בתשובה להאייל האלמוני, 22/10/16 1:13
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685203
הילארי וטראמפ נאמו בארוע הצדקה המסורתי הקתולי לזכרו של אל סמית. המסורת של הארוע היא של נאומי בדיחות ועקיצות של המשתתפים. הילארי דיברה על הבריאות שלה ואמרה שבדיווח הרפואי שהיא פירסמה קצב הלב שלה הוא 72 ובדיווח של טראמפ כתוב שקצה הלב שלו הוא הכי גבוה שיש. בכלל, טראמפ בריא כמו סוס, הסוס שפוטין רוכב עליו.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685206
קצב הלב בלבד של הילרי קלינטון (אם לא שיקרה) הוא "ליקוט דובדבנים" ולא מעיד על מצבה הבריאותי.

לגבי טראמפ: איני יודע מה מצבו הגופני המלא, אני זוכר שהוא הסכים למסור חוות דעת רפואית מלאה על מצבו הגופני אם הילרי קלינטון תסכים גם כן לחוות דעת מקיפה. הילרי קלינטון לא הגיבה להצעתו (ככל שזכור לי).

בנוסף לגבי טראמפ:
מראיה ברור שטראמפ סובל מעודף משקל ניכר (הערכה גסה שלי 30 אחוז לפחות) לכן כל בדיקת לב במאמץ שלו תניב דופק מואץ
(הלב צריך להתמודד עם מסת גוף גדולה מדי). לא אתפלא אם טראמפ יחטוף התקף לב או שבץ במהלך כהונתו, בן 70 ושמן למדי זו בעיה בריאותית לא חביבה. אבל בינתיים לא נראה שמצבו הגופני של טראמפ גרוע (בהבדל מהילרי קלינטון שעברה שורה של אירועים לא פשוטים וגם במצבה "הבריא" היא ניזקקת לתמיכה לבל תיפול, יש סרטי עדות באינטרנט, לפי התרשמותי יש לה לפחות בעיית שיווי משקל תמידית).

הסיפור שטראמפ הוא "חבר של פוטין" הוא קישקוש ותעמולת שקר של הילרי קלינטון (הילארי היא רמאית מוכחת). אני הייתי מתבייש להביא את ההאשמה ש"טראמפ הוא חבר של פוטין", אולי ניגמרו לך הטיעונים הטובים. כפי שאמר הפרשן הגיק STYX, קלינטון עלולה לגרור את אמריקה לסיכסוך מסוכן עם רוסיה כדי לשפר את התדמית שלה, מסוכן כי רוסיה אינה כלבלב חלש כפי שנדמה להילארי אלא רוסיה היא נמר טורף. צפה בפרשנות המבריקה של STYX ביוטיוב כדי להבין עד כמה מסוכנת ההיתגרות של הילארי קלינטון נגד רוסיה.

הדברים שאמרתי בפיסקה האחרונה נאמרו מכיוון שאתה רומז שפוטין עוזר לטראמפ בבחירות (כנראה דבר שקר!). אעזוב את הקטע הרוסי ואמשיך לענייני הכספים של הקלינטונים. זה מה שאפשר לאמר על הילרי קלינטון (ועל ביל קלינטון). אילו שממנים את הכפשות התישקורת רוצים גם כן לקחת אתנן עבור התמיכה.

לגבי הילארי קלינטון, ככל הנראה היא שפוטה של טייקונים שמממנים באופן _ישיר_ את מסע הבחירות (תמורת אתנן עתידי).

למשל (שני מימונים ידועים):

1) הטייקון סורוס מממן גלוי של הילארי קלינטון. סורוס ידוע כסוחר פיננסי מלוכלך. הילרי היא מבחינתו השקעה כספית.

2) "קרן קלינטון" של 2 מיליארד דולר משמשת מכבסת כספים של תורמים אנונימיים (עד כמה שאני מבין).
קרן קלינטון מטילה איפול על תנועת הכספים שלה ולכן לפי הערכתי קרן קלינטון היא צינור תרומות שעוקף את החוק האמריקאי של גילוי נאות. מזכיר את הסיפור של "עמותות ברק" שעשו תרגיל תרומות מלוכלך בזמנו.

זה באשר למימון ישיר למסע הבחירות של קלינטון. קיים גם מימון עקיף שמתבטא בהטיה גסה של רשתות התישורת שתומכות בהילארי על ידי התעלמות מפשעיה שניגלו בוויקיליקס והדלפות פובאל (בחסות גילויי מקיף MKEEFE האחראי על "פרוייקט פעולת גילוי האמת" PVA ). אילו שממנים את ההכפשות בתישקורת נגד טראמפ מצפים גם כן לקבל אתנן לאחר הבחירות.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685208
בניגוד לדונאלד טראמפ שהראה בארוע הצדקה הקתולי שהוא יכול לשלב בגסות הנרקסיסטית שלו גם הצחקות, נראה שאצלך הרצינות איננה רק מטרה אלא גם דרך.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים