משרד הביטחון איננו זקוק לתחנות רדיו 118882
משרד הביטחון איננו זקוק לתחנות רדיו 118883
נכון, היום אפשר כבר לשלוח את התעמולה באי-מייל.
הציבור זקוק לתחנות רדיו צבאיות 118942
זה שתחנות רדיו צבאית (גל"צ וגלגל"צ) הן אנומליות תקשורתיות, לא אומר שהן מיותרות.
תחנת רדיו כזו אולי פועלת תחת אילוצים שונים מתחנת רדיו מסחרית רגילה, אבל זה נותן לי כמאזין אופציות נוספות, גם אם זה מרגיז את הזכיינים האזוריים ואת רשות השידור. אם ברדיו 100FM ישדרו כל היום פרסומות, קיימות אלטרנטיבות. לדעתי עצם קיומה של תחנת רדיו פופלרית שמשדרת פחות פרסומות מהתחנות המסחריות (למעשה אמורה לא לשדר פרסומות כלל), הוא עצמו אחד מהמאזנים של כמות הפרסומות.
ואל תבלבלו לי את המוח עם הרגולטורים שאמורים לדאוג ל"טובת הציבור".
חדש, חדיש ומחודש? 118947
טוב ויפה, אבל בשביל זה יש שידור ציבורי (רשת ג'?). למה צריך לערב את משרד הביטחון, צה"ל ותקציב הביטחון בזה?
חדש, חדיש ומחודש? 118949
גם רשת ג' ממומנת מפרסומות, ולכן לא יכולה לתת את האיזון הנ"ל. לדעתי גם כאן הרגולטור (במקרה הזה, מועצת רשות השידור מן הסתם) לא דואג לאינטרסים של הציבור, למרות שרוב בעלי המכוניות משלמים אגרת רדיו, ובד"כ ללא ידיעתם!

אפרופו רשות השידור, אע"פ שרשת ב' ורשת ג' מרוויחות לא רע, הרווחים שלהן לא חוזרים לרשתות האחיות ברדיו, אלא לסיבסוד נוסף של הערוץ הראשון, שהיום בו הוא יתנהל עפ"י כללי חשבונאות תקינה יהיה למחרת התגלותו השניה של הרבי מילובביץ'...
אפרופו רשות השידור 119079
על פי חוק רשות השידור ‏1 מי שאחראי על שידורי גלי צהל הוא לא אחר מאשר רשות השידור. אפילו יש לה ועדה שנקראת "ועדת גל"צ":

על מידת הפיקוח בפועל - קטונתי.
_________________
1 סעיף 48 לחוק רשות השידור התשכ"ה - 1965 קובע בסעיף קטן ב:

"לרשות השידור יהיו לגבי גלי צה"ל - שידורי רדיו של צבא-ההגנה לישראל (להלן - גלי צה"ל), בכל הנוגע לתכניותיו הלא-צבאיות, אותן הסמכויות שיש לה לגבי שידור הרשות, והיא תמלא לגבי תכניות כאמור אותם התפקידים. "
חדש, חדיש ומחודש? 118951
איזה מין שידור ציבורי זה, שאני לא יכול לשמוע בו שום לועזי? אפילו לא שורה במרוקאית?
חדש, חדיש ומחודש? 118952
כבר יותר מחמש שנים, מה- 2.11.97. עדיין יש לי הקלטות של "המצעד הלועזי האחרון" וכל מיני כאלה.
אם אתה כבר דואג למוזיקה 118988
אז אל תדאג לגלגלצ, שיש תחנות רבות כמוה (אולי עם כמה פרסומות מסחריות במקום "אל תדרסו אנשים. משרד התחבורה.") תדאג לזה שהגיוון המוזיקלי שואף לאפס, (כמעט) כל התחנות וגלגלצ בראשן מחזיקות רשימת שירים מצומצמת מאוד של מוזיקה מהסגנון הכי נמכר וזהו.
קודם שיהיו תחנות שמוקדשות לסגנונות (למשל תחנה שתרכז את הr&b ופופ שקרוב אליו והוא לא יצטבר בתחנות ה"כלליות" כמו שקורה עכשיו. או תחנה, למשל, למוזיקת שנות ה-‏80. או תחנות מעורבות)

למי שקופץ עכשיו ואומר 88fm (או 106) - אמרתי "כמעט כל התחנות"..
אם אתה כבר דואג למוזיקה 119036
aliaG זה:
1. עליה ג'? (עליה שלישית, או שכונת עליה ג' בכפר סבא, משהו כזה)
2. גליה?
3. ביטוי הערצה לזמרת הR&B שנספתה בשנה שעברה בתאונת מטוס? (שמעתי עליה בתכנית יום ששי בלילה של88fm)
התשובה הנשית לעלי ג'י 119037
סתם, אני מהמר על 2.
התשובה הנשית לעלי ג'י 119254
הימור נכון (מספר 2).
למרות שיש כאלה שחושבים שהניק שלי הוא "איילה"..

האיילה הקוראת!
סליחה, Ayala 127654
איכשהו, לא שמתי לב שהi קודם לl.
תחנות שמוקדשות לסגנונות? 119234
לא נראה לי שיש בארץ מספיק אנשים כדי להחזיק כזו כמות של תחנות- כמה אנשים מקשיבים לרוק מתקדם? למטאל? למוזיקה תעשייתית? מאות או אולי אלפים, וגם אותם המעריצים לא ייקשיבו לרדיו כל היום.
לדעתי תחנה כמו גלי-צה"ל תעשה טוב עם תקדיש שעות בערב
(מ-‏8 ועד 12) כל לילה לשידור של כל אותם סגנונות "נידחים".
תחנות שמוקדשות לסגנונות? 119251
יש את "הקצה" כבר, וכל מיני תכניות ב106 (בד"כ הם משמיעים דברים שלא הכרתי קודם)
הצעתי לשלב בין סגנונות - לעשות תחנות לכמה סגנונות דומים. ולמה לא הרבה מקשיבים להם? אני לא הכרתי הרבה מהסגנונות עד שהיה לי אינטרנט והרד דיסק שיכיל את הכל. אחרים אולי סתם, במקרה, לא הורידו מעולם רוק מתקדם וכו'.
אם אתה כבר דואג למוזיקה 343029
הכותרת של הכתבה קצת גודווינית, אבל תחנת הרדיו 88FM בסכנת סגירה. מעריב NRG: http://www.nrg.co.il/online/5/ART1/002/185.html
הציבור זקוק לתחנות רדיו צבאיות 120084
לגבי גלי צהל אולי יש לשכול מחדש את הסגירה כזה ביתספר אדיר לטיקשורת ולא נתחיל למנות את הכוחבים הגדולים שיצאו משם
אבל תשלחו לי גל גלץ זה אחד הדברים הגרועים לדעתי שקרו לרדיו הישראלי כן הרעיון של טחנה שתכבל את התנועה ותנעים לנהגים הו אחלה רעיון אבל גל גלץ היא טחנה של העורכים המוסיקאלים שלהם יכלו לההיות מחשבים שהוזנו לתוכם 3000 שירים ופשוט צריך לבוא איש שפעם בשבועה יזין שירים חדשים או יותר נכון שירים שחברת התקליטים רוצה בהסכמים שחורים שישמיעו יותר מאחרים
פעם גלי צהל היתה טחנה הסטרית יכולת להגיד ואו אני זוכר שבפעם הראשונה ששמעתי את קינג קרימסון זה היה שם היום גלץ היא תחנת חדשות טובה מאוד כמתחרה לרשת ב וגלגלץ היא הדבר המעצבן ביותר שקים היום
כשיוצא לי במסגרת העבודה שלי לשאול טנשים צעירים איזה מוסיקה אתם שומעים אז הם אומרים לי גלגלץ ומה יצא שהם מקירים את אותם השירים שגלגלץ משמיעה ללא שינוי
איך אותם אנשים יחשפו לג,ז מוסיקה קלאסית פולק פולק רוק מוסיקה אלטרנאטיבית פאפילו אלקטרונית אם כול מה שמעניין את גלגלץ זה השיר החדש של ריטה ושל שלמה ארצי ואם הם הסיגו איזה הסכם אם חברת תקליטים אז הם יתחנו לכם איזה אומן שצץ פתאום אבל בתמורה הם יוכלו להגיד כן אנחנו קבלנו שבועיים לפני קולם את החדש של מאדונה
במה גלגלץ מועילה יותר מרשת ג רחת ב או 77 אפאם לחילים שמשרטים בגבול או בגולן וטוחנים משמרות אני מנסה להבין למה משרד הביטחון צריך לממן טחנה כמו גלגלץ שאין בה שום דבר שקשור לצבא את גלי צהל הם יכולים לממן כיקימעט לא משמעים שם מוסיקה ממילה
הציבור זקוק לתחנות רדיו צבאיות 120230
אולי אני אצליח לענות לך.

סליחה אבל לא רוצה לשמוע את המוזיקה השונה בגלגלצ, כאשר אני רוצה לשמוע ג'ז אני יודע להעביר בשעות הנכונות ל88 . ואו לשים את הדיסקים שלי. כנ"ל כל סוגי המוזיקה שהזכרת.
רק שבוע שעבר ראיתי בטלויזיה בשעה 2 בלילה הופעה מדהימה שהייתה בארץ (לא זכור לי מה שמה) אבל הסקסופוניסט בהחלט עשה לי את זה ונשארתי ער עד כמעט 4 לפנות בוקר, כמובן שלאחר מכן המשכתי לראות סרט הודי שגם כן היה לא רע בכלל.

בגלגלצ אני כן רוצה לשמוע את השירים הפשוטים והמושמעים שאני יכול לזמזם באוטו.
נכון מבחינתי גם כן שישימו שם מחשב אם 10.000 שירים שישתנו אולי אני אהיה אפילו מרוצה יותר (רק שיוסיפו מידי פעם את מצב הכביש) .

קלאסית יש בכל מקרה למי שרוצה ואפילו אני מעביר לשם מידי פעם כאשר מתחשק לי לשמוע מוזיקה מהסוג הזה.

אני לא מבין מה מפריע לחלק מהאנשים שיש תחנה שמשדרת מוזיקה פופולרית שאנשים נהנים לשמוע אותה.

אם כבר גלי צהל אפשר להוריד בשביל זה יש רשת א ורשת ב. מי צריך עוד תחנה של דיבורים?
הציבור זקוק לתחנות רדיו צבאיות 120242
הבעיה שכול תחנות הרדיו נשמעות אותו דבר מה ההבדל מבחינה מוסיקאלית בן רדיוס 100 אפ אם ל 102 אפ אם רדיו תלאביב או ולרדיו גליל עמקים
או לכול הים האדום כולם משדרים את אותם שעשעונים אותם שירים ודבוחי תנועה
נו באמת כשהתחילו השידורים האזורים אמרתי או סוף סוף הרדיו ההיה מדהים והוא יתחלק לסוגי מוסיקה אז רק 88 אפ אם משדרת מוסיקה חדשה ומקפיצה אוקי ו103 אפ אם הולך על שיחות אם מעזינים אבל השאר נשמעים אותו דבר
המעניין שהתחנות המעניינות דוקא שיכות לראשות השידור כול המוסיקה 88 אפ אם ורשת א וג
זה שאני מיתגעגעה לרדיו של פעם שהיו בו תסכיטים ושידעתי מתי לא לפתוח אותו כי בשעות מסוימות יש מוסיקה מזרחית זה כבר עניין אחר.
הציבור זקוק לתחנות רדיו צבאיות 120247
זאת בדיוק הנקודה שהרדיו האזורי הוא אזורי.
האם בשביל מוזיקה פופ אתה רוצה שמחר יודיעו לך שאתה צריך לנסוע לדרום ובשביל רוק לצפון , באזור חיפה יש ג'ז ובעפולה בכלל רק דיבורים?

במידה וכל תחנה הייתה מקבלת את כל הארץ היה להן סיבה להתחרות ואז כל תחנה הייתה מוצאת את קהל המאזינים שלה.

עכשיו בנוגע למעניינות אז השאלה את מי .
את ג אני חושב שלא שמעתי כמה שנים בעיקר מאז שהם החליטו לעבור רק לעיברית וכנראה בגלל מחסור בשירים הם שמו שם כמות נוראית של שירים מימי אנו בנו ארצה.
88 תחנה נחמדה שאני לפעמים כן מאזין לה.
רשת א? עדיין יש תחנה כזו?
וכמו שציינתי כאשר מתאים לי אני שומע גם קלאסי.

גלגלצ משמיעים לי שוב סוג של מוזיקה והם מצליחים להתחרות היטב בתחנות דומות להם בעיקר כי זה מה שאני מעוניין לשמוע כאשר אני מעביר לגלגלצ, וכי אין שם 6 דקות רצוף פרסומות שרובן באיכות נמוכה. (המספרה של שימשון מזמינה אותכם לתספורת, למי ששמע את הידיעה הזו תספורת לכלב בחצי המחיר)

אגב אם הקהל מעוניין לשמוע סוג מסויים של מוזיקה אז זו הסיבה שהן נישמעות אותו הדבר. הם משמיעות מה שמרבית הקהל רוצה, ביום שמרביתו ירצה רוק אלטרנטיבי הן ישמיעו גם את זה.
הציבור זקוק לתחנות רדיו צבאיות 120266
מתיתי אשר בנתניה אני קולט בלי YES
ובלי שום מכשיר את רדיו חיפה רדיו גליל עמקים וכמוואן את רוב האזוריות האזוריות כבר לא ממש אזוכיות
אוקי השאלה היא כזאת אם אנשים רוצים לשמועה מוסיקה שנבחרה עלידי מחשב או עלידי ציבור המאזינים שלה והיא משדרת פופ וחו נשאלת השאלה 1 למה זאת תחנה צבאית במה גל גלץ תורמת לחייל שיושב בגבול ושומר על המולדת אם נשק ועיטון במחנא
2 למה משרד הביטחון צריך לממן תחנה כול כך מעצבנת שאין לה שום טחנים צבאים או ו בטחונים
את רוב הגינגלים של המרכז לבטחות בדרכים אפשר לשמועה בכול תחנות הרדיו האחרות אז למה משרד הביטחון צריך את זה אם גל גלץ תההיה טחנה משחרית אבל לא אזורית ואגב גם זה יכול לההיות פיטרון אבל במכום גלגלץ הם ישנו לה את השם לכול שם אחר אני כבר שומך על הקופיריטרים של האייל שימצאו לי שם חדש לגלגלץ התחנה תההיה בראשות עצמה או כפופה לראשות השניה אז ההיו לך יותר פרסומות אבל כול כך מתחשק לך לשמועה את רונית כפיר או לילך ברנעה שזאת תההיה הדרך אני חושב שהצבא צריך להפסיק לממן את הקופסת הלהיטים המכנית הזאת שעושה מדי פעם טובה לנהגים
האם אתה יודעה רק כמה עולה למשרד הביטחות קו הטלפון של גלגלץ 1800 שכול שיחה היא על חשבון משרד הביטחון?
בתחילת דרכי בגלי צהל היתי צריך להקשיב לטלמסר של בקשות מאזינים ולערוך את זה היו משהוא כמו 4000 הודעות בשבועה ש3000 בקשו את אותו שיר שבועי כמו תפוחים ותמרים למשל של קלינשטיין וה1000 האחרים התקשר ו או להתלונן או לברך על התוכנית אני זוכר את עצמי אם טלפון פתוח 13 14 15 שעות ביום וזה רק על תוכנית מטופשת של בקשות מאזינים שיכלתי אגב בבוקר לבוא ולנחש מה יבקשו
גל גלץ היא טתחנה יקרה והיא לא מצדיקה את העליות שהיא גובה מהצבא וממשלם המיסים טוב א
הציבור זקוק לתחנות רדיו צבאיות 120501
הצבא לא חייב את גלגלצ זה הוא שרות שהוא נותן לחיילים שלו שנימצאים ברובם בשיכבת גיל שאוהבת את הסיגנון הזה .
ולכן הוא נותן אותה. כמו כן כדי שהוא יוכל להעביר להם מסרים שהוא רוצה ולא יצטרך לשלם על פרסום בתחנות אחרות. פרסומות על נהיגה בטוחה זה אחד הדברים שהוא ככל הנראה מעוניין בהם.

למה אין תחנה רגילה שעושה זאת? בעיקר כי משום מה המדינה החליטה שלהבדיל מארצות הברית פה צריך לבקש רשות יפה בשביל להקים תחנת רדיו, ואז לשלם למדינה כסף ורק אז יתנו לך אולי אזור מוגבל להשמיע מה שאתה רוצה, דבר שככל הנראה בעיקר יגרום לך הפסדים.

במידה והיה אפשר להקי תחנת רדיו איפה שרוצים שתהיה בכל הארץ הרי שאז אני מבטיח לך שא. היו יותר תחנות,ב. התחנה הראשונה שמוזמעת ממחשב כבר הייתה קיימת.

לכל מקרה אני לא זקוק שגלגלצ תהיה תחנה של צה"ל , מבחינתי ראוי ורצוי שתהיה תחנה כזו שכל עוד אני ממן אותה דרך האגרה תיתן לי את אותו הדבר שגל גלצ נותנת לי. יש מספיק תחנות של דיבורים שאני ממן אני לא חושב שיש סיבה שהמדינה לא תיתן לי ולשאר מאזיני גל גלצ תחנה בשבילנו שרצה על כל הארץ.
רק בשביל הפרוטוקול- 120532
גלגלצ בהחלט לא משדרת בכל רחבי הארץ.

________
העלמה עפרונית, ומידע הכרחי.
רק בשביל הפרוטוקול- 120542
אני חושב שהיום גלגלץ משדרת לכול הארץ ואם יש מכום כזה שהיא לא משדרת אליו אני מכנא בבו
______________
רציתי רק לאחל בהצלחה וגיוס נעים לעלמה החביבה
אתה תוהה. 120587
תנסה להגיע פעם למקומות שהם קצת דרומה לקריית גת. ‏1

ולמה לקנא? אתה לא רוצה לשמוע גלגלצ? אף אחד לא מכריח אותך לשמוע את זה. יש לי הרבה מאד ביקורת על המוזיקה שהתחנה הזו משדרת, ולא פחות מזה, ביקורת על הרבה תחנות האחרות שאימצו את אותו הקו המוזיקלי, אבל עדיין- יש הרבה מאד אנשים שנהנים לשמוע בדיוק את המוזיקה הזו.
לא כולם חייבים לשמוע את קינג קרימזון, ולהקות מטאל ומה שזה לא יהיה.

1מפתיע, אבל המדינה לא נגמרת שם.
אתה תוהה. 120672
כששירתתי באילת התחילה התארגנות בבסיסים באזור להגיש עצומה על כך שאי אפשר לקלוט גלגל"צ בבסיסים - אם כבר תחנה לחיילים, אז לפחות שיקלטו אותה! עזבתי את הבסיס לפני שקרה משהו, אז אין לי מושג אם עצומה כזו אכן הוגשה.
רק בשביל הפרוטוקול- 120659
שמעתי בדימונה גל גל''צ.
הם שיפרו את המשדרים שלהם. נכון לא בכל הארץ אבל בהחלט ברוב הארץ
הציבור זקוק לתחנות רדיו צבאיות 121163
ואם הצבא לא רוצה לשלם על לחם למאפיות, הוא יכול להקים לו מאפיה. האם הוא יהיה זכאי לקבל אספקת קמח חינם?
הציבור זקוק לתחנות רדיו צבאיות 121254
וזה בתגובה לאיזו תגובה שרשמתי?
הציבור זקוק לתחנות רדיו צבאיות 121275
התגובה הזאת: תגובה 120501

____________

האלמוני הארסי מתגעגע לסמילי שכבר שבועיים...
שתי אפשרויות 121662
א סמילי הוא מיכאל שרון, שחזר לכתוב כשסמילי הפסיק. שניהם משתמשים במשפטים מסורבלים, ובטוחים שהם תמיד צודקים.

ב. סמילי הוא האייל האלמוני והארסי. הוא היחיד ששם לב שסמילי הפסיק לכתוב. והיחיד שדואג להתחנף לסמילי ככל האפשר.
לא היחיד 121669
אני חושד שהוא הפסיק להגיב בגללי, וליבי נוקפני מאז.
צריך רק לחייך אפשר לכעוס אך בזהירות לא להרוס 121679
א. אני מניח שזו התבדחות ‏1 ולא אתיחס.
ב. לא אנסה להכחיש את הערצתי לסמילי,הרי כבר דיווחתי על כך בעבר תגובה 844002.
אבל כדי לטעון שסמילי ואני חד הם צריך הרבה איטיות. ‏3

1 תפלה.

2 זו הסיבה שהרגשתי ראשון בחסרונו,ובכל מקרה אני תמיד שמח לתירוץ לתת לינק לתגובה הזו.

3 אם היה לך מעוף היית טוען שסמילי הוא פופק או לפחות יושקו שהופיע גם הוא לפתע. נסה כאן: תגובה 96034כדי לראות השערות עם מעוף מבוסס מחקר בקשר לסמילי.
צריך רק לחייך אפשר לכעוס אך בזהירות לא להרוס 121717
אם סמילי הוא יושקו אז אולי סמילי הוא גם מיכאל שרון, כי יושקו בבירור מזכיר אותו בכתיבה שלו.
יושקו=קלטי. 121719
יושקו=קלטי. 121721
קלטי לא מספיק מוכשר
סלמנדרה אלכסנדרה. 121746
יש ליושקו הומור חביב ועושר תרבותי.
יושקו איננו צעיר.
כתיבתו מבחינה טכנית וסגנונית משובחת.
החשד הכללי שלי: יבוא מפא"צ. ספציפית: כנראה אלכסנדר מאן.‏1

1 הקדמתי אותך ההמ"ה.
חיות וחיוכים‏1 121771
נו יופי, הצלחת לגרור אותי לדיון הזה, אתה מרוצה עכשיו?

אתה מוכן לקשר להודעות בהן טענתי שדמות כלשהי באייל היא אלכסנדר מאן? אה, אתה לא יכול? העיקר שלקשר לפתילים בהם אני נמצא בעמדת התגוננות (בתקופת הכשלונות שלי), אתה יכול.

בכל מקרה, מאז אני נמצא כבר תקופה ארוכה ב"שוונג", וכבר קשה למנות את כמות ה"חשיפות" שלי. לצערי, רובן מתבצעות מאחורי הקלעים, ולכן איני יכול להרחיב בעניינן. אולי יום אחד, לאחר שאפצח באופן סופי את הקוד הגנטי של האייל, אני ארכז את כל חשיפותיי במקום מסודר אחד. אולי גם בתמורה, אני אדרוש לקבל איזה תואר באיילוגיה, כי תואר רגיל, כזה שמוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, אני כנראה כבר לא אקבל, תודות להודעות כמו שלך.

1 אה, אז אלה שירים של חווה אלברשטיין כל השירים האלה שאתה מצטט? בגלל זה אני לא מכיר אותם. בכל מקרה, עכשיו בזכות האתר הזה (http://www.shiron.net/), אני יכול לעלות על כל(?) הציטוטים שלך.
ומי אני? 121808
אהלן דוקטור! 121821
נעלמת כמה שבועות, כבר דאגנו.
או דריהר או רבינוביץ' 121822
כאילו זה מעניין את מישהו 127655
(אבל טוקלינדר המקורי, זה בטוח שאתה לא)
כאילו זה מעניין את מישהו 127676
מי כמוך יודע...
אגב היכן היית? האלמונים היו עצובים:-(
כאילו זה מעניין את מישהו 127679
הייתי במשימת ריגול סודית, ואני גאה להודיע בזאת שכמחופש לאלמוני (כן, זה אני הייתי עם הזקנקן שנראה לך מודבק) הצלחתי להתגנב אל הבסיס התת-קרקעי הסודי ביותר שלכם, לשהות בו 24 שעות (וקשה, אתה יודע, לשהות במחיצתם של אלמונים אפילו שעות ספורות, מה גם בבסיסם התת קרקעי).
כעת ידועות לי כל התכניות הסודיות שלכם להשתלט על העולם, ותכנית ראשונה, להשתלת וירוס שיהפוך את כל כותבי האייל לאלמוניים שלא מרצונם, תובא לידיעת המערכת.
כאילו זה מעניין את מישהו 127683
כל זה ידוע כי זיהינו אותך מהרגע הראשון, (הקצף בשפתיים הסגיר, לשהות במחיצת אלמונים אתה יודע...) וכל סיפור הוירוס היה דיסאינפורמציה ש"התנדבת" בשמחה להפיץ.
אבל זה מסביר רק 24 שעות ונעדרת אולי חמישה ימים.
כאילו זה מעניין את מישהו 127692
מחוץ למה ש"התנדבתי" להפיץ (אתם לא באמת חושבים שאת תכניותיכם האמיתיות אני אפיץ כך סתם, שחור על גבי אייל) אני יודע עוד דברים. כמובן שאין בכוונתי לחשוף, וזה עם הקצף היה כפיל הטעיה. לא שמת לב לזה עם החולצה הזהה שהתגנב בדלת שממול בזמן שהסתכלתם על ההוא עם הקצף, אהבל?
בשאר הימים טסתי בין בירות העולם ויידעתי גורמים מוסמכים באשר לתכניותיכם.
כאילו זה מעניין את מישהו 127705
אפשר די?
כאילו זה מעניין את מישהו 127707
(הצדעה)
כאילו זה מעניין את מישהו 129744
אחד הדברים המעצבנים ביותר אצל קשקשני רשת כפייתיים, שלא מעט מהם מבלים שעות רבות באתר זה, הוא שלרובם יש גם את תסביך המלה האחרונה. כל פנייה לאחד כזה בבקשה שישתלט קצת על הדחף הפנימי שלו להקליד עוד ועוד, מייצרת אוטומטית תגובה נוספת מצידו.

רק התעלמות מוחלטת ועקבית עשויה להביא יום אחד לכך שקר''כ ישתכנע שהאדמה הנוכחית כבר חרוכה למהדרין ויסתלק לו למקום אחר (וישא''ק).
מכיוון שיש לי את תסביך המלה האחרונה אז: 129748
אחד הדברים המעצבנים אצל קשקשני רשת מסוג מסויים הסובלים מתסביך עליונות פרנואידי, הוא שמכיוון שאופיים מורכב מסוג הדברים שציינתי, הם חשים צורך לבקר אנשים בצורה זדונית ומרושעת, ומצד שני הם מפחדים ששמם יוודע.
לאחרונה הם אף פיתחו לעצמם סוג של גאווה יחידתית מטומטמת, ואני מודה באחריותי לדבר שנבעה מכך שייחסתי להם מידה כלשהי של אינטנליגנציה מעבר למה שמוחם הפרנואידי תמיד איכל בתהליך התמידי של המחלה.
התעלמות מוחלטת ועקבית לא תעזור להם כנראה וגם לא תביא לסילוקם מהרשת, ולמעשה אני חושב שבעייתם האישית והבעיה הסביבתית שהם גורמים תיפתר רק ע''י פסיכיאטר מומחה.
איך נוכל מן העבר יחד לצאת. 122596
תודה שקישרת לשיר של וולט ויטמן. הוא האהוב עלי ביותר מ''עלי עשב''.
מה זה שלתין? 122646
תגובה 122610
מה זה שלתין? 122649
השלתין=השלתי אותן.

ואם כבר השלת מעליך את המטלות לתואר‏1 השורה המסיימת בשיר היא:
עבור אל מהלאה,(הו,חי,חי תמיד!) ועזוב את הגויות מאחורי.

1 מה אתה לומד? משהו שמעניין או שחייבים?
אפשר הסברים גם לגבי השורה הזאת? 122654
"מהלאה" זה כמו "מ" ו"הלאה"? ומה הקטע עם הסוגריים? זאת תוספת שלך?

כשתפתח מייל‏1, תדע (אולי) מה אני לומד‏2.

1 אתה יכול להתחלק בעלויות עם זוהר ו"נועה של הים" (תגובה 121617), חלקי שלוש זה כבר יצא לכם ממש זול.

2 כמו שאתה יכול להיווכח ספרות אני לא לומד.
הציבור זקוק לתחנות רדיו צבאיות 121298
אם אכן זו התגובה שאני מבין הרי שאני מוצא איפה ראשמתי שמגיע לו חינם, אמרתי שראוי שתהיה לי תחנה כזו והיא תמומן מכספי האגרה שלי. לא אמרתי שמהכספים הללו לא ישלמו לאומנים מה שמגיע להם.
בין תצפיות וניווטים או בדרכי לשירותים שומע רדיו דבר אלי 181144
הצעת חוק:
פרסומות בגל"צ. http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?it...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים