בתשובה לדוד א., 02/08/02 19:41
האייל נהיה פיל... 82742
סתם שתדע, אגב, חודש יולי 2002 היה החודש הפורה ביותר מבחינת תגובות בתולדות האייל, עם 6793 תגובות (מקום שני הוא דצמבר 2001, עם 5112 תגובות). גם אם בודקים את היחס תגובות/פרסומים, החודש הזה מוביל בגדול, עם 154 תגובות פר פרסום (44 פרסומים היו במהלך החודש), כשמקום שני הוא שוב אותו דצמבר 2001, עם 146 תגובות פר פרסום (35 פרסומים). בינתיים אוגוסט לא עושה רושם שהוא מוותר על המאבק על השיא. בשלושה ימים (עם שלושה פרסומים, אבל רוב התגובות הן על פרסומים מהחודש הקודם, כמובן), כבר נתפרסמו כ-‏600 תגובות.
כל זה מתווסף לעובדה שיולי היה גם החודש עם מספר הכניסות הגדול ביותר בתולדות האייל, לכדי הוכחה ברורה לכך שאין שום סיבה לדאוג לרייטינג של האייל, נכון לעכשיו. יום טוב.
...מסומם? 82748
למדד [תגובות-בחודש-זה חלקי פרסומים-בחודש-זה] יש לדעתי נטייה אינהרנטית לטפס, כיוון שבכל חודש ניתן להגיב גם לסיפורים ולתגובות שפורסמו בכל החודשים הקודמים – קבוצה ההולכת וגדלה עם הזמן. מה לגבי [תגובות-בחודש-זה-בסיפורים-מחודש-זה חלקי פרסומים-בחודש-זה]?
...מסומם? 82749
העובדה היא שהוא לא מטפס באופן קבוע, בדיוק כשם שמספר התגובות אינו מטפס באופן קבוע. יש לו נטייה לנוע בקפיצות - תקופה ארוכה הוא יסתובב סביב אותו מספר, ואז פתאום יהיה זינוק, ואז הוא יסתובב שוב סביב המספר החדש.

לגבי מה שביקשת - וואלה, אין לי מושג.
היפותזה למה האייל נהיה פיל... 82781
מכיוון שחלק גדול מקוראי ומגיבי האייל הינם אנשי אקדמיה (סטודנטים ואנשי סגל בכיר או זוטר), הרי רק טבעי כי עם תום עונת הבחינות ימצאו אלו יותר לזמן לפנות לטובת האייל.
(האם דצמבר 2001 היה אף הוא חופשת סימסטר?)
היפותזה למה האייל נהיה פיל... 82799
לא ממש. בעקבות שביתת המרצים, החופשה החלה רק בפברואר.
ואם התכוונת לשאול, אז לא, השביתה היתה בנובמבר.
האייל נהיה פיל... 82813
האם ייתכן שתוצאות כאלו מוטות בגלל סיפור אחד או שניים שמושך הרבה אש? מישהו אמר משהו על דתיים-חילונים?
האייל נהיה פיל... 82820
כמובן, אבל בהרבה חודשים היו כאלה, ומספיק להזכיר את ספטמבר 2001, למשל. במהלך יולי גם הייתה התעוררות מחודשת ב"מודל החייתי", וגם היה את הדיון בסקר על הספרים, אבל כל זה לא משנה - אם האייל היה נפגע מהמדיניות החדשה, כל הדיונים הללו לא היו מתקיימים, פשוט.
האייל נהיה פיל... 82822
בכל אופן, אם בעתיד אתה רואה שחודש מתחיל ונמשך חלש, אתה תמיד יכול לארגן לנו מאמר מהיר על דתיים-חילוניים. גילית כבר תדאג לשאר.
האייל נהיה פיל... 82828
יאללה, בו ננסה:
דתיים איכסה. חילוניים אחלה.
גילית?

אה, שכחתי, היא לא מדברת איתי.
המאמר הפופולארי 82829
''ניסויים בבע''ח ומדינת הלכה (ניתוח טלאולוגי בהשפעת סמים קלים)''
האייל נהיה פיל... 86205
עכשיו רק תחשוב איך היה נראה חודש יולי אם לא הייתי משעה את עצמי מהאייל באמציעתו.
טוב, האמת שהיו לי כל מיני דברים להגיד על סטטיסטיקות של תגובות באייל ,אבל בינתיים כבר התפתח ת'רד אחר בנושא. יחד עם זאת אני עדין חש צורך להזכיר את הספקו המדהים של שכ"ג‏1 שבפעם האחרונה בה בדקתי היה לו הספק של משהו כמו 16 תגובות ליום. עוד דבר שנכון לפעם האחרונה בה בדקתי אותו, הוא שדובי קננגיסר בכבודו ובעצמו אחראי ליותר מ6 אחוז מסך כל התגובות שנכתבו אי פעם באייל.

1 ועכשיו זאת הסיבה האמיתית שבגללה אני כותב את ההודעה הזאת: רציתי להגיד שכבר די הרבה זמן, אני קצת (טוב הרבה) מצטער על כך שפעם - בהודעה שהוסרה שלא באשמתה (נדמה לי) -כתבתי שלא יכול להיות ששכ"ג הוא האזרח נאורי‏2. לאור אחוז הצלחותיי הלא מרשים כאן עד כה‏3, אני גם לא טוען בהכרח ששכ"ג הוא כן האזרח נאורי, אלא רק שבניגוד לאמור בהודעתי ההיא (תודה לאל על אי השדים) הסבירות הזאת בהחלט(!) קיימת.
3זאת אגב, הודעה שנכתבה ע"י דניאל קלטי: http://www.haayal.co.il/reply.php3?id=1013&rep=8...
האייל נהיה פיל... 86214
6.4, ליתר דיוק. נו, מה לעשות. אני העורך.
האייל נהיה פיל... 86242
בזזזזז

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים