בתשובה לברקת, 05/10/02 21:06
אוף, למה הפסקתי 96622
בנות מספיק לדבר על סיגריות למה שזה מביא לי עכשיו את החשק ללכת להדליק אחת בזמן שאני מנסה לצמצם וגם אני לא מבין מה הקטע הזה של המעשנים שהולכים להתבכיין על פיצויים מה הם לא ידעו שזה הרגל חרא מבחינה בריאותית?
זה כמו שאיך קוראים לו מהקריות נו כוסאמו ברח לי השם ששיחק כדורסל במכבי ת"א נו לפני קטש גודס והלכו לו הברכים אז שיתבע את מי? את אגוד הכדורסל את ליגת הנוער שנתנו לילד לשחק מגיל צעיר בכמות כזו שהלך לו הסחוס
שיהיה מס מיוחד על הרווחים של חברות סיגריות לטובת פיתוח של בתי חולים זה אני מבין.
אחד קיבל מכה בברך 96653
נו, כתבתי כאן קטע על הבחורות באייל, שהיה משניא אותי סופית גם על המעטות שעוד לא יצא לי להשתלח בהן, אבל בסוף גנזתי אותו‏1, והחלטתי להתמקד בדברים שאני באמת מבין בהם.

אז ככה, לגודס לא הלך הסחוס אלא נקרעו לו הרצועות בברך. קודם ברגל אחת, ואח"כ, לא הרבה זמן אחרי שהוא חזר מהפציעה הראשונה, נקרעה לו הרצועה בברך השניה‏2.
גודס בהחלט היה ראוי לתואר *ה*פספוס-של-הכדורסל הישראלי-בשל-חוסר-מזל-כרוני-ופציעות-טורדניות, אבל קטש גנב לו גם את התואר הזה. מה שכן (לפחות לפי מה שראיתי היום) בנו אודריך תותח.

1 לא מטעמיי חוסר טאקט, או וולגאריות, או בגלל שהחלטתי לחרוג מדרכיי הנלוזות. הקטע פשוט לא יצא מספיק טוב, ואני מפעיל ביקורת אמנותית עצמית בדרגה גבוהה.
2 בעצם, עכשיו כשאני חושב על זה, יכול להיות שהיה שם גם איזה קטע עם הסחוס בברך. אני הרי לא באמת יודע מה זאת "רצועת הברך" ואם היא קשורה או לא לסחוס שיש שם, מה אני פיזיולוג? טוב, אז יוצא בסוף שאני לא באמת-מבין בשום תחום. לא נורא, זה אומר שיהיה לי עתיד גדול בעיתונות הישראלית.
אחד קיבל מכה בברך 96661
אולי תשלח לי את הקטע במייל ונעבוד עליו ביחד? אני מתה על מיזוגנים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים