עבודה בבית 613343
חשוב להבין דבר נוסף: כאשר העובד עובד מהבית, הוא יכול להשלים ביעילות רבה כמות גדולה של עבודה בה הוא נדרש בעיקר לעצמו ולא לאנשים אחרים. זה נכון למתכנת שאמור להוריד ראש ולכתוב קוד כל היום, ולכל עובד שזה אופי העבודה שלו.
עם זאת ברוב העבודות נדרשת אינטרקציה עם עובדים \\ מנהלים \\ קולגות. בהרבה מקרים יצטרכו אותך, אבל אם לא תהיה זמין מיידית בחדר ליד פשוט יפנו למישהו אחר. לכן זה לא מפתיע שעובדים יעיל יותר מהבית - יש פחות הפרעות. עם זאת, ההפרעות האלו הם חלק מהעבודה שלך (מתן מענה לשאלות ובעיות), וכאשר אתה לא נמצא החלק הזה נופל על מישהו אחר או מקבל מענה פחות טוב.
בנוסף, יש קושי אמיתי בתיאומים - זניח בחלק מהמקרים, אבל בחברה גדולה עם אנשים עסוקים, מאד מציק להתעסק כל הזמן עם הימים שאנשים כן או לא מגיעים.
בשורה התחתונה - גמישות חשובה מאד ולדעתי יש לאפשר לחלק מהאנשים לעבוד מהבית באופן חלקי, כתלות בתפקיד שלהם, ובאישיות שלהם. אחרים צריכים למרבית הצער לבוא לעבודה.
עבודה בבית 613347
למה למרבה הצער, האדם הוא חיה חברתית ואינטרקציה חברתית נצפתה במחקרים רבים כמועילה לבריאות ולנפש. התבודדות בבית במשך תקופה ארוכה, לעומת זאת, עשויה להזיק לעיתים.
עבודה בבית 613355
השאלה אם בריאות הנפש תורמת לעבודה, כי באופן כללי בריאות הגוף מפילה מעמסה לא רצוי על קרנות הפנסיה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים