בתשובה לק, 04/01/16 23:51
אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון 671002
העדרותם של בבליקי שלום גד ופונץ' מפנתיאון הרוק הישראלי היא חידה.
________

לא יודע לאיזה רעיון בדיוק ‏1 התכוונת אבל אצלי לפחות מדובר בחיזיון חלומי רב רושם שלמרבה הפלא ואני מקווה מאוד שהדבר יעלה התפעלות רבה מצידך, חלק ממנו הוזכר בשיר ששמעתי בשנים האחרונות ברדיו. מדובר בביצוע של להקה או זמר אקטואלי ‏2 והיה שם משפט שתיאר את ערבות פתח תקווה המושלגים שלמיטב זכרוני הופיעו בסיום אותו חלום חזיוני. מכיוון שהאירוע התרחש באלף הקודם אני זוכר שמיד שכחתי לזכור את שם הלהקה והתאמצתי לחבר מחדש את פיסותיו שאבדו.

אם נעזוב לרגע את הבורות הנוגעת למקור "רעיונותיו" של קרל יונג סביר להניח שהטיפות מאותו "ענן" התגשמו בצורה דומה אצל אנשים שונים. זה קצת מסביר מדוע רבים מאלה שפנו לתקשור מספרים שהיו בעבר קרובים לדמות היסטורית רבת השפעה או הדמות עצמה. את המילה ענן תוכל להחליף במטען חשמלי לצורך העניין.

1 מדינת התרסה?
2 מדינת הקאברים? הלכה המדינה.
אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון 671003
יפה!!!
__________

"בשנים
"בשנים 1994 - 1995 הוא הקליט שירים שיצאו ב-‏1996 באלבומו הראשון, אלבום המצעדים, בהפקת אמיר צורף. בבליקי כתב והלחין את כל השירים, ביניהם "שיר למדינות שבדרך", "סוויטת יום העצמ--"

על אף שהשיר יצא תחת ידה של להקת רוק שמלאנית קיצונית וכנראה בגלל חזון מדינת יהודה שמשתקף בו בגלוי, נגנז השיר מהרדיו ערב רצח רבין. בזכרוני הוא נקטע באמצע השיר ומוחלף בשיר אחר אחרי שמשך את תשומת ליבי, אבל אולי אין בכך מעבר לתפארת המליצה.

מעולם לא קלטתי שזה פשוט פונץ'!
אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון 671010
מוחלף באמצע ונגנז?
נשמע הכי קיצוני שיש.
זה הזמן לבדק בית בערוגות גל"צ.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים