בתשובה לרון בן-יעקב, 07/01/20 22:01
צפרדעים הומואיות והימין הקיצוני 712571
אני מנסה להבין מה לעזאזל המטרה המבצעית של ה'גיי בומב' - מעבר לבעייה המוסרית הברורה שמאחוריה.
שחיילי אויב הומואים הם חיילים פחות טובים? למה? לא זכור לי שהיתה בעיית חיילות בשורוק ברומא או יוון, שבהן יחסים חד מיניים היו כנראה מקובלים למדי. ועוד בשנות התשעים הכבר די מתקדמות? ממש הזוי.
צפרדעים הומואיות והימין הקיצוני 712572
אני מוכן לנחש שההגיון הלך פחות או יותר כך: הומואים שנטיותיהם מלוות אותם מילדות למדו לחיות עם הנטיות האלה בלי להפר את הסדר החברתי, ולעומתם קבוצה גדולה של חיילים חרמנים (וכידוע כל החיילים כאלה, בעיקר בעת מלחמה) שקמה בוקר אחד ומגלה שהמקלחת אינה אלא הזדמנות לאורגיה פראית ודאי תאמץ בחום את מה שהוזכר כאן קודם: make love, not war.

מה הבעיה המוסרית שאתה רואה בנטרול ידידותי כל-כך של האויב? אפילו אם ההמרה היא בלתי הפיכה, היא בטח יותר מוסרית מהריגה. למעשה אני מאד בעד נשק כזה גם בגלל שהוא ירתיע מאד בדיוק את הגרועים שבאוייבים; מה עוזרות לך 72 בתולות אם אתה הומו?
צפרדעים הומואיות והימין הקיצוני 712575
מכיוון שעבור דתיים ולאומנים (בהכללה) הומואים הם לא רק חוטאים אלא גם בזויים ולכן נחותים מוסרית, פיזית, וחברתית. בשוליים זה אומר שהם גם חלשים. הנחיתות שלהם מחזקת את תפיסת העליונות העצמית.
צפרדעים הומואיות והימין הקיצוני 712576
הכללה הכללתית באופן מוכלל.
גוגואים הם חוטאים למטרה הנפשית של הזכר ותו לא. הפוך - אתה הוא זה שמנסה להצדיק את העליונות המוסרית שלך על חשבון אלו שאף אחד לא טען שהם נחותים.
צפרדעים הומואיות והימין הקיצוני 712577
אני לא מנסה. מי שחייו מונחים על ידי מערכת של דיכוי האחר הוא נחות מוסרית.
צפרדעים הומואיות והימין הקיצוני 712578
לפי בקשת המימון, מדובר על מיזם לפיתוח מגוון רב של חומרים. מה שמכונה כאן „פצצת הומואים״ הוא רק אחד מהם:

* קטגוריה ראשונה: חומרים שימשכו יצורים מעצבנים לאנשים [לדוגמה: לגרום לנחילי יתושים או צרעות להסתער על חיילי אויב?]
* קטגוריה שניה: חומרים לסימון לא קטלני אבל עמיד של אנשים [בואש, אבל לאו דווקא ריח. דרכים לזהות בדיעבד לוחמי מחתרת מהיתקלויות קודמות כשהם נטמעים באוכלוסיה אזרחית]
* קטגוריה שלישית: השחתה מוסרית. לדוגמה: אפרודיזיאק חזק. ואז זה יעזור אם נצליח לפתח גם כימיקל שגורמים להתנהגות הומוסקסואלית. דוגמה אחרת: רגישות לאור שמש.

כלומר: המטרה היא לפתח אפרודיזיאק כדי לשבש כושר לחימה. אבל אפרודיזיאק כנראה לא יהיה משבש מספיק יעיל מול לוחמי אויב שרובם המוחלט גברים (המצב ב־1995 וגם היום) וגם שיעור הומוסקסואליות של 10% כנראה לא מספיק כדי לשבש.

בהנחה שאין רתיעה מכל המשחק בכימיה, ובהבנה שמדובר על מיזם מחקר שאמור לבדוק את הגבולות, אני לא רואה כאן בעיה. מבחינתי הבזבוז האמיתי בכל המחקרים האלו הוא שתוצאותיהם לא נועדו לפרסום בצורה מסודרת ולכן אין לנו מושג איך בדיוק הם נכשלו.
צפרדעים הומואיות והימין הקיצוני 712580
בקטגוריה הראשונה חשבתי על יאיר נתניהו. דמורליזציה מיידית.
צפרדעים הומואיות והימין הקיצוני 712590
אני מתקשה לחשוב על אפרודיזיאק כל כך חזק, שימסך את הורמוני הפחד וההישרדות הגועשים כשאתה נמצא תחת הפגזות וירי מסכן חיים וכל הפיזיולוגיה שלך מגויסת למטרת הישרדותך האישית.
צפרדעים הומואיות והימין הקיצוני 712601
רוב הזמן אינו זמן קרב. אני מניח שהזמן האידאלי להתקפה היפוטתית כזו הוא זמן מה לפני התקפה על חיילי האויב על מנת ליצור סכסוכים טריים ביניהם.
צפרדעים הומואיות והימין הקיצוני 712602
כמה ימים ממלחמת ששת הימים לדעתך היה חייל קרבי שרוי ברוגע מספיק כדי לחשוב ברצינות על סקס (ועוד לפעול בענין).
תמהני.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים