בתשובה להפונז, 07/10/19 4:37
כשביבי אמר את זה,,, 710053
בטוחני שאם היית פותח גוגל היית מגלה חלק ניכר מהמקרים בהם ביבי הכריז זאב זאב.
הקשבתי לעצתך מר הפונז , וראה זה פלא - אף לא אחד מהאיזכורים בהם ראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו התריע על האיום האיראני או האיום החמאסי או האיום החיזבאללי ,או כל איום בטחוני אחר , לא היה בגדר סרק או זאבים באספמיה, אלא אמת לאמיתה. אתה יותר ממוזמן להפריך את מה שבדקתי. אם לא הצלחת להפריך משמע שתגובתך מלכתחילה לא הייתה עניינית ורצינית.

רק בשנה האחרונה - כשניסה למנוע מליברמן לפרוש מהממשלה, כשלא הגיב לחמאס בגלל 'אירועים דרמטיים' שנעלמו כפי שהופיעו, כשהכריז השכם והערב - רצוי בעיצומו של קמפיין בחירות, לקבלת הפוקוס התקשורתי בשמונה בערב - על מסיבת עיתונאים חשובה והכרחית (שלא לומר מלחיצה, חצי יום הרשת התמלאה בפאניקה ממלחמה קרבה) שהתגלתה כתעמולה קטנה ומביכה ולא מוצדקת, וכן הלאה.

אני באמת מנסה להבין מהי אותה מחשבה אשר מובילה תנועות פוליטיות היונקות מחזונם של אנשי המהפכות לקוות למלחמות עם אלו אשר איתם הם מצהירים החל משנת 92' לשלום. בעיה נפשית או בעיה עלומה ? אדון נתניהו נותן ברקסים בירידות של ים המלח , כי הוא מבין שהחמאס מתים למלחמה עם ישראל כדי לסבך את עיסקת ה100 של טראמפ וכדי לגרום למדינות המפרץ לחוש באי נעימות עם ההסכמים אשר אמורים להחתם עם ישראל כנגד איראן וזאת כאשר היהודים ' טובחים' בערבים אחרים . או - אז באים לי אנשי שמאל ושולפים את הקלף אשר שייך בכלל לאנשי הלאום ' ביבי , ימין חלש ' - ' ביבי פחדן' . כאילו אשכרה הם רוצים מלחמה כדי להוכיח את שהם אומרים שנים.

אגב ליברמן - השמאל עדיין רוצה את ליברמן בכלא ?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים