בתשובה לירדן ניר-בוכבינדר, 26/09/23 17:41
עמדת ההגנה 762106
גם בהשראה, תהיתי מה ג'פטו עצמו חושב על התביעה. קיבלתי סבב התחמקויות שמתוכו חילצתי את עמדת ההגנה הבאה - (OpenAI תטען ש)אני לא יכול להפר זכויות יוצרים כי אין לי כוונה או יכולת לשחזר טקסטים שאומנתי עליהם. יכול להיות שהאחריות על הפרת זכויות יוצרים תוטל על משתמשים.

ביקשתי ממנו גם לתרגם לעברית כדי להביא את עמדתו בשלמותה, יצא משעשע אבל גם קצת טרחני מכדי להדביק לפה אז הנה קישור לשיחה. לא ידעתי שהוא מבין עברית בכלל לפני זה.
עמדת ההגנה 762107
GPT בעברית פותח עולם חדש של שעשוע בתקשורת איתו. הוא מדבר כמו מי שאומן על טקסטים מתורגמים אוטומטית, ונותן את התחושה שהוא חושב באנגלית ומתרגם. איזה כיף עם הזאטוט הזה.
עמדת ההגנה 762204
יאפ - כל המוצרים השונים והמשונים של בינה מלאכותית בעברית (לפחות כל אלו שאני נתקלתי בהם) מאוד מבדרים ומצחיקים.
רק לדוגמה - הגירסה העברית של הקול של Siri של אפל. גם ההגיה שלה וגם הפונקציונליות שלה זה לגמרי Dumpster fire מהסוג המשעשע ביותר (באנגלית המוצר סתם גרוע. בעברית הוא כל כך גרוע שהוא נהיה טוב).
עמדת ההגנה 762209
פרסומות ביוטיוב וכאלה לא מעוררות אפילו צחוק אלא תמיהה על כך שמישהו מוכן לשלם כסף עבור הטמטום הזה. האלטרנטיבה לפיה הפרסומות העילגות האלה אפקטיביות מצמררת מדי.
עמדת ההגנה 762273
השאלה היא אם בלילה הוא עוד חולם בספרדית (על כבשים חשמליות, כמובן).
עמדת ההגנה 762120
יהיה מגניב אם ג'פטו עצמו יהיה הסנגור (אפשר למנות ''קוף'' בעל תעודות והסמכה, אבל ג'פטו ימשוך בחוטים), או לפחות ייקרא להעיד.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים