בתשובה לצפריר כהן, 26/11/15 17:49
זוכרות שקרים ושוכחות אמת 668520
2. ברור, כי כשמדובר ביהודים הכל אפיזודה\\אנקדוטה\\אנאערף וההתיישבות הערבית תמיד אסלית קדומה ושורשית. לא פלא שהפלסטינים וארגוני שמאל גוזרים את מפת ההתיישבות מהתקופה שתנפח את האשמה הציונית למימדים מגוחכים בעיני מי שבקיא בספרות המסעות של שלהי המאה ה-‏19.
בתקופה המדוברת הארץ היתה שוממה ובמסמיה לא גרו 500 ולא 50 אנשים.
אגב, המספר המדוייק שצויין ע"י מספר עדים כולל חברים ערבים מיישוב ציוני באזור הוא 13 נפש ממשפחה אחת.
לא חמולה- משפחה. אבא אמא ילדים וכנראה ההורים של.
לכן אני לא מוצא שום "סדר גודל נכון" ביחס שבין 530 ל -13 כי גם אם יחזרו על שקרים מליון פעם הם לא יהפכו לאמת.

3. ארגון זוכרות לא מסתמך ותפקידו הוא להשמיץ, להאשים ולעורר אנטישמיות. המקור הבריטי מפוקפק ומדיניות ההגירה החד גזעית הולמת את ארגוני הקרן לישראל חדשה להפליא. פעילי שמאל של הקרן מנסים כרגיל להאשים את הציונים באסון שהערבים הביאו על בני עמם. לא התפלאתי שעדותם של שמוצ"ניקים בני 80 ‏1 שדעתם וזכרונם צלולים להפליא מפוקפקת ואתה מעדיף לאמץ שקרים מפי קולוניאליסטים, ערבים "מדופלמים" ופעילי האיחוד שמפזרים אנטישמיות תמורת שכר.

על השקרים בדיווח הבריטי (הרשמי) תוכל ללמוד בספרה של פיטרס. על הופעת וניסוחם של ערכי הכפרים בויקיפדיה או בשמו הקדום "מיזם הכפרים" כפי שכונה ע"י משתמש בשם יוסאריאן תוכל למצוא מידע בדפי השיחה של האמיתות האנציקלופדיות שמצוצות מהאצבע (פעיל שמאל קיצוני שחיבל והתנגד בערכים "ציוניים" שהפכו במרוצת לנכס צאן ברזל).

1 הרי במקרים שעדותם תורמת למימדי האשמה כלפי הציונים מסתבר שזכרונם של שמוצ"ניקים שכלל לא היו באירועים המדוברים עובד מצויין: http://zochrot.org/he/booklet/49992

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים