אתה שומע את מה שאתה אומר? 63338
אני רוצה להגיד לכותב המאמר שאני מאוד מצטער אבל מישהו צריך למשוך אותו בחזרה לכדור הארץ שלנו.
קודם כל בקשר ליוזמה הסעודית: אני רוצה לשאול את כותב המאמר אם הוא קרא אותה בכלל, או רק שמע עליה בטלוויזיה ובכלי תקשורת אחרים. אני יכול לענות על השאלה בעצמי כי אם הוא היה קורא את היוזמה הוא היה רואה שלא כתוב שם שישראל תיסוג מהשטחים שנכבשו ב 67 תמורת שלום כולל עם כל מדינות ערב. כתוב שם שישראל קודם כל תיסוג ותמצא פיתרון הולם לבעיית הפליטים ורק לאחר מכן יתחיל תהליך של נורמליזציה וחתימת הסכם שלום עם כל צד בנפרד. איזה אינטרס יהיה לסוריה לחתום איתנו הסכם שלום אחרי שנצא מהגולן? איזה אינטרס יהיה לערפת לחתום איתנו על הסכם שלום אחרי שנצא מכל השטחים?
גם בקשר לנושא הסרבנות יש לי שאלה אליך: האם אתה חושב שזה חוקי?
ומה אם המצב היה הפוך- היו מפנים התנחלויות וחיילים ימנים היו מחליטים שהם לא משתתפים. אז היית חושב שזה חוקי?
אני חושב שהתשובה לכך ברורה. העניין הזה הוא לא רק בניגוד לחוק אלא גם מסוכן לביטחון המדינה. הצבא הוא לא גוף דמוקרטי והחיילים האלה, בתור חלקים שבחרו להמשיך בצבא (רובם אם לא כולם הם אנשי קבע ומילואים) צריכים להתנהג בהתאם לחוקים ולהכיר בכך שהצבא הוא לא גוף דמוקרטי.

לסיכום: לאור כל הדברים האלה אני רק רוצה להגיד שהדברים שהיו כתובים במאמר היו מנוסחים יפה אבל ריקים מתוכן. הדרך היחידה להתמודד עם אש היא אש. מה זה משנה שאנחנו משתמשים בטנקים והם "בצינורות שניים או שלושה צול מלאים בחומר נפץ"? מה שמשנה זאת התוצאה והתוצאה היא שאנחנו מתים על ימין ועל שמאל והמצב הזה חייב להיפסק.
אתה שומע את מה שאתה אומר? 63342
לסיכום: לאור כל הדפרים האלה אני רק רוצה להגיד שהדפרים שהיו כתופים בתגופה היו מנוסחים יפה אבל ריקים מתוכן. הדרך היחידה להתמודד עם אש היא אש. מה זה משנה שאנחנו משתמשים בצינורות שניים או שלושה צול מלאים בחומר נפץ פיהם "בטנקים"? מה שמשנה זאת התוצאה פיהתוצאה היא שאנחנו מתים על ימין ועל שמאל והמצב הזה חייב להיבסק.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים