בתשובה לדובי קננגיסר, 08/07/02 20:04
פלייבוי בדרך לזהות נשית 77001
"מוצא אנשים מסויימים כמראה די מזעזע"? כ- ג- ב -ר?!

ובאותה נשימה אתה אומר שכל אדם יכול לבחור איך להתלבש.

כלומר, זכותם של אנשים להראות מזעזע, אם הם רק חפצו בכך. אז תן להם. לא נאה לך - אל תסתכל.
פלייבוי בדרך לזהות נשית 77030
ושוב בראאבו!
פלייבוי בדרך לזהות נשית 77103
נו? זה בדיוק מה שאמרתי - כל אדם *יכול* ללבוש מה שבא לו (כולל לא ללבוש כלום), ובכל זאת, מטעמי נימוס אלמנטרי שלא לדבר על כבוד עצמי, אנשים צריכים ללבוש דברים שמתאימים למבנה הגוף שלהם. גם שמנים יכולים להראות טוב בבגדים המתאימים, וזה בד"כ גם יותר נוח.
בדיוק כמו שלדעתי צריך להיות מותר למכור חמץ בגלוי בפסח, אבל מטעמי נימוס אני לא אסתובב באזור דתי תוך כדי אכילת פיתה.

העובדה שבתודעה הישראלית התקבעה כבר זהות מוחלטת בין "מה שראוי על אדם לעשות" לבין "מה שצריך לכפות עליו בחוק", היא מצערת מאוד.
פלייבוי בדרך לזהות נשית 77132
יש הבדל בין לחוות דיעה שאנשים צריכים ללבוש בגדים שמתאימים למבנה הגוף שלהם, לבין להגיד שיש אנשים שהמראה שלהם מזעזע. יש נשים מלאות שנורא נורא רוצות להסתובב עם חולצות בטן. אז אתה חושב שזה מזעזע. אולי מישהו אחר חושב שזה סקסי? אולי הן חושבות שזה יפה? אולי להן נוח דווקא ככה? ואין לזה שום קשר לנימוס אלמנטרי או כבוד עצמי. "אם את חתיכה אז תלבשי מכנסיים צמודים, התחת שלך נראה נפלא בהם. איזה מנומסת. טוב שיש לך כבוד עצמי. אבל את לא, את שמנה, למה את מתלבשת ככה, איזה חוסר נימוס אלמנטרי!!"

דובי, אני מבינה למה אתה מתכוון, אבל כל אדם רואה את הגוף שלו הצורה שונה, ומן הסתם מתלבש בצורה שונה. לא כל אדם בהכרח יודע מה מתאים למבנה הגוף שלו.
לשלי למשל לא מתאים כלום 77144
על פי דובי זה לא מנומס מצידי לצאת מהבית באור היום.
לשלי למשל לא מתאים כלום 77151
מכיוון שאתה דמות וירטואלית, זה לא רק לא מנומס, זה גם לא אפשרי. אז זה בסדר.

(מזכיר לי את הקטע בבריאן כוכב עליון שבו אחד מהחזית העממית של יהודה דורש להכיר בזכותו להיות אישה, אפילו שהוא לא יכול טכנית להיות אישה)
פלייבוי בדרך לזהות נשית 77150
רגע לפני שזאת מהבלוג תבוא להגיד לך בראבו:

לא אמרתי "יש אנשים שהמראה שלהם מזעזע", אלא שיש אנשים שהמראה שלהם בבגדים מסויימים מזעזע. אותי. הבעתי גם את תקוותי שהם יתלבשו לפי סטנדרטים שהם ללא ספק סטנדרטים שלי ואינם מחייבים אף אחד. הבעתי גם את הסכמתי המלאה ונכון, ראוי וצריך להיות שלכל אדם תהיה אפשרות מלאה להתלבש איך שבא לו, ולא הצעתי אפילו לרגע לשלול מאותם אנשים מזעזעים את הזכות הזו.
"אם את חתיכה אז אני אישית הייתי ממליץ להסתובב במכנסיים צמודים, כי התחת שלך נראה נפלא בהם‏1. איזה כיף לך. רוצה לצאת איתי? אבל את לא, את שמנה, למה את מתלבשת ככה? זה ממש לא יפה לך. אה, החבר שלך חושב שזה ממש מתאים לך? טוב, נו, מה אני אגיד. לא כוס התה שלי. תהנו." יהיה ציטוט יותר מדוייק של מה שאני עשוי להגיד. מה שכן - זה הרבה יותר ארוך, וגם מובלעת שם ההנחה הבלתי סבירה‏2 שלכוסית אין חבר.

1 לאחרונה הסתבר שזה שאני מסתכל על בחורות נחשב הטרדה מינית, ולכן אולי זה אינטרס שלי דווקא לבקש מהן יפה ללבוש אוהלים מכערים, אבל אני דוחה את הטענה הזו בבושת פנים.
2 מניסיון אמפירי, לא מתוך סטינגה.
פלייבוי בדרך לזהות נשית 77244
יופי. זה נשמע הרבה יותר נאור.

ןלכוסיות אין חבר, שתדע. יש להן כמה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים