משהו טוב על הממשלה/ות 583798
"הארץ" יוצא מגדרו במאמר מערכת מגוייס בעקבות הזכיה. הוא מחמיא לכאורה לממשלה וממשיך לצלול אל תהומות הנאיביות בהציעו את האפשרות שישנה תיקווה:
"ארבע השנים האחרונות עומדות בסימן תנופת עשייה אדירה בתחום החינוך - רפורמת "אופק חדש" בבתי הספר היסודיים, רפורמת "עוז לתמורה" בבתי הספר התיכוניים, ומהשנה האחרונה גם רפורמה בהשכלה הגבוהה. להשכלה הגבוהה ניתנה תוספת של 7.5 מיליארד שקלים, בפרישה של חמש שנים. עד שנת 2016 יגדל התקציב השנתי של האוניברסיטאות ב-‏2 מיליארד שקלים, תהיה תוספת של 2,000 אנשי סגל, יש שינוי במודל התקצוב של האוניברסיטאות, כך שהן מקבלות תמריץ לעודד מחקר מצטיין, ויוקמו 40 מרכזי מצוינות, שנועדו להשיב לארץ מדענים מבריקים שעברו לחו"ל. [...] כיום סיבה לתקווה, שהזכיות בפרס נובל לא יהיו נחלת הישגי העבר בלבד."
משהו טוב על הממשלה/ות 583837
מחמיא *לכאורה*? פשוט מחמיא, אפשר לומר מחניף. אולי בכלל אנחנו אמורים להבין ששכטמן איכשהו קיבל השראה מהעתיד בגילוייו, והוא חייב אותם לנתניהו ולסער.
משהו טוב על הממשלה/ות 583843
כש'הארץ' מחמיא לנתניהו וסער, אני נזכר בסיפור על מטרניך*, שכששמע על מותו של הדיפלומט התככן הצרפתי המהולל טאליראן, אמר: "אני תמה למה הוא *התכוון* בזה?"

*לגרסה אחרת, דווקא טאליראן אמר את זה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים