בתשובה לאריק, 08/11/16 11:27
הערכה ראשונית שלי: טראמפ זוכה בנשיאות. 686095
לא משנה אם ההתדרדרות בפילדלפיה הן חדשות ישנות. אין עדות לשיפור (אלא אם כן אתה מסתמך על התיקשורת שהוכיחה עצמה לא אמינה). השנה היו בקליבלנד רציחות פשיעה רבות מתמיד, אם אני זוכר את נאומי טראמפ היו 3000 רציחות מאז ינואר 2016, מספר הרציחות מצד פושעים יותר משמעותי מהודעות מרגיעות בעתונות.

אני גם מסתמך על העדות בספר של טוביה טננבאום. אין שם תאריכים אבל הערכה גסה שלי היא שאת המסע שלו הוא ארך לא מוקדם מאשר לפני שנתיים מהיום. המצב שהוא מתאר הוא של המון בתים נטושים שגרים בהם פולשים חסרי אמצעים ושמסתובבות באיזור כנופיות חמושות של פושעים, שוטרים מסתובבים שם ברכב לא מזוהה (סימן לחשש שלהם). זה מצב חברתי ירוד מאוד.

מכל זאת עולה שקליבלנד (שהייתה בעבר "איזור קהילתי של אובמה") היא במצב גרוע, ללא פתרון, מצב של יאוש של התושבים מאפשרות של שיפור, הממשל יכול רק להציע סיוע סוציאלי של מתן כסף למזון (או אי גרוש הפולשים לבתים שלא שייכיפ להם). במצב כזה, אם נכון, הסיבה היחידה לאי הצבעה לטראמפ היא חשש שהמימשל יתנקם בתושבי האיזור הפגוע אם יצביעו בעד טראמפ (ובגלל אותו חשש הם יגידו אם ישאלו במישאל, על תמיכה שהם תומכים בממשל של המיפלגה הדמוקרטית).

מסיבה זו, אני טוען שהצבעה _נירחבת מאוד_ תקזז תמיכה במימשל קלינטון של אזרחים ניפחדים שחוששים מנקמנות המימשל הדמוקרטי). ההערכה שלי היא שאם שיעור ההצבעה בקליבלנד יהיה גדול ב- 20 אחוז מעל מה שהיה בבחירות הקודמות, טראמפ יזכה בקליבלנד כי אז יתרת המצביעים לא יהיו ברובם מתוך האוכלוסיה הניפחדת.
הערכה ראשונית שלי: טראמפ זוכה בנשיאות. 686112
ואיך עזרו לדטרויט 2-5 טריליון הדולר שנשפכו בעירק ולא הופנו לשכונות העוני שנוצרו שם והפכו ל"שדות ציד" למגייסי הצבא?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים