בתשובה לרון בן-יעקב, 20/10/16 8:42
הגיק בניתוח פוליטי מבריק עושה צחוק ממה שאתה אומר 685156
לפחות לגבי מה שאתה מתאר במילים כ"לא אמריקאי" .

הגיק (שמו או כינויו הוא STYX) מסביר עד כמה מסוכן לאמריקה השלטון של אובמה ועד כמה מסוכן עוד יותר שלטון הילארי שתחזור בגדול על כל סדרת כשלונותיה ותסבך את אמריקה בסיכסוכים חדשים חסרי פתרון וכן (חלילה) תסכן את אמריקה ואת כל העולם בעימות צבאי עם רוסיה.

אתייחס לזה בתגובה ניפרדת מכיוון שהניתוח המבריק של הגיק זו הפרשנות הכי מעניינת ששמעתי על הבלגן שייצר אובמה בעולם ועל הסכנות הצפויות מקלינטון חסרת הכשרון (שחוץ מלהופיע בבתי משפט , בהצלחה או לא, לא הצליחה כמעט בשום מעשה פוליטי). הגברת הזו (הגריאטרית) מוטב שלא תשחק את משחקיה כנשיאה כי מיליונים ישלמו את המחיר.

החולשה שלך היא שאתה מתרשם יותר מדי ממילים יפות ולא חושב שני צעדים קדימה מעבר למילים היפות. הילארי קלינטון היא פרקליטת השטן.

הילארי קלינטון משרתת של עשירי העולם (התאגידים הגלובלים שהם ממשלת הצללים האמיתית באמריקה). הילארי קלינטון מוכרת את עתידה של ארצות הברית תמורת התמיכה הכספית שלהם. עשירי העולם באמריקה רוצים עוד ועוד מלחמות כי הם רק מרוויחים כסף מיותר מלחמות.

אתן עכשיו את רשות הדיבור הבלעדית לגיק STYX. זאת, בתגובה ניפרדת.
הגיק בניתוח פוליטי מבריק עושה צחוק ממה שאתה אומר 685158
I humbly yield to The Styx

נהפוך הוא, הומברה, אני מתרשם ממילים מכוערות.

אה כן, אתה וסטיכך חותכים את המציאות לנוחותכם הגזענית מיזוגנית כאילו המציאות דהיום איננה זו שיצרו בוש וסגנו "וייס" צ'ייני.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים