בתשובה לגלעד דנבום, 27/10/01 18:44
עוד 692298
האם אפשר לסגור עיסקה כזו ל- 40 שנה באופן שיחייב את הממשלות העתידיות ? כנראה לא. מכל מקום דונלד טראמפ אמר שכוונתו לבטל קניית f35 רבים אם לא יהיעה קיצוץ דרסטי במחירם.

לעומת זאת יש עיסקה סגורה לעשרות שנים. שעודה קיימת והיא קיום הבנק הפדרלי שכלל אינו בנק של המדינה אלא שלוחה של הבנקאות הפרטית האמריקאית. זו לא קונספירציה מפוקפקת כפי שינסו למכור לכם, העובדות די גלויות וגם הרווח של הבנקאות האמריקאית (כולל מוסדות ניהול כספים שונים שאינם מוגדרים כבנקים פרופר). למה ארצות הברית העבירה הון עתק לידי התאגידים הביו לאומיים גם כאשר זה לא היה חיוני זמן מה לאחר משבר 2008 ? מספרים לנו שזה אמור היה לתמוך בכלכלה האמריקאית, תמים מי שמאמין. הזרמה קצרת מועד ב- 2008 כדי להבטיח נזילות הכסף האמריקאי היתה סבירה. כאשר הנזילות הובטחה - היתה הזרמת כסף לתאגידים בחסות הבנק הפרטי הקרוי הבנק הפדרלי.

פרטים על ייסוד הבנק הפדרלי על הבנקאותי הפרטית האמריקאית הגדולה יש למשל בסרט החופשי להורדה thrive. וגם באותו סרט נידונה השיטה של ייצור כסף על ידי בנקאות (הפקדת כסף זעירה מזכה הדפסת כסף פי כמה כמה). יש בסרט הזה הרבה שטויות בעניינים אחרים, אבל ענייני הבנקאות מוכרים ומאושרים ממקורות אחרים, לכן זלזול בטענות על הבנקאות בסרט אינו מוצדק.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים