בתשובה לתמיר לוסקי, 08/08/02 14:36
שימוש לא יאה 83743
היו כבר כל מני אנשים שהשתמשו ונצלו את האייל לפרסום עצמי לפרסום סדר-יום ומטרות של הגופים בהם חברים ומאמינים. האנשים האלה העתיקו חוברות פרסום שלמות, מכתבים, מאמרים וקטעים שלמים מספרים לאייל. דוד המטיף המחזיר בתשובה ושאר ידידיו הטביעו אותנו בזבל מסיונרי. אלברט שפך עלינו את מכתביו ה א ר ו כ י ם לעובדיה יוסף ועכשיו תמיר לוסקי מפרסם חוברת פרסום לארגון שלו.

לא מספיק לתת תמצית קצרה ולינק?
לא יפה... 83750
הרי לא מדובר בחוברת פרסום. זה בסך הכל סיכום (קצת ארוך, נו, מה לעשות) שתמיר כתב לטובת מי שמתעניין בחלופות לבעלי-חיים בהוראה. המידע הזה לא הועתק משום מקום, הוא איננו זמין בשום מקום אחר, וההשוואה לטקסטים תעמולתיים של מחזירים בתשובה פשוט איננה במקומה.
שימוש לא יאה 83752
אני לא רוצה לחוות דעה על הלגיטימיות של הפרסומים של דוד ושל אלברט שבות (שממילא ירו לעצמם ברגל, בפרסמם טקסטים ארוכים כל כך שמעטים מאוד טרחו לקרוא אותם, אני מניח). במקרה הזה, א. הפרסום רלוונטי מאוד למאמר ולדיון ב. אינו למטרות רווח ג. המפרסם השתתף כבר בדיון ומן הסתם ימשיך להשתתף בו (אם הדיון, ירחם השם, ימשיך להתגלגל). ד. קל מאוד למי שלא מתעניין להבין מהר במה מדובר, ולדלג. אני לא רוצה לטעון שכל אחד מהתנאים הללו הוא הכרחי או מספיק, אבל בסך הכל אני לא רואה בעיה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים