בתשובה לאמ, 18/10/16 7:03
#whinylittlebitch 685061
כמובן. ה־FBI רצח את השניים כי הם לא הסכימו לשתוק לגבי הנחיתה המזוייפת על הירח, וכחלק מהתוכנית העתידית להפלת מגדלי התאומים.

את המתקפה על מוסול מארגנים כבר במשך חודשים והיא חלק מערכה שנמשכת מעל שנה. אם זו לא הייתה המתקפה על מוסול, הייתה מתקפה על פלוג'ה, או מתקפה אחרת. דרך אגב, התזמון בכלל לא מושלם. לקראת הבחירות יש סיכוי לא רע שהלחימה בעיר תסתבך ותגיע לשלבים מכוערים (כמו בפלוג'ה) ובכל מקרה היא תיצור עוד זרם של פליטים.

No Fly Zone: יש החלטה כזו? לפי מה ששמעתי זו בעיקר הבטחת בחירות של קלינטון (וטראמפ מתנגד ומעדיף להפקיר את סוריה).
#whinylittlebitch 685062
ראש ה-FBI הנכחי ג'יימס קומי היה חבר רשום במפלגה הרפובליקנית (ותורם למועמדי המפלגה לנשיאות) כל חייו. לפני כמה חודשים הוא אמר שהוא כבר לא רשום במפלגה.
#whinylittlebitch 685079
בלי להכנס לשאלה מה קרה ומה לא קרא עדיין עלי להעיר שכנראה אינך מבין מה קורה בסוריה.

מה קורה בסוריה ?

1.
רוסיה רוצה להשתלט על סוריה או על חלקה (כיבוש חלב בגיבוי רוסיה) זה חלק מהמהלך.
2.
ארצות הברית רוצה להשתלט על סוריה והיא חוששת שרוסיה תגנוב לה את נתח הגבינה הזה. ה- NO FLY ZONE שמתוכנן או קרוב לביצוע על ידי אובמה או על ידי הילארי קלינטון (שזה אותה גברת בשינוי אדרת) הם חלק מהמהלך האמריקאי. אובמה חוש אישית לשלוח צבא קרקעי (כנראה כי הוא הבטיח לפני 8 שנים לצאת ממעורבות צבאית במזרח התיכון) לאובמה אין בעלי ברית בסוריה לכן האפשרויות הצבאיות שלו מוגבלות, מקסימום חיל אוויר אמריקאי (מתורכיה למשל, שקיבלה היתר עכשיו להלחפ בכורדים במוסול).

"הפקרת סוריה" (על ידי ארצות הברית) ? אתה באמת מבין מה קורה בסוריה ?
סוריה כבר מופקרת לחלוטין זו מדינה ללא תקומה עצמאית (כנראה מחוסלת ותבותר בין כמה כמה מדינות). יש כרגע כמה אוכלי נבלות (רוסיה, ארצות הברית, אירן, דע"ש ISIS שנוברים כעת בפגר הסורי הזה).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים