים את דרכם מראש - רחוקה הדרך.

{מתגרש טרי לעתיד, לא שזה משנה את דעתי בנושא - אולי רק את הנכונות להגיב}
יוזמת גירושין 583283
הכל נכון, אבל כמה אנשים כשהם מתגרשים חושבים :

עכשיו לא יהיה מי יחליף נורה/ ישטוף כלים/ יתפור?
יוזמת גירושין 583370
אה,

אני מניח שכולם?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים