בתשובה לאישקש, 16/06/15 19:43
מעולה! 657382
בסך הכל אני שותף לדעתה הכתובה היטב של גברת דיסקין אודות אובדן הרלבנטיות של השמאל הבועתי, וצר לי על הפער ההולך ונפתח בינו לבין "העם" (כל מי שגר מחוץ לרדיוס 5 ק"מ מאוניברסיטת תל אביב) וגם בינו לבין מה שהיה פעם המרכז-שמאל (כמאמרה "אם רבין היה שומע אותו הוא היה זורק לו כפכף על הראש")

רק משפט אחד הפריע לי והייתי רוצה לתקן את הכשל שמופיע אצלה, ואופייני להלך הרוח הימני הנוכחי- היא כותבת:"כי זה השמאל הרדיקלי החדש שאיבד אחיזה במציאות הפוליטית. הוא מפרפר כמו חיה פצועה בין מוקדי הכח האחרונים שעוד נותרו לו- בית המשפט הגבוה לצדק ועולם האמנות, עולם בגודל בועה פסיכודלית."
אני לא מבין איך אפשר לכרוך יחדיו את בית המשפט העליון ואת הגרבוזים והקוטלרים של "עולם האמנות" (אני מסייג, כי גם אריאל זילבר "עולם האמנות" וגם הוא נמצא בבועה פסיכדלית. אחרת). שופטי העליון אולי נראים לעתים כאילו נוצקו בתבנית אחת, אבל זו בטח לא התבנית שיצקה את גרבוז וקוטלר. הנשיאה מרים נאור [ויקיפדיה] שייכת לתבנית שנוצקו ממנה דן מרידור ואהוד אולמרט. אולי חנן מלצר [ויקיפדיה] מצליח להתקרב לדימוי שיש לגברת דיסקין על ה"השופטים בבג"ץ", אבל היא בטח לא חשבה על מני מזוז [ויקיפדיה] ואורי שהם [ויקיפדיה] ובטח ובטח לא על אליקים רובינשטיין [ויקיפדיה] שליווה את יצחק שמיר והיה מזכיר הממשלה שלו.
מעולה! 657384
אם נצמצם את הבעיות הרבות שיש עם בג''ץ לתחום עקרוני אחד הוא-קבוצה סגורה שממנה את עצמה באפלה,כמו במיטב הכתות החשוכות.
בחברה אידאית בריאה האליטות נובעות מתוך החברה באמצעות כישורים ויכולות-ירושות ונפוטיזים זה ב''משחקי הכס'',ותראה מה קורה להם.
נישואי קרובים מיצרים ילדים מפגרים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים