בתשובה לשוטה הכפר הגלובלי, 27/07/23 12:39
חופשי בארצנו 760139
לגבי זה, יש גם רשימה חלקית של רק השנה האחרונה : מיולי-‏2022 ("סליחה" על האורך):

שנאת חרדים: המצילה לא מוכנה להציל דתיות - האזינו
בהקלטה שהופצה ברשתות בימים האחרונים נשמעת מצילה משוחחת עם תושב טבריה הפעיל החברתי שמעון כהן שחיפש מצילה, כאשר היא אומרת כי היא מוכנה לעבוד כמצילה, אך לא לפני שמבהירה כי אם אישה דתייה תהיה בשלבי טביעה היא תעלים עין - מה ענה לה שמעון כהן? -האזינו לשנאה

חני לוין , כ"ט תמוז תשפ"ג 18/07/2023 https://www.bhol.co.il/news/1569912

Lifeguard: 'I'm not rescuing a haredi woman'
https://www.israelnationalnews.com/news/374432

______

מובילת המחאה הזהירה מתפילין; הח"כ תקף: "זו אנטישמיות"
חבר הכנסת ביסמוט תקף הבוקר את הציוץ בו הזהירה שקמה ברסלר ממובילות המחאה כי ביטול עילת הסבירות יוביל את שר החינוך קיש לכפות על ילדים להניח תפילין. "ככתב בחו"ל, אם היו עושים את זה, הייתי אומר 'אנטישמים"'

מאיר גלבוע , ט' תמוז תשפ"ג - 28/06/2023
https://www.bhol.co.il/news/1562608

The leader of the protest warned from Tefillin; The MK attacked: "This is anti-Semitism"
Meir Gilboa, 28/06/2023
________

חרדי הותקף תוך כדי נסיעה: "חבל שהי#לר לא סיים איתכם" - צפו
חרדים תמימים ממשיכים להיות מותקפים במרחב הציבורי ונראה שהדבר שכיח יותר בתחבורה הציבורית. הערב תועד אדם מקלל נוסע חרדי במילים קשות ובוטות שאת רובן לא ניתן לצטט. אך האמירה החמורה מכל היא: "חבל שהיטלר לא סיים איתכם את העבודה" | צפו בתיעוד המטריד.
קובי עוזיאלי , ח' תמוז תשפ"ג 27/06/2023

[ההסתה מחלחלת. אברך נוסע ברכבת הקלה.
אברך נוסע ברכבת הקלה]

ההסתה נגד החרדים מפי פוליטיקאים ובתקשורת ממשיכה לחלחל לרחוב. כשבוע לאחר תקיפתו המילולית של עורך הדין החרדי ישראל יהונתן הירש, לוחם במילואים במהלך נסיעה באוטובוס בעיר מגוריו הוד השרון, הערב (שלישי) מפרסם העיתונאי אריאל אלחרר תיעוד נוסף של תקיפת חרדי - הפעם במהלך נסיעה ברכבת הקלה.

אלחרר כותב: "אברך חרדי, אדם מכובד יושב לו בשקט עם עצמו לאחר יום עמוס ברכבת הקלה בירושלים, באחת התחנות עולה אדם שטוף שנאה ומתיישב מולו, בלי שום דין ודברים לפני הוא זורק לעבר האברך "חבל שהי#לר לא סיים איתכם את העבודה".

בחור חרדי בשם אלעזר כהן שישב במושב על יד שמע והזדעזע, שלף מיד את המצלמה ואמר לו, "תגיד את זה שוב אם אתה גבר", פתאום הגיבור הגדול התחיל לפחד. בסוף איכשהו הוא מלמל את המשפט המזעזע שוב, בושה". כך אלחרר.

בסרטון הוא נשמע מתבטא במילים בוטות קשות שנאלצנו לצנזר מפאת חומרתם ולסיום אף חוזר על המילים בנוסח קצת שונה: "חבל שהיטלר לא חיסל אותכם".

התיעוד הפך לויראלי בשעה האחרונה ברשתות החברתיות וגרר תגובות נגדיות רבות נגד התופעה.
https://www.bhol.co.il/news/1562090

An ultra-Orthodox was attacked while traveling: "It's a shame that Hi#ler didn't finish with you" - 06/27/2023

Haredi MK: 'Discrimination against haredim also exists in hospitals'
Incitement against haredim harms them in healthcare as well, MK Eichler says.

Israel National News, Jun 15, 2023
https://www.israelnationalnews.com/news/372811

____

ח"כ חרדי: "אפליה נגד חרדים קיימת גם בבתי חולים"
הסתה נגד חרדים פוגעת בהם גם בבריאות, אומר ח"כ אייכלר.
ערוץ 7, 15 ביוני 2023,
"מחקרים דמוגרפיים הפכו למסע של דה-לגיטימציה של האם והילדים החרדיים. הם נכתבים נגדם בכל כלי התקשורת, ונוצרת שנאה בלתי פוסקת כלפיהם, מצד האומה הנצחית. משפחות עם מספר רב של ילדים זוכות לטיפול בבוז".
____

ב"הארץ" מציגים רף חדש של שנאת חרדים ודת // דעה
כתב "הארץ" התקשר בהפתעה למנכ"ל חברת החשמל ותקף אותו על החלטתו לחבר לחשמל יישובים בעלי רוב דתי ביום שישי האחרון בזמן שבוצעו ברחבי הארץ הפסקות חשמל יזומות. "אתה דופק אותי עבור האמונה שלו?

יחיאל גלאי , י"ח סיון תשפ"ג 07/06/2023.
[תגיות: מאיר שפיגלר, חברת החשמל , עיתון הארץ]
https://www.bhol.co.il/news/1552869

At "Haaretz" they present a new standard of hatred of ultra-Orthodox and religion // opinion
The "Haaretz" reporter made a surprise call to the CEO of the Electric Company and attacked him for his decision to connect communities with a religious majority to electricity last Friday while there were self-initiated power outages across the country. "Are you knocking me for his faith?

Yehiel Galai, 18 Sivan, 5783. 06/07/23
____

"פשוט שקרנית על סטרואידים"
"עלילת הדם החדשה" של ח"כ מרב מיכאלי נגד הציבור החרדי

ח"כ מרב מיכאלי מצטרפת באיחור אופנתי לגל השנאה וההסתה נגד החרדים וטוענת כי חברת החשמל ניתקה יישובים חילונים ביום שישי האחרון כדי שלדתיים יהיה חשמל | "האם מעתה ואילך זכאות לחיבור לחשמל תהיה לפי גודל הכיפה והשביס?", תהתה וספגה ביקורות חריפות מגולשים.
קובי עוזיאלי , ט"ז סיון תשפ"ג 05/06/2023 19:41
[תגיות: מרב מיכאלי, הסתה, שנאת חרדים, ניתוק חשמל]
https://www.bhol.co.il/news/1551871

"Just a liar on steroids"
MK Merav Michaeli's "new blood libel" against the ultra-Orthodox public
Kobi Uzieli, 16 Sivan 5783. 06/05/23

_______

בעולמם, יום שלישי, 23 במאי 2023

גם אם אתה עובד ומשרת את המדינה השמאלנים מאחלים לחרדי שיילך לעז-אזל
סורי על השעה, מרגיש חובה לשתף אותך בסיפור מחריד שקרה לי היום, הייתי הבוקר ברשות המסים בית נח מנחמי ברמת גן, הלכתי להסדיר תשלום מס הכנסה, ע"ס כולל של 196,000 ש"ח ע"ח רווחי העסק שלי מהשנה הלועזית החולפת, (בנוסף לתשלום מקדמות של כ50k במהלך השנה), מצו"ב אישור התשלום (אל תעביר הלאה את הפרטים המזהים, ת.ז., פרטי חשבון בנק וכדומה).
כשירדתי בחניון היו יחד איתי במעלית זוג כבני 60+ האישה מסתכלת וצועקת במבט מזרה שנאה "עוד מובטל, עלוקה, לך לעבוד, אנחנו צריכים לממן אותך?"

הוצאתי את המסמך המצו"ב ואמרתי לה, ברגע זה שילמתי כ200k למס הכנסה ואני שמח לשלם מסים", בתגובה צעקה ה'נאורה' אז "לך לשרת - משתמט", אמרתי לה, אבל שירתתי את המדינה (שירות אזרחי).
תגובתה: "אז לך לעזעז-אל!" יריקה על ריצפת המעלית, ויצאה את המעלית לקומת ח6 (חניון תוך גיבובי קללות וגידופים שאני מעדיף לא ללכלך את המקלדת.

בעלה / בן זוגה שהיה יחד איתה ציחקק בקול רם.

אני לא נבהל לרגע מהם ומשכמותם. אבל לא האמנתי לרגע שבגלל המראה החרדי-חסידי שלי אתקל בשנאה אוטו-אנטישמית בארצנו הקדושה והאהובה.
May 23, 2023

Even if you work and serve the country, the leftists wish the ultra-Orthodox to go to he-ll
I'm sorry for the time, I feel obliged to share with you a horrible story that happened to me today, this morning I was at the Tax Authority Beit Noah Menachemi in Ramat Gan, I went to settle the income tax payment, for a total of 196,000 NIS for the profits of my business from the past foreign year, ( In addition to paying advances of about 50k during the year), the payment confirmation is attached (do not forward the identifying details, social security number, bank account details, etc.).
When I got off at the parking lot, there was a couple in the elevator with me, about 60+ years old. The woman looks and shouts with a hateful look, "Another unemployed, leech, go to work, do we need to finance you?"

I took out the attached document and told her, "at this moment I paid about 200k to the income tax and I am happy to pay taxes", in response the 'enlightened' shouted so "Go to serve - you are dodging", I told her, "but I served the state" (civil service).
Her response: "Then go to He-ll!" Spit on the floor of the elevator, and took the elevator to the 6th floor (parking lot) while muttering curses and profanities that I prefer not to dirty the keyboard [with].

Her husband/partner who was with her giggled loudly.

I am not afraid for a moment of them and their likeness. But I did not believe for a moment that because of my Haredi-chassidic appearance I would encounter auto-anti-Semitic hatred in our holy and beloved country.
_____

בגלל הדרת שומרי השבת: דרישה מלפ"מ להפסיק לפרסם ב'הארץ'
ב'הארץ' ציינו במודעת דרושים תנאי לעבוד בסופי שבוע. בתגובה ח"כ אברהם בצלאל דורש מלפ"מ להפסיק לפרסם בעיתון.
איציק ברנדויין, א' בסיון תשפ"ג 21.05.23

יושב ראש השדולה למען השבת חבר הכנסת אברהם בצלאל (ש"ס) דורש מלשכת הפרסום הממשלתית להפסיק את הפרסום הממשלתי בעיתון ואתר 'הארץ' בשל הפרת חוק לכאורה והדרת שומרי שבת מקבלה לעבודה.

נציין כי במודעת דרושים שפורסמה בחשבון הפייסבוק של 'הארץ' צויין כי "העבודה במשמרות בתל אביב, כולל סופי שבוע".

בנוסף, על פי ארגון 'בצלמו', מדובר בפעם השלישית בשנה האחרונה בה 'הארץ' מציינים במודעות דרושים את החובה לעבוד בסופי שבוע, "תנאי אשר מדיר את כלל הציבור הדתי והמסורתי שומרי שבת", כפי שציין ח"כ בצלאל במכתב ללפ"מ.
https://www.inn.co.il/news/602239

Because of the exclusion of Shabbat observers: a demand from the Government Advertising Bureau to stop advertising in 'Haaretz'
- 21.05.23
_____

סערת ענק | המגישה הסיתה נגד החרדים: "מוצצים לנו את הדם"
מגישה בערוץ 12 התבטאה באנטישמיות קשה נגד החרדים על רקע סערת הכספים הקואליציוניים ואמרה כי הם "מוצצים לנו את הדם". היועץ ברק סרי שישב באולפן מחה, אך אחרים קיבלו את הדברים בשלוות נפש | שורה של גינויים חריפים
מאיר גלבוע, כ"ח אייר תשפ"ג - 19/05/2023

..."אמירה קשה מאוד" מחה היועץ ברק סרי על דבריה. "כמו שלא היינו רוצים שיגידו על ציבורים כאלה או אחרים 'מוצצים את הדם', כך גם על החרדים". בתגובה הטיחה בו גב' גוטמן: "יש לך יותר מדי מצביעים חרדים מאשדוד, אז לפחות תדבר על זה", כשהיא מתייחסת לריצתו של סרי לראשות העיר אשדוד.

הפרשן ישראל כהן תקף את דבריה המסיתים של גוטמן: "ההסתה נגד החרדים שוברת שיאים! גלית גוטמן מאשימה את המגזר החרדי ש'מוצצים לנו את הדם'. לי זה מזכיר תקופות אפלות של החיים היהודיים במזרח אירופה. מעניין אילו תגובות הייתה מקבלת לו הייתה מדברת כך על אתיופים, רוסים, ערבים או כל מיעוט אחר. נורא!".

ח"כ בועז ביסמוט הגיב: "עבדתי שנים ארוכות כעיתונאי בפריז. אילו שדרן בצרפת היה אומר את האמירות המסיתות והדוחות האלה, כעיתונאי הייתי מדווח על שדרן אנטישמי. מי שלא מסוגל לרסן את פיו, מוזמן להחליף מקצוע. במדינה היהודית מכבדים כל יהודי!".

יו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ יצחק פינדרוס הגיב: "אפילו בלייבור בבריטניה הרחיקו חבר פרלמנט שקרה ל'יהודים התלמודיים' מוצצי דם. גם הם מבינים שהז'רגון של גבלס פסול לשימוש תמיד ובכל מצב לא אגיע לאולפני חדשות 12 עד שההסתה המתועבת הזו תטופל".

שר התקשורת שלמה קרעי: "בחשכת ימי הביניים, כשגויים אנטישמיים הטיחו ביהודים אמירות כאלו, אמרנו: ככה זה- עשו שונא ליעקב. אבל כאן בישראל? יהודייה? בריש גלי? לא יודע מי זו האישה הזו, אבל האמירות שלה הן פסאודו אנטישמיות, מבישות ולא ראויות לבמה תקשורתית. עם קמצוץ אתיקה עיתונאית, מצופה מערוץ 12 להשעותה לאלתר".

העיתונאי אבי רבינא צייץ: "גלית גוטמן הצבועה והמנותקת מכריזה כי "החרדים מוצצים את הדם". אותה גברת תטיף על "הרצח הבא שכבר בפתח" בגלל פייק טוקבקיסט מימין, בזמן שהיא מסיתה כמו אחרון הטוקבקיסטים".

איש התקשורת אבי גרינצייג כתב: "כל שעה שגלית גוטמן נשארת בתפקיד ולא עפה על טיל אחרי שקראה למיליון ורבע אזרחים "מוצצי דם" היא שעה מבוזבזת. קישטה, אנטישמית דוחה".

העיתונאי והפרשן ישי כהן תהה האם ראש הממשלה יתייחס לעניין: "מעניין כמה זמן ייקח לבנימין נתניהו לגנות את ההסתה נגד הציבור החרדי. הסתה אנטישמית. כמה זמן הוא עוד ישתוק? האם החרדים טובים עבורו רק כדי להקים ממשלה ולשמור לו על השלטון?".

מקשת זכיינית ערוץ 12 נמסר:
"קשת מגנה בחריפות את דבריה של גלית גוטמן בנוגע למגזר החרדי בשידור חי הבוקר. הדברים אינם מקובלים ולא היו צריכים להיאמר בשום אופן. אנו מצרים על כך ומתנצלים על הפגיעה המיותרת".
https://www.bhol.co.il/news/1544940

A huge storm The presenter incited against the ultra-Orthodox: "They suck our blood"
A presenter on Channel 12 expressed harsh anti-Semitism against the ultra-Orthodox... 19.05.23

Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו @netanyahu:
מי שהבטיחו 53 מיליארד שקל למנסור עבאס וחילקו צ'קים פתוחים לכל מפלגה, לא יטיפו לנו מוסר ובוודאי שלא יסיתו נגד הציבור החרדי.
May 20, 2023.
https://twitter.com/netanyahu/status/1660284110974115...
Those who promised NIS 53 billion to Mansour Abbas and distributed open checks to every party, will not preach morals to us and certainly will not incite against the ultra-Orthodox public
Netanyahu slams 'antisemitic' incitement against haredim on TV
Israel National News
May 21, 2023
https://www.israelnationalnews.com/news/371747
____

Judeoespañol @Judeoespanol:
צפיתי אמש בצעדה האנטישמית של השמאל בבני ברק. הצעדה הזכירה לי את התהלוכות האנטישמיות באירופה במאות הקודמות. מה שמכונה "הקרנבלים". בבלגיה ב-‏2019 הוצגו דמויות של יהודים מחייכים כשהם סוחבים שקים של כסף על גבם. על כתפה של אחת הדמויות נחה חולדה. דמיון מבעית למייצגי השמאל ב"ב...
May 18, 2023.
https://twitter.com/Judeoespanol/status/1659184435789...

¹I watched the anti-Semitic march of the left in Bnei Brak last night. The march reminded me of the anti-Semitic marches in Europe in the previous centuries. The so-called "carnivals". In Belgium in 2019, figures of smiling Jews carrying sacks of money on their backs were shown. A rat rests on the shoulder of one of the characters. A horrifying resemblance to the representatives of the left in B.B..
_____

Left-Wing Reporter On Bnei Brak Protest: "Israelis Who Lost Their Way,...
May 18, 2023
As it becomes more and more clear that left-wing protesters, who every week come up with a new reason to protest, simply hate Chareidim...
https://www.theyeshivaworld.com/news/headlines-breaki...

כתב שמאל על מחאת בני ברק: "ישראלים שאיבדו את דרכם,...
18 במאי 2023
ככל שמתברר יותר ויותר שמפגיני השמאל, שמדי שבוע מעלים סיבה חדשה למחות, פשוט שונאים חרדים...
_____

Moti Kastel מוטי קסטל @KastelMoti:
"לך לברוקלין! יא נבלה. אין לך זכות להיות פה". ההסתה החמורה כלפי הציבור החרדי ואלימות השמאל כולל נגד עיתונאים אינה דבר חדש. בימים האחרונים נחשפנו לגל העכור הזה במלוא העוצמה. זה למשל תיעוד עצוב מלפני כמה שבועות (שלא פרסמתי) שהסתיים במכות והשלכת הנייד לרצפה. למרבה הצער זה הפך שגרה.
May 21, 2023.
https://twitter.com/KastelMoti/status/165999116500387...

"Go to Brooklyn! You bastard. You have no right to be here." The serious incitement against the ultra-Orthodox public and the violence of the left, including against journalists, is nothing new. In recent days we have been exposed to this murky wave in full force. This is, for example, a sad document from a few weeks ago (which I did not publish) that ended in beatings and throwing the mobile phone on the floor. Unfortunately this has become routine.
______

שי גולדן לסגן ראש עיריית ת"א, ראובן לדיאנסקי: "שנאת חרדים מניעה אותך כשאתה מבקש למנוע תפילה בהפרדה ביום העצמאות. לא יעזור לך - לא בבחירות ולא בלבבות"...
Shai Golden to the Deputy Mayor of Tel Aviv, Reuven Lediansky: "The hatred of ultra-orthodox motivates you when you seek to prevent separate prayer on Independence Day. It won't help you - neither in elections nor in hearts"...
https://now14.co.il/?p=784547
______

Meir Preis @PreisMeir:
כשמחפשים ארוחה חמה וחיבוק בקצה העולם נכנסים לבית חב״ד, כשזקוקים לכסא גלגלים פונים ליד שרה, כשנואשים לעזרה וסיוע עם מחלה קשה פונים לעזרה למרפא כשזקוקים לתרומת מח עצם פונים לעזר מציון רק לבתי הקברות הצבאיים אסור להם להיכנס אפילו שגם בניהם קבורים שם עצוב מאוד.

When looking for a hot meal and a hug at the end of the world, you enter a Chabad house, When you need a wheelchair, turn to Sarah, When desperate for help and assistance with a serious illness, turn to a healer for help When you need a bone marrow donation, turn to Ezer Mitzion Only the military cemeteries are not allowed to enter Even their sons are also buried there Very sad.
Apr 23, 2023
https://twitter.com/PreisMeir/status/1650139110579793...

______

“צריך להרוג את נתניהו רבותי, שהחרדים יתלו עצמם עם התפילין”

תושב השרון בן 70 תועד בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות קורא לפגוע בראש הממשלה ומשפחתו - על החרדים: “הביאו אותי למצב שאני שונא חובשי כיפה, אני מצטער לומר לך. שיתלו את עצמם עם התפילין שלהם מכאן עד בני ברק” - הוא נעצר לחקירה – בסיומה שוחרר בתנאים מגבילים.

חיים טוויל, כ"ו אדר התשפ"ג / 18.03.2023
https://ch10.co.il/news/808361/

VICIOUS HATE: “Chareidim Should Hang Themselves With Their Tefillin Until Bnei Brak”
March 19, 2023

_______

פתחתי חלון וחילוני הטיח פסולת בפרצופי"
עסקן חסידי מאשדוד הותקף ברח' דיזינגוף בתל אביב על ידי עובר אורח חילוני שהטיח בפרצופו כוס שהכילה פסולת מזון לחה ומגבונים מלוכלכים
ערוץ 7, ט"ו באדר תשפ"ג, 8.03.23
https://www.inn.co.il/news/594729

"I opened a window and a secularist threw garbage in my face"
A Hasidic community worker from Ashdod was attacked on Dizengoff St. in Tel Aviv by a secular passerby who threw a glass in his face containing moist food waste and dirty wipes.
INN, 8.03.23

__________

Yair Bissor @yairbissor
Mar 6, 2023

למה היטלר לא גמר אתכם. הפנים האמיתיות של השמאל ושל קומי ישראל.
https://twitter.com/yairbissor/status/163279851637963...

Why didn't Hi...r finish you off? The true face of the left and of 'Kumi Israel'.

ינון מגל @YinonMagal:

איש שמאל ופעילת קומי ישראל ראו חרדי. זה מה שיצא להם מהפה:

Leftist and Kumi Israel activist saw a Haredi. This is what came out of their mouths:
https://twitter.com/YinonMagal/status/163277950523537...
__

Yoel Belinitzki @yoelbelinitzki
Mar 6, 2023
צפו באדם חילוני תוקף חרדי בקללות קשות ונוראיות.
https://twitter.com/yoelbelinitzki/status/16330099064...

Watch a secular man attack an ultra-Orthodox with harsh and terrible curses.
_

AbargilUri @uri10284559
Mar 7, 2023

זה השמאלני שאמר לחרדי למה היטלר לא גמר אותו... תירקו עליו ותשיגו את השם שלו.

[https://pbs.twimg.com/media/FqrqA5yXoAADCUh?format=jp...]
https://twitter.com/uri10284559/status/16333751288127...
It's the leftist who told the ultra-Orthodox why Hi...r didn't finish him off... spit on him and get his name.

_____________

ההסתה משתוללת

"אנחנו נגמור אתכם" | צעיר חרדי ניצל מלינץ' של בריון חילוני בירושלים

צעיר חרדי כבן 19 נסע בתחבורה הציבורית בירושלים, אך כשירד בתחנה - בריון חילוני החל לתקוף אותו באלימות קשה | "כל החרדים סוחטי כספים וגונבים את המדינה", הסביר הבריון, "אנחנו נגמור אתכם, עד שלא תהיו פה יותר" | עוברי אורח התערבו והצעיר ניצל מהלינץ' אך נזקק לטיפול רפואי | כל הפרטים (חדשות)

חנני ברייטקופף, 30th of Sh'vat, 5783
ל' שבט, תשפ"ג

ההסתה משתוללת והופכת למסוכנת: צעיר חרדי כבן 19 נסע אמש (שני) בתחבורה הציבורית בירושלים וניצל מלינץ' של בריון חילוני, כך נודע ל'כיכר השבת'
https://www.kikar.co.il/haredim-news/438741

The incitement is rampant

"We will finish you off" | An ultra-Orthodox youth was saved from being lynched by a secular thug in Jerusalem

An ultra-Orthodox youth about 19 years old was traveling on public transportation in Jerusalem, but when he got off at the station - a secular thug began to attack him with severe violence | "All the ultra-Orthodox are extorting money and stealing from the country," explained the bully, "we will finish you off, until you are no longer here" | Passersby intervened and the young man was saved from being lynched but needed medical treatment All details (News)

Hanani Breitkopf, Kikar haShabbat, (Feb.21.23)

The incitement is raging and becoming dangerous: an ultra-orthodox youth of about 19 years old traveled on public transport in Jerusalem last night (Monday) and was saved from being lynched by a secular thug, as 'Kikar Hashabbat' has learned.
_________

השר וסרלאוף: "טוב עשה בן גביר שדרש לתחקר את ההתנהלות המפלה של המשטרה"

חדשות 0404, 09/02/2023

השר לפיתוח הנגב והגליל והחוסן הלאומי יצחק וסרלאוף, התייחס הערב (חמישי) לתפקוד המשטרה במהלך הפגנות השמאל ואמר: "לא תיתכן מדיניות של איפה ואיפה".

"לא ייתכן שבהפגנות פעילי ימין וחרדים המשטרה תפעיל יד קשה, ובהפגנות אנרכיסטים שמשבשים את שגרת החיים של כל תושבי ירושלים תנהג בכפפות של משי", הוסיף וסרלאוף.

השר גיבה לחלוטין את השר בן גביר ואמר: "טוב עשה שדרש לתחקר את ההתנהלות המפלה של המשטרה הערב".
https://www.0404.co.il/?p=864726

Minister Wasserlauf: "Ben Gvir did well to demand that the discriminatory behavior of the police be investigated"

News 0404, 09/02/2023

The Minister for the Development of the Negev and the Galilee and National Resilience Yitzhak Wasserlauf, commented this evening (Thursday) on the performance of the police during the leftist demonstrations and said: "It is not possible to have a policy of where and where".

"It is not possible for the police to use a heavy hand in demonstrations by right-wing activists and ultra-Orthodox, and in demonstrations by anarchists who disrupt the daily routine of all the residents of Jerusalem, they will act with silk gloves," Wasserlauf added.

The minister completely backed up minister Ben Gvir and said: "He did well to demand that the discriminatory behavior of the police be investigated tonight."
_______

עורכת הדין אושרת לוי
@oshratlevy5:

למה תקפו את ערוץ 13 בשידור? כי הם מתירים את דם העם, כי דברים כמו 1.2.3.4 היטלר, או קריאה לשפיכת דם או קללות ותקווה למותו של נבחר ציבור דתי בשידור חי - זה לגיטימי אצלם.
[https://pbs.twimg.com/media/FnnXer3WAAEPc5t?format=jp...]
[https://pbs.twimg.com/media/FnnXeffX0AIRY56?format=jp...]
Jan 29, 2023
https://twitter.com/oshratlevy5/status/16195624696090...

Attorney Oshrat Levy:
Why did they attack Channel 13 on air? because they release the legitimize shedding blood of the people, Because things like 1.2.3.4 Hitler, or calling for bloodshed or cursing and hoping for the death of a religious elected official on live broadcast - It is legitimate with them .
______

חרדי נזרק בבושת פנים מחנות ספרים בתל אביב; המוכר פוטר

המוכר הודיע לחרדי שנכנס לחנות הקטנה כי "אין פה ספרי דת" ומיהר לומר כי זו הייתה אמירה והביט על הדלת. הרשת התנצלה והעובד פוטר (בארץ)

דוד הכהן | כיכר השבת | 26.01.23

אדם בעל חזות חרדית, חבוש כיפה ועטור זקן, גורש בבושת פנים מחנות ספרים בתל אביב בתחילת השבוע. כך דווח הערב (חמישי) ב-N12. בתגובה פוטר העובד ובחנות התנצלו באופן פומבי.

המקרה התרחש כאמור בתחילת השבוע. החרדי מספר כי נכנס לחנות קטנה בעיר ללא הפסקה ובדק ספרים. המוכר פנה אליו ושאל אותו מה צריך ומיד הוסיף כי "אין פה ספרי דת".

לדברי החרדי המותקף, בשלב הזה שאל החרדי את המוכר "נראה לך שחשבתי שיש פה ספרי דת?" ובתגובה אמר המוכר כי זו "הייתה אמירה" ולא שאלה והסתכל על הדלת.

בתוך כך עשה המוכר תנועה מגונה לחרדי, בעת שזה עזב את המקום. הוא תיאר כי החוויה הייתה מאוד לא נעימה עבורו...
https://www.kikar.co.il/haredim-news/436716

An ultra-Orthodox was thrown out of a bookstore in Tel Aviv in shame; The seller was fired

The seller informed the ultra-Orthodox who entered the small store that "there are no religious books here" and hastened to say that it was a statement and looked at the door. The network apologized and the employee was fired (in Israel)

David HaCohen | kikar haShabbat | 26.01.23.

A man with an ultra-Orthodox appearance, wearing a kippah and a beard, was shamefully expelled from a bookstore in Tel Aviv at the beginning of the week. This was reported this evening (Thursday) on N12. In response, the employee was fired and the store publicly apologized.

The incident happened as mentioned earlier this week. The ultra-Orthodox says that he entered a small store in the city non-stop and checked out books. The seller turned to him and asked him what he needed and immediately added that "there are no religious books here".

According to the attacked Haredi, at this point the Haredi asked the seller, "Do you think I thought there were religious books here?" And in response the seller said that it "was a statement" and not a question and looked at the door.

Meanwhile, the seller made an obscene gesture to an ultra-Orthodox, while he left the place. He described that the experience was very unpleasant for him...
_____

יענקי פרבר | Yanki Farber @yankihebrew

לאחר שח"כ יעקב אשר הודיע על ביטול הראיון שתוכנן להתקיים עמו ב'פגוש' אצל בן כספית במוצ"ש בגלל הטור של בן כספית על הפילוג בין חילונים לחרדים, אתר מעריב, בניסיון למזער נזקים, שינה את הכותרת מ"חרדים לחילונים" ל"ליברלים" ו"שמרנים"
30.12.22
https://twitter.com/yankihebrew/status/16087598835828...

Yanki Farber @yankihebrew

After MK Yaakov Asher announced the cancellation of the interview that was planned to take place with him at Ben Caspit's 'Meet' on Friday night because of Ben Caspit's column on the division between secularists and ultra-Orthodox, the Maariv website, in an attempt to minimize damage, changed the title from "Orthodox to secularists" to "liberals" and "conservatives"

_______

אישה במודיעין רואה חרדי אומרת לו: "אל תעשו פה קקי ברחוב" עוד יום בישראל מוכת ההסתה כלפי חרדים
29.12.22

https://rotter.net/forum/scoops1/775123.shtml

A woman in intelligence sees an ultra-Orthodox and tells him: "Don't poop in the street here."

____

"דוס מס-ריח, תעופו": שני אירועי אלימות על רקע דתי בתוך שבוע

בבאר יעקב נדקרו שני צעירים שיצאו משיעור תורה ושרו ברחוב - במקרה נוסף הוגש כתב אישום נגד נהג הסעות, בן 47, לאחר שהטיל מטף כיבוי על אדם שעמו התעמת בתחנת דלק.
אבי כהן, 27/12/2022
https://www.israelhayom.co.il/news/law/article/134998...

"Sti--ing Orthodox, beat it": two incidents of violence on religious grounds within a week

In Be'er Ya'akov, two young men who left a Torah lesson and were singing in the street were stabbed - In another case, an indictment was filed against a 47-year-old shuttle driver, after he threw a fire extinguisher at a man he confronted at a gas station.
Avi Cohen, 12/27/22
_______

ח"כ לשעבר יצחק פינדרוס: "הציבור החילוני בירושלים חי על חשבון החרדים ולא הפוך"

"הציבור החילוני בירושלים חי על חשבון החרדים ולא הפוך, כי הכסף הגדול בא מעשירי חוץ לארץ. השכונות הצעירות והחילוניות פטורות מהיטלי השבחה כי צריך לחזק אותן. מאיפה הם מגיעים? מכל הדוסים האמריקאים, הדודים שלי, שבאו מארה"ב ומעלים את ההיטלים".
Dec.28.22

https://twitter.com/democracyil/status/16080951792689...

Former MK Yitzhak Pindrus: "The secular public in Jerusalem lives at the expense of the ultra-Orthodox and not the other way around"

"The secular public in Jerusalem lives at the expense of the ultra-Orthodox, and not the other way around, because the big money comes from rich people from outside the country. The young and secular neighborhoods are exempt from the 'Improvements levy' because they need to be strengthened. Where do they come from? Of all the American doss, my uncles, who came from the US and raise the levies"
-

עמוד השער של 'כלכליסט' מבית 'ידיעות אחרונות' נמרח הבוקר בהסתה בוטה נגד חרדים: "חילוני משלם פי 6 מיסים יותר מחרדי" | בעיתון הארץ הובאה קריקטורה אנטישמית במיוחד | החרדים זועמים: "אני בז לשנאה שלכם. היא רק תלכד אותנו יותר"

ישראל לפקוביץ , ג' טבת תשפ"ג 27/12/2022

עיתון 'כלכליסט' מבית 'ידיעות אחרונות' פרסמו הבוקר (שלישי) שער שכל כולו הסתה בוטה נגד הציבור החרדי. תחת הכותרות: "המספרים הקשים של (כאילו) אי השוויון בנטל - חילוני משלם פי 6 מיסים יותר מחרדי", מובאים נתונים מגמתיים במטרה לעורר את שיח ההסתה בישראל ולמקדו נגד הציבור החרדי. ראש הממשלה היוצא, יאיר לפיד, קפץ על המציאה וצייץ: "הגיע הזמן להתעורר".

עורך מגזין משפחה אריה ארליך הגיב על כך: "אחרי המגה-פאדיחה עם הפייק ניוז של פגסוס, מישהו ב׳כלכליסט׳ חושב להפוך לביטאון בניחוח אנטישמי נגד אוכלוסיות בישראל. בונוס: ליהוק שחר אילן, פעיל אנטי חרדי שזה שנים נודד בין עמותות ועיתונים להפצת משנתו. אני חרדי שמשלם פי 6 מיסים מחילונים רבים ואני בז לשנאה שלכם. היא רק תלכד אותנו יותר".

עוד כתב ארליך: "הנתון מעוות ומורכב מבליל של הנחות והכללות. ברור שמי שמרוויח שכר גבוה יותר משלם מס יותר גבוה. כמה חרדים מתקבלים לשירות הציבורי? ניסיון לצבוע אוכלוסיות וליצור מצג כאילו אם אתה חרדי אתה פטור ממס ואם אתה חילוני אתה משלם פי 6 מתאים פחות לעיתונות, יותר לניוזלטר של ישראל ביתנו".

איש התקשורת ישראל כהן אמר ברדיו 'גלי ישראל' הבוקר: "כמויות ההסתה והפייק ניוז שמופצות נגד החרדים בימים האחרונים עוברות כל גבול ואני מקווה שהציבור המשכיל יידע לא לקנות את השטויות האלו".

איש התקשורת אבי גרינצייג כתב: "לתשומת לב עורכי כלכליסט, פספסתם ריבוע קטן של שטח ריק שיכולתם לדחוף בו עוד כותרת עסיסית על חרדים".
איש התקשורת דוד חכם כתב: "כלכליסט זה בסך הכל חיקוי זול לדה מרקר עיתון ההסתה של ישראל. כמה פייק! ולעצם העניין: בוודאות זה לא נכון. אבל אם אפשר להסית אז למה לא דמינו הותר".

העיתונאי אבי רבינא כתב: גפני: "פנו אלי כמה חרדים, ואמרו שהם מבקשים החזר ברשות המיסים, כי הייתה היום כתבה ב'כלכליסט' שחילוני משלם פי 6 מיסים מחרדי. כי הם משלמים מיסים ומס הכנסה כחוק ואין דבר כזה שחרדי משלם פחות, הכל שקר. החרדים משלמים כמו כל אחד, אני אומר לכל הכתבים והפוליטיקאים, אנחנו לא מפחדים מכם".

גם בעיתון השמאל 'הארץ' לא נותרו מאחור ופרסמו קריקטורה אנטישמית ונבזית של הקריקטוריסט עמוס בידרמן בה נראה החילוני סוחב על כתפיו העיפות את החרדים.
https://www.bhol.co.il/news/1481693

The front page of 'Calcalist' from 'Yediot Ahronoth' this morning was smeared with blatant incitement against ultra-Orthodox: "Secular pays 6 times [sic] more taxes than ultra-Orthodox" | A particularly anti-Semitic cartoon was published in Haaretz newspaper - The ultra-Orthodox are furious: "I despise your hatred. It will only unify us more"

Yisrael Lefkowitz, B’Chadrei Chareidim, 3rd Tevet 5783 12/27/2022
The Calcalist newspaper from Yedioth Ahronoth published a cover this morning (Tuesday) that was all blatant incitement against the ultra-Orthodox public. Under the headlines: "The hard numbers of inequality in the burden - a secular pays 6 times more (sic) taxes than an ultra-Orthodox", trending data are presented with the aim of stimulating the discourse of incitement in Israel and targeting it against the ultra-Orthodox public. The outgoing Prime Minister, Yair Lapid, jumped at the chance and tweeted: "It's time to wake up."

Mishpacha magazine editor Aryeh Ehrlich commented on this: "After the mega-blunder with the Pegasus fake news, someone at 'Calcalist' is thinking of becoming a baton with an anti-Semitic flavor against populations in Israel. Bonus: the casting of Shahar Ilan, an anti-Orthodox "activist" who for years has been traveling between associations and newspapers to spread From his teaching. I am an ultra-Orthodox who pays 6 times more taxes than many secularists and I despise your hatred. It will only unify us greater."

Ehrlich also wrote: "The figure is distorted and made up of a tangle of assumptions and generalizations. It is clear that those who earn a higher salary pay higher taxes. How many ultra-Orthodox are accepted into public service? An attempt to paint populations and create a presentation as if, if you are ultra-Orthodox you are “exempt” from tax and if you are secular you pay 6 times as appropriate Less for the press, more for the Israel Beitenu newsletter."

Media personality Israel Cohen said on Galei Israel radio this morning: "The amount of incitement and fake news being spread against the ultra-Orthodox in recent days exceeds all limits and I hope that the educated public will know not to buy this nonsense."

Media expert Avi Greenzeig wrote: "To the attention of the Calcalist editors, you missed a small square of empty space in which you could have pushed another juicy headline about the ultra-orthodox."
The media person David Hacham wrote: "Calcalist is just a cheap imitation of [Haaretz's] De Marker, Israel's incitement newspaper. What a fake!-! And to the point: it is certainly not true. But if it is possible to incite, then why not throw us to the dogs?"

Journalist Avi Ravina wrote: Gafni: "Some ultra-Orthodox contacted me and said they are asking for a refund from the tax authority, because today there was an article in 'Calcalist' that a secularist pays 6 times more taxes than an ultra-Orthodox. Because they pay taxes and income tax according to the law and there is no such thing as an ultra-Orthodox paying less, everything A lie. The ultra-Orthodox pay like everyone else, I say to all reporters and politicians, we are not afraid of you."

The left-wing newspaper 'Haaretz' was also not left behind and published an anti-Semitic and nasty cartoon by the cartoonist Amos Biederman in which the secularist is seen carrying the ultra-Orthodox on his tired shoulders.

_______

מתקפת שנאה נגד הילדות החרדיות: "כמו טרמיטים, אל תבואו לכאן" | תיעוד

תושבת רמת גן שלא ראתה בעין יפה את הגעתן של קבוצת ילדות חרדיות לגינה בעיר, תקפה אותן באופן יוצא דופן תוך שימוש בביטויים אנטישמיים חסרי תקדים | 'יש לכן את העיר שלכן. אתן לא קשורות בשום אופן וצורה. כמו טרמיטים, אל תבואו לכאן', הטיחה בהן האישה

אבי גדלוביץ', יענקי פרבר , כ"ד כסלו תשפ"ג 18/12/2022 18:06

קבוצת ילדות חרדיות מבית ספר בבני ברק, שהגיעו בתחילתו של שבוע שבוע שעבר לגינת שעשועים בשכונת מרום נווה שברמת גן, נתקלו לתדהמתן במתקפה אנטישמית קשה מצידה של אישה חילונית תושבת השכונה. "כמו טרמיטים אתן, אל תבואו לכאן", הטיחה בהן האישה.

האישה, שטענה כי הילדות שברו נדנדה, דרשה מהן שלא להגיע לגינה הציבורית. "אנחנו משלמים ארבעה מילון שקלים לדירה פה, אתן לא שייכות", הטיח האישה בבנות. "יש לכן את העיר שלכן. אתן לא קשורות בשום אופן וצורה. אנחנו עמים שונים. זה מקום שלנו, אל תבואו אלינו", הוסיפה בארסיות.

בן משפחתה של אחת מהבנות שהייתה חלק מאותה קבוצה שהותקפה, שוחח עם 'בחדרי חרדים' וסיפר כי לטענת הבנות, הנדנדה נשברה תוך כדי שימוש טבעי, מבלי שהבנות גרמו לה נזק. כך או כך, המילים הקשות שהטיחה האישה מבטאות שנאה עמוקה למגזר החרדי.

בתיעוד החמור, שהגיע לידי 'בחדרי חרדים', נשמעת המורה מנסה לעצור את שטף השנאה: "אני שומעת מה יוצא לך מהפה. בבקשה, את אפילו לא מקשיבה את לא מקשיבה לי".

האישה השיבה לה: "למה שאני אקשיב. תראי מה אתן עושות, בהמות. חוץ מלעשות ילדים אתם לא יודעים לעשות כלום. גועל נפש. ערמות, כמו טרמיטים אתם. אני יש לי שני ילדים הכול בסדר. אתם אוכלים והורסים כל דבר".
https://www.bhol.co.il/news/1477013

Hate attack against ultra-Orthodox girls: "Like termites, don't come here" | Documentation

A resident of Ramat Gan, who did not approve of the arrival of a group of ultra-Orthodox girls in the city's garden, attacked them in an unusual way using unprecedented anti-Semitic expressions | You have your city. You are not related in any way. Like termites, don't come here,' the woman slapped them

Avi Gadalovich, Yanki Farber, 24 Kislev 5783 - 12/18/2022

A group of ultra-Orthodox girls from a school in Bnei Brak, who arrived at the beginning of last week at the amusement park in the Marom Neve neighborhood in Ramat Gan, encountered to their astonishment a severe anti-Semitic attack by a secular woman resident of the neighborhood. "You are like termites, don't come here," the woman slapped them.

The woman, who claimed that the children had broken a swing, demanded that they not go to the public garden. "We pay four million shekels for an apartment here, you don't belong," the woman slapped the girls. "You have your own city. You are not related in any way or shape. We are different peoples. This is our place, don't come to us," added venomously.

A family member of one of the girls, who was part of the same group that was attacked, spoke to 'Bechaderi Haredim' and said that according to the girls, the swing broke during natural use, without the girls causing any damage to it. Either way, the harsh words the woman uttered express deep hatred for the ultra-orthodox sector.

In the serious documentation, which came to me in 'Bechadrei Haredim', the teacher is heard trying to stop the flow of hatred: "I hear what comes out of your mouth. Please, you're not even listening, you're not listening to me."

The woman answered her: "Why should I listen? Look what you are doing, beasts. You do not know how to do anything except make children. Disgusting. You are cunning, like termites. I have two children and everything is fine. You eat and destroy everything."

_________

תיעוד: שוטר מכה באלה חרדים שלא הלכו מספיק מהר (Dec 8, '22)

חרדים הוכו בידי שוטר לאחר שלא יצאו ממרפסת בקצב שדרש השוטר | האירוע התרחש בזמן הפגנה, אך המתועדים לא מפגינים | צפו (חרדים, משטרה)

חיים גולדברג | כיכר השבת | (צילום: ארגון בצדק)

שוטר תועד בהפגנות אתמול (רביעי) על ידי ארגון 'בצדק' מכה חרדים באלה לאחר שלא הלכו מספיק מהר בסמוך להפגנה בשכונת בר אילן בירושלים.

יצויין כי החרדים שהוכו אינם מפגינים אלה קבוצה שיצאה ממרפסת סמוכה.

https://www.kikar.co.il/haredim-news/432860

Documentation: A policeman beats with ultra-Orthodox who did not go fast enough to be beaten by a cop after they did not leave a balcony at the rate of the policeman's demand. The event occurred during a demonstration, but the documented are not demonstrating. (Haredim, Police)

Chaim Goldberg Kikar haShabat, 14 Kislev 5783 - 08.12.22

____

לפיד הסית: "הממשלה דורסת את ציבור משלם המיסים והמשרת בצבא"

סיעת יש עתיד בראשות ראש הממשלה היוצא ויו"ר המפלגה, יאיר לפיד התכנסה הבוקר בתל אביב ליום היערכות למאבק בנושא פסקת ההתגברות שם השמיע לפיד דברים חריפים נגד הציבור החרדי

מערכת המחדש, ג' בכסלו תשפ"ג (Dec.5.22)
...לפיד שכל שירותו הצבאי מסתכם בכתיבת טורים לעיתון 'במחנה' הזהיר: "אין לנו שום כוונות לשתוק בזמן שהממשלה הנכנסת מנסה לדרוס את הציבור שומר החוק.. והמשרת בצבא. אנחנו לא פרייארים שלהם. לא ניתן להם להפוך את העבריינות לנורמה."
https://hm-news.co.il/325182/

Lapid Incited: "The government is preying on the public who pay taxes and serve in the army"

The Yesh Atid faction led by the outgoing Prime Minister and party chairman, Yair Lapid, gathered this morning in Tel Aviv for a day of preparation for the fight over the issue of the escalation clause, where Lapid uttered harsh words against the ultra-Orthodox public.
... Lapid, whose entire military service amounts to writing columns for the newspaper 'Ba-Mahane', warned: "We have no intention of remaining silent while the incoming government tries to run over the law-abiding public... and the military service. We are not their suckers. We will not allow them to make criminality the norm."
_______

נתן זהבי הושעה מרדיו 103FM לאחר שהשתלח בציבור החרדי

13.11.22
בעקבות ההסתה הקשה: נתן זהבי שוב הושעה מהרדיו | קריאות לפטרו לצמיתות

אלדר ממן, 13/11/2022

פעם אחר פעם פוער איש השמאל נתן זהבי את פיו נגד הימין, נגד היהדות ונגד יהודים מאמינים. פעם בכמה זמה מתקיים טקס סימלי בו הוא מושהה לתקופה קצרה מתפקידו בתחנת הרדיו 103 ולאחר זמן מכן שב לתפקידו. הנהלת הרדיו מאד נהנית מהסידור שכן הוא מביא איתו, ככל הנראה, רייטיניג מסויים סביב כל סערה חדשה.
כעת גוברים הקולות בתוך המערכת הפוליטית ומחוצה לה הדורשים לפטרו לאלתר, זאת לאחר ששוב הסית במילים קשות נגד יהודים מאמינים ואף הציע שיתאבדו בתליה באמצעות התפילין.
https://www.0404.co.il/?p=846624

Following the severe incitement: Natan Zahavi was again suspended from the radio Calls for permanent dismissal

Eldar Maman, 11/13/2022

Time after time, the left-wing man, Zehavi, opens his mouth against the right, against Judaism and against believing Jews. Once in a while, a symbolic ceremony is held in which he is suspended for a short period from his position at radio station 103 and after a while he returns to his position. The radio management very much enjoys the arrangement as it apparently brings with it a certain rating around each new storm.
Now the voices inside and outside the political system are increasing demanding that he be fired immediately, this after he once again incited harsh words against believing Jews and even suggested that they commit suicide by hanging using the tefillin.

_____

[עיתונאי] ישראל כהן @Israelcohen911

Nov 12, 2022

בשונה משנים עברו, אני חש הפעם שהציבור המסורתי הרחב מבין יותר מאי פעם את חשיבות התמיכה בלומדי התורה. מלבד קומץ שונאי יהדות בשמאל הקיצוני הרי שרוב הציבור קלט שעדיף לתת תקציבים לסיירת היהודית של עם ישראל מאשר מליארדים לתומכי טרור שרק מבקשים לחסל את מדינת ישראל.
https://twitter.com/Israelcohen911/status/15914798708...

[Journalist] Israel Cohen @Israelcohen911

November 12, 2022

Unlike previous years, I feel this time that the wider traditional public understands more than ever the importance of supporting Torah scholars. Apart from a handful of Jew-haters on the extreme left, the majority of the public understood that it is better to give budgets to the Jewish Patrol of the People of Israel than billions to supporters of terrorism who only seek to eliminate the State of Israel.
_________

אלימות משטרתית: זוג חרדים הותקף במכתזית - ללא כל סיבה - וואלה! חדשות

התקרית אירעה ביום חמישי האחרון בעת הפגנה של חרדים קיצונים בירושלים, אולם בני הזוג לא היו קשורים לאירוע. המכתזית של המשטרה תועדה מתיזה זרנוק על זוג החרדים המבוגרים, וכתוצאה מההדף והנפילה, האישה נחבלה. בן זוגה: "רצינו להתחבא, ואז ספגנו את המים"

יקי אדמקר, 02/10/2022
https://news.walla.co.il/item/3533378

Chareidi Couple Toppled By Water Cannon Filing Lawsuit Against Police

October 6, 2022
https://www.theyeshivaworld.com/news/headlines-breaki...

_________

הבחירות מוציאות מהשמאל את שנאת היהדות.
אורנה ישר | 12/09/2022

בניסיון לקושש עוד כמה קולות, מרצ והעבודה מתחרות ביניהן מי תשמיץ יותר את הציבור הדתי והחרדי.
https://mida.org.il/2022/09/12/%d7%94%d7%91%d7%97%d7%...

The elections brings out the hatred of Judaism from the left

Orna Yashar | 12/09/2022

In an attempt to garner a few more votes, Meretz and Labor are competing among themselves as to who will slander the religious and ultra-orthodox public more.
________

‏‏‏‏[מנהל התכניות והחדשות ומגיש מהדורת הבוקר ברדיו קול חי]
בצלאל קאהן @betzalel_kahn Tweeted:

יידע כל אדם חרדי היוצא לרחוב שהוא עלול ליפול לידיהם של העבריינים במדים, סתם ככה, רק בגלל שהוא חרדי. ואיפה המחלקה לטיוח חקירות שוטרים?
July 21, 2022
https://twitter.com/betzalel_kahn/status/154998638876...

[The director of programs and news presents the morning edition on Kol Chai radio]

Betzalel_Kahn Tweeted:

Every ultra-Orthodox person who goes out on the street will know that he may fall into the hands of the criminals in uniform, just like that, just because he is an ultra-Orthodox. And where's the Department of Police Investigations cover-up?

____

אחרי חשיפת mynet: מח"ש פתחה בבדיקה נגד מסתערבי המשטרה שהיכו הולך רגל

יממה לאחר החשיפה, המחלקה לחקירת שוטרים פתחה בבדיקת האירוע בו הוכה צעיר חרדי על ידי המסתערבים בשכונת מעלות דפנה. הצעיר פונה לבית החולים עם שני חתכים בפנים

לירן תמרי, 20.07.22
https://jerusalem.mynet.co.il/local_news/article/byuy...

After the exposure of mynet: 'Internal Affairs' opened an investigation against police undercover officers who beat a pedestrian

A day after the exposure, the police investigation department began investigating the incident in which an ultra-Orthodox youth was beaten by the undercovers in the Maalot Dafna neighborhood. The young man was taken to the hospital with two cuts on his face

Liran Tamari, 20.07.22.

(כתב משטרה ומשפט - ידיעות ירושלים)
לירן תמרי: מקרה חיים מזרחי 2: צעיר חרדי הותקף אתמול על ידי לוחמי ימ״ס ברחוב. למה? כי הוא דפק על מכסה המנוע לאחר שהסוונה נסעה לעברו במהירות אז רדפו אחריו לוחמים, הכו אותו וגרמו לו שני חתכים מתחת לעיין. מקרה חיים מזרחי 2. שוטרים שפוגעים להם באגו ובוחרים להכות אזרחים תמימים.
July 19, 2022
https://twitter.com/liran__tamari/status/154938667570...

[Police and Justice Report - mynet - Yedioth Jerusalem]
Liran Tamari: Case of Haim Mizrahi 2: An ultra-Orthodox youth was attacked yesterday by YASAM fighters on the street. Why? Because he knocked on the hood after the savannah drove towards him quickly so fighters chased after him, beat him and made him two cuts under the eye. Mizrahi Life Case 2. Cops whose egos are hurt and choose to beat innocent civilians.

___________

עיתונאים דתיים וחרדים מוחים על מדיניות ההדרה של דובר צה"ל

בתא הכתבים הצבאיים אין עיתונאים דתיים וחרדים, טוענים ב"פורום העיתונאים", והדובר מדיר באופן עקבי את התקשורת החרדית והדתית מקבלת מידע תקשורתי בנושאי ביטחון - דובר צה"ל מסרב להגיב

שוקי טאוסיג, 07.06.2022

https://www.the7eye.org.il/457505

Religious and ultra-Orthodox journalists are protesting the IDF Spokesman's exclusion policy

There are no religious and ultra-Orthodox journalists in the military reporters 'cell, the "Journalists' Forum" claims, and the speaker consistently disqualifies the ultra-Orthodox and religious media from receiving media information on security issues. - IDF spokesman refuses to comment

Shuki Tausig, 07.06.2022

_____________

ליברמן ממשיך לבזות עצמו: "זה לא לימודי קודש, זה לימודי בטלה"
May 30, 2022
https://www.0404.co.il/?p=817892

Lieberman continues to despise himself: "This is not sacred study, this is idle study"

חופשי בארצנו 760141
הדוגמה השנייה: כבר היום מסתובבים ברחובות מטרידני תפילין שממאיסים את הדבר הזה על כלל האוכלוסיה. אז כן, אם תהיה אפשרות של המדינה לכפות הנחת תפילין, זה לא יהיה רצוי.

ועוד דבר: „מי שהבטיחו 53 מיליארד שקל למנסור עבאס וחילקו צ'קים פתוחים לכל מפלגה, לא יטיפו לנו מוסר ובוודאי שלא יסיתו נגד הציבור החרדי.״:
* לא 53 מיליארד אלא בערך חצי מזה.
* עבור שיפורים נדרשים בתשתיות
* למשך חמש שנים. כלומר: בערך 5–6 מיליארד לשנה עבור פלח אוכלוסיה שגדול מהחרדים
* סכום שממשלת נתניהו לא קיצצה חזרה בהצעת התקציב שלה.
בנימין בן בנציון, כבר אמרנו?
אנטי ה'אחר' 760145
"אם תהיה אפשרות של המדינה לכפות הנחת תפילין, זה לא יהיה רצוי."

--

הסתה פרועה בנויה על שקר גס, עלילת דם. הפחדה דמגוגית בנוסח של "הרעלת הבארות" או אל אקצה בסכנה ב-‏1920 בידי אותו מייסד הסכסוך?

זה בסדר להודות שכל צביון יהדות פשוט "מפריע" לקוראי העיתון לאנשים חושבים. שמות המסווה: "צדק/שיויון/דמוקרטיה."
אנטי ה'אחר' 760182
כן, זה טריק ידוע - לקרוא לכפיית דת במרחב הציבורי "ציביון יהדות".
בעצם, מה ההבדל בין "ציביון יהדות" במרחב הציבורי ובמרחב הפרטי? בהנחה שאת מתנגדת לציביון יהודי ברשות הפרט, למה אחד בסדר והשני לא? אני שואל בכנות.
אנטי ה'אחר' 760146
עוד על ההסתה הזו לגבי תפילין:

כשהאחים המוסלמים (רע"ם) ישבו בממשלת בנט/לפיד, אף תמהוני שמהצד ההפוך של 'הארץ', לא העלה כזו פרופגנדה ש"אם תהיה כפייה לצום ברמאדן אז לכן יש לתקוף ספרי קוראן".
אנטי ה'אחר' 760147
איפה הם מטיפים לשנות את המרחב הציבורי הישראלי שיהיה מוסלמי?

איפה מפלגות דתיות מטיפות לשינוי המרחב הציבורי שיהיה יהודי? (חוק החמץ, איסור תחבורה ציבורית בשבת, ועוד, ועוד, ועוד)

כמוכן, בדוגמה שלך: מי דיבר שם על תקיפת ספרי תורה? אנחנו רק רוצים למנוע כפיה דתית, משהו שאנחנו פוגשים כל שבוע.
אנטי ה'אחר' 760149
קראת או לא קראת תקיפות בקשר תפילין ?
אנטי ה'אחר' 760150
הסתה פרועה זה כשבועז ביסמוט טוען ששיקמה ברסלר כותבת נגד הנחת תפילין. היא כותבת נגד כפיית הנחת תפילין. אם את רוצה להניח תפילין, אנחנו לא נמנע זאת ממך.
אנטי ה'אחר' 760152
מה הקשר לאיומים בחניקת בני אדם עם תפילין?
אנטי ה'אחר' 760155
כי מראש לא התייחסת למה שכתבתי. אני לא אחראי למעשיו של כל אדם. אבל מי שאשמים בהשנאת התפילין על הציבור הרחב הם מי שדוחפים אותו לגרונו של הציבור.
אנטי ה'אחר' 760161
* הקמפיין: נרטיב אנטי חרדי.
תוצאה: השנאת יהדות.

* ערבים - כלי נוח בידי 'בארץ/בצלם' לנגח ימין.

* קישור מעוות בין מתנחלים לחרדים - שנאת ה'אחר'.

* אפליית חרדים - משותקת.

* ערביזציה - טוב, ייהוד - לא.
אנטי ה'אחר' 760166
גם בישראל וגם באיראן יש דת רשמית שנכפית על התושבים. גם בישראל וגם באיראן התושבים שונאים את הדת ואנשי הדת.
אנטי ה'אחר' 760167
ממש אותו דבר.
אנטי ה'אחר' 760168
מ'מוח' ההשוואות:

בישראל כאילו רצחו אלפי נשים כי לא היו מכוסות.

המשלה החילונית בישראל כאילו "דתית".

אין כאילו חופש לאי שמירת שבת.

אין כאילו חופש לאכול לא כשר.

יש כאילו משטרת דת של שריעה בכל פינה.

__

מזכיר קצת אנטי חרדים פאנאטיים שנסעו מרחוק, מתל אביב, לירושלים בשבת, כדי להרגיז חרדים, אבל הם שצעקו על "כפייה (דתית)."

ואולי הנושא שהזכרתי למעלה, כפיית גיוס (מאסר וכו') על אלו שמתנגדים מבחינה מצפונית היא עצם כן כפייה?

__

אגב, שנאה לדת בישראל, עוד מימי הישוב הישן, לא קשורה ל"כפיה."
אנטי ה'אחר' 760169
שמת לב שכל הנקודות על ''כפיה'' לכאורה, הן קשורות לציבוריות ולא לחופש הפרט.
כי זה קשור לצביון הלאומי.
אנטי ה'אחר' 760170
נכון. זה ענין של צביון. אפרים סידון כבר כתב כבר ספרון על האי המוזר, האי הגיון.
המרחב הציבורי בהחלט חשוב לי. למה הוא כל כך חשוב לך?
אנטי ה'אחר' 760178
1. הספרון שלו לא מזכיר שהחרדיות קדמה למדינת ישראל...

2. לבטל את תיאור המדינה כיהודית?
בטוחה שהרבה חרדים יסכימו עם זה...

3. אגב, אתה נגד
כפייה חילונית?
אנטי ה'אחר' 760181
ניסיתי להבין מה זה „כפיה חילונית״. אז הנה אחד מהקישורים שהם תוצאות החיפוש: אוטובוסים בשבת בתל אביב זה כפיה חילונית.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים