בתשובה לצפריר כהן, 15/12/16 18:49
מעשה ראוי. מורשת ח''א 687873
שנספור שבחים ומחמאות לאור הבזיון? קדימה.
ניסוח כותרת וכותרת המשנה שקובעים את הטון והרושם החזק ביותר.

גניבת המחשב: ראש אכ"א הקדים התפטרות להדחה
האלוף טופולנסקי התבלט בזכות ישירות ונכונות להודות בטעויות, וגם לא היסס להתפטר בעקבות גניבת המחשב הצבאי. אילולא התפטר, לרמטכ"ל לא היתה ברירה אלא להדיח אותו.

מחמאות ושבח בגוף הכתבה
________

ראש אכ"א, כמו הרמטכ"ל, סימן כאן סטנדרט ערכי גבוה... זו התנהלות שאפיינה את טופולנסקי (הסטנדרט הגבוה, כן?) גם בתחנות קודמות בדרכו הצבאית...צריך לקוות שבמקרה של טופולנסקי, ייזכרו הקריירה הצבאית המרשימה של האלוף ובחירתו לפרוש מיד, יותר מאשר העבירה המטופשת שעשה. עזיבתו, כשנה לפני המועד שבו תכנן לסיים את שירותו, היא בפירוש אבידה לצבא. הוא שירת שנים כטייס קרב מצטיין וכמפקד בולט בחיל האוויר.

כראש אכ"א, טופולנסקי עבד בצמוד עם איזנקוט ועם קודמו בני גנץ והוביל את גיבוש מודל הקבע והפנסיה החדש, שרק בשבוע שעבר אושר בכנסת. הוא גם טיפל באופן עמוק ויסודי בסוגיות הרבות הקשורות ביחסי צה"ל והחברה הישראלית, ובראשן ‏1 התחום הדתי, הנפיץ כל כך..... לצד צניעות (עדיין תכונה נדירה למדי אצל טייסים בני דורו), בלטו אצלו ישירות ונכונות להודות בטעויות ובכישלונות של הצבא בתחומים שבאחריותו...התעקשותו לשמור על קו ממלכתי...קוממה עליו בחודשים האחרונים ‏2 כמה מהרבנים הבולטים בציבור הדתי. שלא במפתיע, נשמעו אמש גם כמה תגובות שמחה על לכתו מצד אותו ציבור ‏3. זו תגובה שצריך להצטער עליה. צה"ל רק מפסיד מפרישתו.

אזכורים שלילייים וביקורת בגוף הכתבה
_______
צריך לקוות שבמקרה של טופולנסקי, ייזכרו הקריירה הצבאית המרשימה של האלוף ובחירתו לפרוש מיד, יותר מאשר העבירה המטופשת שעשה.
מטופש כמו זריקת עוגות קצפת, חס וחלילה לא מדובר על אחריות וזריקת עין.

1. המנה העיקרית לאנשים חושבים. הגבר גבר שדפק את הדתיים.
2. כי מנה עיקרית צריך לחגוג.
3. וכמובן להשניא לקינוח כי ברור לשמאלן התלביבי באיזה רבנים מדובר ועד כמה ראשיים וברור שכדאי להכליל ציבור שלם כי המטרה מקדשת.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים