בתשובה לארז לנדוור, 09/05/19 7:40
ועכשיו תורו של רביב דרוקר: 706598
עכשיו הצלחתי ממש במפתיע להוציא ממך שמץ של אמת. התחמשותם אינה קשורה במצבם בעזה אלא בפתרון הסכסוך בארץ ישראל כולו‏1. אז מה שווה כל הזבל של דרוקר ששפכת לנו כאן? האם הרעיון הוא שאם ניטיב את מצבם בעזה הם יאספו את הטילים ויחפרו מנהרות אבל לא ישתמשו בהם, וסתם יציגו אותם בחלונות ראווה, למרות שחלק מארץ ישראל עדיין בידינו? אז הם גם יפסיקו את "צעדות השיבה"? הרי לפי השם שהם עצמם נתנו לצעדות האלה, אין הן קשורות כלל למצב בעזה. מישהו באמת יכול להאמין לקשקוש הזה? אתה מוכן לערוב להבטחה המוזרה שלך?

1 ואת התנאים שלהם לשלום הם מציגים בגלוי ללא בושה. לדעתם "פלשתין" כולה שלהם, וכל עוד לא יקבלו את דרישתם זו, יחושו עדיין בעלי התביעה, ועדיין "מאבק" יהיה מוצדק. ככל שהדבר קשור בחמס הם מצהירים שלפני שאחרון היהודים לא יומת, הם לא ישיגו את מטרתם. כתוב כך בפרוש באמנה שלהם.
ועכשיו תורו של רביב דרוקר: 706609
ה''זבל'' של דרוקר הוא רק שלב ראשון בדרך של גישה להסדר כולל שיביא שינוי גם אם החמאס שולט בעזה. ככל שהם יקבלו יותר, יהיה להם מה להפסיד יותר להבדיל מהמצב הנוכחי שבו אין להם מה להפסיד. הזבל שלך הוא הטפה למצב לוחמה כרוני עם אופציה של חזרה לכיבוש עזה שתביא לעוד מוות מיותר של ישראלים ופלסטינים ותרבה את השנאה והעוינות בין העמים מעבר למה שהיא קיימת עכשיו. לימין אין מה להציע חוץ מעוד מלחמות, הרס ושכול ובכך הוא מזיק למדינה הרבה יותר מכל גישה שוחרת טוב, גם אם תמימה לדעתך.
ועכשיו תורו של רביב דרוקר: 706613
זה לא ייאמן עד כמה אתה מזכיר לי את נאום "פחדני השלום".
ועכשיו תורו של רביב דרוקר: 706614
לכבוד הוא לי.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים