בתשובה לידידה, 18/06/14 14:20
ספק עצה ספק תחינה: 634158
הבוקר התייצב נער נוסף, חרף האיומים והלחצים שהופעלו על הנער מנצרת, וקרא אף הוא להשבת החטופים. שלא כמו ארז..למשל, הנערים מנצרת ומאום אל פחם, לא חשו צורך למצוא תירוצים וצידוקים לחמאס. שלא כמו ארז., הם לא חשו צורך להליץ לחמאס. בפשטות וביושר הם מגנים את חטיפתם של שלושת הנערים, שלושה אשר לא עשו כל רע, ואין לדעת לאילו עינויים הם נתונים.

העובדה שהגבורה הזאת יוצאת מנערים, יש בה כדי להעיד איזו מידה של יחסי גומלין, נתקפחה בשל תהליך אוסלו הארור. אנשים אשר גדלו איתנו, אשר חשים נוח בחברה הישראלית, כמונו משתמשים בסמארטפונים, גולשים באינטרנט ובאותם האתרים, מתלבשים באופנה ישראלית, מרגישים שישראל היא חלק בזהותם ושהם חלק ממנה. זו התחושה הטבעית אשר מסוגלת להכיל את הכרת הסכסוך ועדיין להיות חלק. תחושת הכפילות בזהותם של ערבי ישראל, אין בה קרע בהכרח, יש בה יתרון של הימצאות בשני עולמות. הכל שאלה של השקפה.

ניתן אפוא לראות עד כמה הרעיל תהליך אוסלו הארור, מבית היוצר של השמאל הישראלי הנאלח, הנקלה, המורבידי, הארור, גם את יחסינו עם ערביי ישראל. הצעירים הערבים אשר מגיעים לאוניברסיטאות, מתחברים לתא פלסטיני פשיסטי, בין שזהו תא של ערבים, ובין שזהו תא של חזירים. שמאלנים. והופכים להיות צרכנים של אידיאולוגיה שמאל- פשיסטית, ושל תעמולת הכיבוש של הרשות הפלסטינאצית ושל השמאל הישראלי.

אין כל תימה על הקירבה בין דבריו של ארז לדבריה של זעבי ולדבריהם של פעילי חמאס וג'יהאד אסלאמי. גם הם אגב, כמו ארז, סבורים שהיהדות היא רק דת ושהיהודים אינם כשירים לשלטון עצמי. לא שהייתה לי כל כוונה להתייחס לאחד כמו ארז. לו היו חיידקי קולי פותחים את פיותיהם, הייתי מייחס לדבריהם חשיבות רבה מכפי שאני מייחס לדברים שיוצאים מפיו של ארז. אבל כאלה הם הדברים. היה לי כאן למשל אחד איציק, ובעיניו החמאס הם הפרטיזנים של ימינו. למשל. בעיקרו של דבר, יצאו הללו מאותו כור מחצבה של היישות הפלסטינאצית, דרך אמצעי התקשורת של הרשות הפלסטינאצית לרבות העיתון של שוקן. הנבלה.

הללו יוצאים מן הקמפוסים, חדורים בתחושת קרבנות, ובעיקר מגוייסים למאבק לאומי פלסטיני. הם ממשיכים ללבוש אופנה ישראלית, לשבת בבתי קפה ישראליים, אבל בעיקרו של דבר הם אינם מבקשים עוד להיות חלק מישראל, אלא לקחתה תחתיה. במקום יחסי דו קיום, הם מטפחים המתנה לשעת כושר. איזה סקר שפורסם לאחרונה, מעיד שאחוז גבוה בצורה בלתי רגילה, חושבים שבמוקדם או במאוחר אנחנו, היהודים, כבר לא נהיה כאן, ובמילים אחרות שמתישהו הם, הערבים יחפפו אותנו. פעמים רבות אתה מוצא אותם בתור פעילים מרכזיים בארגונים או בפעילויות שמגמתן הברורה והמוצהרת היא לחסל את ''היישות הציונית'' בטרור תעמולתי ובכל צורה אחרת. הנה אפוא פרסם נער קריאה להשבת נערים חטופים, והוא זוכה לאיומים על חייו, ואין נציג ציבור ערבי שיקום להדוף את האיומים הללו או לגבות את קריאתו.

ההתקפה הזו הנעוצה בטענת הכיבוש, תימשך. זוהי התקפה פנאטית והיא תגייס את כל המשאבים אשר יעמדו לרשותה, וזה כולל גם את החזירים השמאלנים, עד לעריפת ראשה של ''היישות הציונית''. בכל אלה, לא הייתה לי כוונה להתייחס לדבריו של ארז. לו היו חיידקים רעים מנכיחים את עצמם, הייתי מייחס יותר חשיבות לעצם קיומם מכפי שאני מייחס לאחד כמו ארז. אבל זה רק כדי שתראו מה גרמתם. אתם. אתם. בתקווה שיום אחד תעקרו את עיניכם בידיכם.
רק תחינה 634160
"עד כמה הרעיל תהליך אוסלו הארור"
"השמאל הישראלי הנאלח, הנקלה, המורבידי, הארור"
"תא פלסטיני פשיסטי, בין שזהו תא של ערבים, ובין שזהו תא של חזירים. שמאלנים"
"אידיאולוגיה שמאל- פשיסטית"
"תעמולת הכיבוש של הרשות הפלסטינאצית ושל השמאל הישראלי"
"לא שהייתה לי כל כוונה להתייחס לאחד כמו ארז. לו היו חיידקי קולי פותחים את פיותיהם, הייתי מייחס לדבריהם חשיבות רבה מכפי שאני מייחס לדברים שיוצאים מפיו של ארז"
"כאן למשל אחד איציק, ובעיניו החמאס הם הפרטיזנים של ימינו"
"יצאו הללו מאותו כור מחצבה של היישות הפלסטינאצית, דרך אמצעי התקשורת של הרשות הפלסטינאצית לרבות העיתון של שוקן. הנבלה"
"פעמים רבות אתה מוצא אותם בתור פעילים מרכזיים בארגונים או בפעילויות שמגמתן הברורה והמוצהרת היא לחסל את "היישות הציונית" בטרור תעמולתי ובכל צורה אחרת"
"זוהי התקפה פנאטית והיא תגייס את כל המשאבים אשר יעמדו לרשותה"
"וזה כולל גם את החזירים השמאלנים"
" לו היו חיידקים רעים מנכיחים את עצמם, הייתי מייחס יותר חשיבות לעצם קיומם מכפי שאני מייחס לאחד כמו ארז"
"אתם. אתם. בתקווה שיום אחד תעקרו את עיניכם בידיכם."

וזה בתשובה לתגובה שמבקשת "לשנות קצת את הטון וגם את התוכן החריף". אני לא יודע מה אוכל אותך, זה לא פעם ראשונה או שניה (או שלישית או רביעית) שאתה שופך מנוע, אם אתה עושה בכוונה להשיג משהו, אז הייתי שמח לדעת מה, אם אתה עושה את זה בגלל ששכחת לקחת את התרופות, אולי בפעם הבאה כדאי לשקול שנית. אף אחד מהחלקים המצוטטים לא הועיל למסר המבולבל שלך, שנאה טהורה היא לא טיעון, וקללות לא משכנעות אף אחד. קח כוס מים, שן על זה בלילה, ואם בבוקר עדיין תחשוב שיש לך משהו מעניין להגיד, ושאתה מסוגל להגיד אותו בלי לקלל, אז תנסה לנסח אותו באופן מסודר. תודה וסליחה.
רק תחינה 634162
אני מפציר בך לדלג. גם אני מדלג על התגובות שלך.
רק תחינה 634164
הרשה לי להרגיע אותך, אין לי כוונה לדלג, ואין לי ספק שאתה מדלג (לא רק על התגובות שלי), וחבל. אולי בכל זאת... כוס מים?
רק תחינה 634165
אל תדלג.
ספק עצה ספק תחינה: 634176
אין ספק שאתה תוצר של הרעלת תהליך הכיבוש שאטם את עיניהם גם של ישראלים מתונים ממך. אין כמו להתבוסס בצדקנות העצמית ואין כמו להתגולל ביוצאים כנגדה.
ספק עצה ספק תחינה: 634200
אתה עצמך לוקה בכל אותן חסרונות שאתה מייחס ל- dd.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים