בתשובה לדב אנשלוביץ, 23/06/20 6:46
מת זאב שטרנהל 721092
להזכירך, המתנחלים אינם צדיקים תמימים והם עצמם מתנכלים לפלסטינים באופן קבוע. הם גם לא נמצאים שם ''במקרה'' אלא כדי לנשל את הפלסטינים מאדמתם וההתנגדות הפלסטינית, לא תמיד מוצדקת בשיטותיה, אינה סתם פוגרום או מאבק שהתחיל במעמד צד אחד.

ועוד להזכירך, אתה זה שקראת בצורה שאינה משתמעת לשני פנים לזרוק פגזים על ישובים פלסטינים ועוד התפלאת שחוקרים אותך על כך במשטרה. כמו שנאמר, טול קורה מבין עינייך.
מת זאב שטרנהל 721093
בתקופת האינתיפאדה השנייה חשבתי ששתי הדרכים היחידות לסיים את סיפור התפוצצויות האוטובוסים ובתי הקפה והמסעדות הן או להשתלט על השטח מחדש (כי ממילא מאשימים אותנו ב''כיבוש'' גם שאין אנו שולטים בשטח) כפי שבסופו של דבר עשינו. או לשחק באותם כללי משחק שהם משחקים, כלומר אם מקובל שלהם מותר לפוצץ אזרחים שלנו אז גם לנו מותר לפוצץ אזרחים שלהם. כך חשבתי וכך אני חושב גם היום (לגבי מה שהיינו צריכים לעשות אז).
לומר שעל כך נחקרתי זה כמובן סילוף לא קטן. נחקרתי על חשד לדברים שלא עשיתי ולא לעל אותו אי מייל שכתבתי לאחמד טיבי. האי מייל הזה אמנם גרם לחשד שעשיתי דברים שלא עשיתי, אבל זאת עובדה שלמרות שאכן היה אי מייל כזה התיק שלי נסגר מסיבת חוסר אשמה.
מת זאב שטרנהל 748712
אחמד טיבי הוא חלאת אדם ידוע.

מסכנה מירב, דרס אותה החלאה. רק מי שנולד בחברה בה האישה היא סמרטוט יכול להשפיל ככה אישה.

חזרה לעמוד הראשי

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים