בתשובה לירדן ניר, 11/06/02 23:09
מה ביקשתי? טורקי קטן. 72467
תראה ירדן,אני לא רוצה לנדנד ובטח לא לך שמגיב בצורה שקולה וענינית.
באופן אישי אני אדם מתחשב אין לי שום כוונה לפרסם תגובה בלתי הולמת(אני לא דוביכורדי),ללכלך בכוונה את האייל, רק כדי לצפות בהגלייתה.זה באמת ילדותי.
אבל אם רצונך באמפתיה לטרטור ההיפוטתי שלך,אז הבן שמי שמטורטר נכון לעכשיו זו ועדת המעקב,שמתקשה(אך לא מוותרת) למלא את תפקידה, עקב קושי לדעת על מוסרות חדשות.
מדוע לא ללכת לקראת מי שאתה מכנה קוראים מכורים?
רצית טורקי קטן, קיבלת כורדי גדול 72500
חן חן על המחמאה.

דא עקא‏1, שיש דוביכורדים בסביבה (הם היו חלק מהבעיה שהביאה למדיניות החדשה מלכתחילה‏2). אני מלא סימפטיה לועדת המעקב, אבל אני נאלץ לקוות בכל זאת שיימאס לה, והיא תתפזר, זאת כדי לדכא את הדוביכורדים, שמטרטרים גם את המערכת וגם את "הקורא הטוב". "הקורא הטוב", מונח שהמצאתי זה עתה, הוא דמות אידאלית, כמו "האדם הסביר" במשפט הישראלי, והוא מישהו שרוצה לראות באייל דיונים ענייניים ואולי מצחיקים, ולא רוצה לראות תגובות רעש ולא מעניין אותו ההתפתחויות האחרונות בתחום תגובות הרעש.

ובכן, בברירה בין טרטור ועדת המעקב לטרטור המערכת והקורא הטוב, אני בוחר בראשון.

1 אני אוהב לכתוב "דא עקא"
2 לכתוב "מלכתחילה", לעומת זאת, זה נורא מבלבל באצבעות.
חרות הביטוי זה לא כבל מאריך. 72551
ועדת המעקב תתפזר מאליה, כאשר הסיבה להקמתה תתפוגג.כמו שיש תגובות מתלהמות עלולות להיות מספריים מתלהבות.אם הקמת הועדה גורמת למספריים התורן(דובי לא ענה עדיין איך זה עובד)להרהור נוסף,יש הצדקה לקיומה.יש תגובות שלא יענינו אולי את הועדה(דוביכורדי),יש תגובות שאולי ראויות להמחק,רחמנא ליצלן‏1. (לא א.שבות חלילה).
מה שמעניין את הועדה הן תגובות המהלכות על הסף...ולפעמים אופס, עוברות אותו בלהט הדיון.ואז מה?פתיל שלם ימחק? עונש קולקטיבי זה דבר מגונה!
הגדרת הקורא הטוב שלך מקובלת עלי אך חסרה משהו,אולי את הגדרתו(המשופצת מעט ע"י הועדה) של פריקלס:"והאוחז בעסקי תגובתו,ומניח ידו מעסקי האייל-נחשב לנו ל'קורא טוב' שאין חפץ בו."
1...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים