יש זיהוי 164547
המשטרה קבעה באופן ודאי כי השודד שהתחזה לשגיא אונגר הוא אילן קופרמן-סגל, בן 33 תושב חיפה. קופרמן מוכר למשטרה מתחום עבירות הרכוש והמין.
יש זיהוי 164575
המשטרה, כהרגלה, ממהרת לשחרר מידע, רלוונטי או לא, שהיא רשאית לפרסמו או לא, אודות החשוד ולהכתירו בתארים מתארים שונים והעיתונות, כהרגלה, ממהרת לפרסם.
בהכללה ניתן לומר שככל שהמעשה נועז יותר ועלול לחשוף פגמים בעבודת הרשויות השונות כך הסיכוי כי יפרסמו אודות החשוד מידע מעברו בין אם הוא קשור למקרה, בין אם מותר לפרסם ובין אם לא(כפול 2) - שואף ל- 1.
יש זיהוי 164585
פחות מטריד אותי פרסום המידע על החשוד (לא אמרתי שלא מטריד, אמרתי שפחות) ויותר מטריד אותי פרסום שמו של מי שהוא כנראה בסה''כ קורבן לגניבת-זהות.
יש זיהוי 164587
זה בסדר. הוא בעצמו אמר שזו כבר פעם שניה. כנראה שהשם שלו הופך לשם גנרי להתחזויות בעולם התחתון (ומעניין שמדובר בעו''ד).
יש זיהוי 164589
אני לא בטוח שהוא בעצמו כל כך מוטרד.
לאור תרבות הבידור הדלוחה שצמחה בארץ בשנים האחרונות אשר סוגדת לכל דבר 'מפורסם', לא אתפלא אם כבר בשעות אלה יועץ תקשורת דנדש מייעץ לאותו עו''ד איך להופיע בכל תכנית טוק-שואו אפשרית, לככב בפרסומת של תחבושות היגיניות, להקים אוהל בחניה מול העיריה או סתם להמציא תכנית טלוויזיה מתוחכמת אשר תקרא 'קח אותי שגיא...סליחה, אילן'.
יש זיהוי 164681
מזכיר לי תביעה שהגיש אדם בשם אלכס טנצר (והפסיד בה כמדומני) כנגד יוצרי הסדרה ''שמש'' בגין, שימוש שאינו נאות בשמו. בין השאר הוא טען שילדיו מכונים בבית הספר ''טנצר המנייאק'', ברם כשהתראיין לגלי צה''ל דווקא נשמע משועשע משהו מן הסיטואציה.
יש זיהוי 164769
לפני כמה שנים הגישה בקנדה אם תביעה כנגד יוצרי הסידרה סאות'פארק מכיוון שבנה נקרא קני וילדים המציקים לו ניצלו זאת נגדו. אינני יודע מה היתה תוצאת התביעה.
יש זיהוי 164771
גם עו''ד ירושלמי בשם סיטון הגיש תביעה (נגד הערוץ הראשון אא''ט) נגד שימוש באותו שם כשמה של סידרה על קורותיו של עו''ד בשם זה.
יש זיהוי 164815
התביעה של סיטון הייתה לא נגד הסדרה אלא נגד הפרסומות שלה (דברים בסגנון עורך דין סיטון מברך את עמיתיו עורכי הדין של או ג'י סימפסון על זכיתם המוצלחת). נדמה לי שבעקבות התביעה הפרסומות שונו.
יש זיהוי 165031
לא חשוב מה שכותבים עליך, העיקר שכותבים את שמך נכון.
יש זיהוי (?) 165043
לא חשוב מה כותבים עליך, העיקר שלא יודעים איפה אתה.
יש זיהוי 164605
דווקא בעניין זה אני פחות מוטרד. בהנחה שההנחה, כי נהג הוא החשוד המיידי, בשעת פרסום השם ''הגנוב'', הייתה מובססת דיה, בהנחה כי באותה שעה לא היה ידוע על ''גניבת הזהות'' ולאור העובדה כי מדובר באדם שנמלט מן החוק, הרי שבהחלט היה מקום לפרסם את שמו. עוד יש לציין, כי מייד עם הידיעה על גניבת הזהות טרחו כלי התקשורת להדגיש עניין זה - הגם כמובן פרט זה הוסיף להילת המעשה - ובכך מזערו את הפגיעה שנעשתה, ככל שזו הייתה קיימת.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים