בתשובה לab, 19/10/20 10:18
727207
1. ולכן הוא יעשה קולות של מתנגד ומבקר את ביבי כדי להשאר רלבנטי *לפני הבחירות*. אחרי הבחירות הוא יקים איתו קואליציה. בנט הוא לא באמת אופוזיה / אלטרנטיבה. זה בכאילו. בכלל, בקרקס הישראלי, תמיד אפשר להיות בקואליציה וגם להעביר עליה ביקורת - זה עוד טריק שהפך את האופוזיציה בישראל לחסרת משמעות. ההיסטוריה הישראלית מלמדת שהציבור הישראלי לא מבין את הערך בהענשת שלטון (ממנו הוא לא מרוצה) בכללותו והחלפתו לחלוטין באלטרנטיבה. אנשים, כשהם לא מרוצים, מזיזים את קולם ממרכיב אחד של השלטון למרכיב אחר של השלטון ולכן לא יתבצע פה שום שינוי ושום מהפך.
2. לא. בנט הוא פוליטיקאי מן הסוג הקטן. הוא מנהיג כמו שאני רקדן בלט.

בכל הסקרים הללו אין חדש תחת השמש. מה שהיה הוא שיהיה. הממשלה הגרועה שלנו מיצגת נאמנה את הרכב האוכלוסיה ואת הדעות באוכלוסיה הישראלית ואני לא רואה בסקרים האחרונים שום מגמת שינוי או שום רצון אמיתי של ה״עם״ לעשות פה שינוי אמיתי. מנדט לפה ומנדט לשם זה לא רציני.
727208
1. מסתבר שכל זה לא משנה, וכולם כפופים לראש הממשלה האמיתי, הרב קנייבסקי.
אחר כך צווחים לנו שמערכת המשפט היא המושלת. הרשו לי לפחפח.
הופה הולה 1987 727209
1. יאפ.

גם במקרה הדמיוני והבלתי סביר בו תקום אלטרנטיבה לשלטון ביבי (ולא בכאילו), זה יהיה אם וכאשר החרדים יהיו חלק מהעניין. אין חדש תחת השמש.
קנייבסקי סנילי (לפי הופעותיו ביוטיוב) 727211
למרבה האירוניה קנייבסקי סנילי, בהופעות שלו ביוטיוב הוא לא מצליח להשמיע משפט קוהרנטי של יותר מ- 6 מילים, במקום משפט קוהרנטי הוא משמיע מילמול מרוסק שעובר פרשנות של עסקנים שסובבים אותו.

לעסקנים יש כנראה אינטרסים זרים, לא ברור מהם, הם מחוייבים לשאוב אוטוריטה מפיו לרצונות שלהם.
זו סיטואציה מצחיקה אילולא הבדיחה הזו היא על חשבוננו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים